Tatuiruotės

Princo Jacksono 10 tatuiruočių ir jų reikšmės

Vyriausias legendinės pop žvaigždės sūnus, Michaelas Jacksonas, Princas Jacksonas yra amerikiečių televizijos asmenybė ir aktorius. Jis su šeima išėjo į sceną ir savo tėvo laidotuvėse dainavo savo tėvo dainas „We Are The World“ ir „Heal the world“. Jis ant savo odos pridėjo masyvių rašalų kolekciją. Pažvelkime į juos nuodugniai.

Princo Jacksono tatuiruotė

1. Gyvatė ant kairiojo kulkšnies

Princo Jacksono gyvatės tatuiruotė

Tatuiruotė: Gyvatė

Reikšmė: Princas Jacksonas ant kairės kulkšnies užrašė gyvatės jaustuką. Gyvatė atrodo agresyviai ir yra nudažyta žalia spalva. Šią tatuiruotę rašė garsenybių tatuiruočių menininkas, Justinas Lewisas 2017 spalio mėn.

2. Ankh simbolis jo dešinėje apatinėje kojoje

Princo Jacksono Ankh simbolio tatuiruotė

Tatuiruotė: Ankh simbolis

Reikšmė: Princas ant apatinės kojos priekinės dalies buvo nudažytas raudona Ankh simboliu. Tai senovės egiptiečių ženklas, reiškiantis „gyvybės simbolį“. Rašalas derinamas su palaiminančiomis saulės dievo Atono rankomis, šviesos, meilės ir kūrybos simboliu senovės Egipte karaliaus Echnatono laikais. Justinas Lewisas šį rašalą ištatuiravo ryškiai raudona spalva, nes tai buvo mėgstamiausia „Popstar“ Michaelo Jacksono spalva.

3. Popmuzikos karalius su sparnais dešinėje blauzdoje

Princo Jacksono pop žvaigždės tatuiruotė

Tatuiruotė: Popmuzikos karalius su sparnais

Reikšmė: Princas ant kairės kojos blauzdos pasidarė neįtikėtiną tatuiruotę. Justinas Lewisas ant kojos vėl išsitatuiravo šį įsimintiną kūrinį. Ši tatuiruotė rašoma, kad pagerbtų jo tėvą, legendą Michaelą Jacksoną. Princas Jacksonas „Instagram“ paskelbė vaizdo įrašą, kuriame dėkoja tatuiruočių meistrui už šį neįtikėtiną ir gražų meną ir skiria jam 9 valandas. Jame pavaizduota raudonos ir juodos spalvos kostiumo popmuzikos piktograma, aukščiau iškeltos rankos ir sukryžiuotos kojos. Fedoros skrybėlė užgožia jo veidą, o už jo rankų kyla du sparnai.

4. Yin ir Yang tatuiruotė ant kairės kulkšnies

Princo Jacksono jango tatuiruotė

Tatuiruotė: Yang

Reikšmė: Princas kartu su seserimi Paris Jackson ant kulkšnių pasidarė tatuiruotes. Po šios tatuiruotės princas ir Paryžius įrodo, kad yra vienas kito yin ir yang. Savo „Instagram“ įraše jis rašė: „Tu esi su manimi, o aš su tavimi“. Yang reiškia „aktyvus vyriškas visatos principas, apibūdinamas kaip vyriškas ir kūrybingas ir susijęs su funkcija, dangumi ir saule, greičiu, išraiška, dangumi, šiluma, šviesa, gimimu ir nusileidžiančia energija“.

5. Gracie Jiu-Jitsu akademijos logotipas ant kairiojo blauzdos

Princo Jacksono džiu-džitsu tatuiruotė

Tatuiruotė: Gracie Jiu-Jitsu akademijos logotipas

Reikšmė: Princo kairysis veršelis buvo užrašytas logotipu Gracie Jiu-Jitsu akademija. Tatuiruotė yra žalia, mėlyna ir geltona. Brazilijos „Jiu-Jitsu“ yra kovos meno ir kovos sporto sistema, orientuota į grumimąsi, ypatingą dėmesį skiriant kovai su žeme. Gavęs šį rašalą, jis savo „Instagram“ įraše parašė, kad garbė turėti šį logotipą ant odos.

6. Pusė šarvų tatuiruotė ant dešinės krūtinės ir peties

Princas Džeksonas pusė šarvų tatuiruotės

Tatuiruotė: Masyvi pusė šarvų

Reikšmė: Princas turi didžiulę ir neįtikėtiną tatuiruotę, pradedant nuo dešinės krūtinės srities, besitęsiančios link dešinio peties ir baigiant virš alkūnės. Tai įmantri ir labai didžiulė tatuiruotė su fraze: „Nebūkite švelnios tos geros nakties, įniršio pyktis prieš mirštant šviesai.“ Džiaugdamasis galutiniu produktu, jis nuotraukoje parašė antraštę: „Net nežinau, kaip daug valandų mes su Džastinu, bet mes tai padarėme, ir tai atrodo negražu. Šią tatuiruotę vėl ištatuiravo šeimos tatuiruočių menininkas Justinas Lewisas.

7. Egipto Dievas- Horus On The Back

Princo Jacksono horo tatuiruotė

Tatuiruotė: Egipto Dievas- Horus

Reikšmė: Princas turi Egipto Dievo tatuiruotę- Horą kairėje nugaros pusėje. Horusas buvo dangaus dievas. Jis tikriausiai labiausiai žinomas kaip Egipto valdovo gynėjas. Egiptiečiai tikėjo, kad faraonas yra „gyvasis Horusas“. Lewisas išsitatuiravo šį nuostabų kūrinį ant nugaros.

8. Egipto Dievas – Anubis On The Back

Princo Jacksono Anubio tatuiruotė

Tatuiruotė: Egipto Dievas – Anubis

Reikšmė: Princas šį rašalą gavo kartu su ankstesne tatuiruote. Lewisas rašė šią tatuiruotę 2016 metų gruodį dešinėje nugaros pusėje. Anubis buvo balzamavimo ir mirusiųjų dievas. Kadangi šakalai dažnai buvo matomi kapinėse, senovės egiptiečiai tikėjo, kad Anubis prižiūri mirusiuosius.

9. „GIVE EM HELL“-UV tatuiruotė ant jo kojų

Peržiūrėkite šį įrašą „Instagram“

Šaukitės @dermagraphink, kad jis naktį su mumis nusineštų ir padovanotų mums juodos šviesos tatuiruotes

Įrašas, kurį bendrina Princas Jacksonas (@princejackson) 2017 m. kovo 7 d., 21.51 val. PST

Tatuiruotė: DUOK EM

Reikšmė: Princas ant pirštų užrašė tatuiruotę, sakydamas: „DUOK EM HELL.“ Tai juodos šviesos tatuiruotės, kurios matomos tamsoje. Jų šeimos tatuiruotojas Justinas Lewisas vėl rašė šią tatuiruotę. Jis paskelbė vaizdo įrašą „Instagram“ ir parašė antraštę: „Šaukite į„ dermagraphiclink “, nuspauskite jį su mumis naktį ir padovanokite mums juodos šviesos tatuiruotes“.

10. Monstrų veidas su kardu ant rankos

Peržiūrėkite šį įrašą „Instagram“

@dermagraphink puikiai atliko šią UV tatuiruotės detalę

Įrašas, kurį bendrina Princas Jacksonas (@princejackson) 2016 m. liepos 9 d., 23:13 PDT

Tatuiruotė: Monstras kaip veidas su kardu

Reikšmė: Princas vėl turėjo UV tatuiruotė rašyta ant rankos, kuri vėl matoma tamsoje. Šią tatuiruotę rašė Justinas Lewisas. Jis turi didžiulį į monstrą panašų veidą, kurį nukenčia kardas.