Tatuiruotės

Post Malone 77 tatuiruotės ir jų reikšmės

Austin Richard Post, profesionaliai žinomas kaip Post Malone, yra amerikiečių dainininkas, reperis, dainų autorius ir įrašų prodiuseris, kuris išpopuliarėjo 2015 m., išleidęs debiutinį singlą, „Baltasis Aiversonas“. Postas visada buvo dėmesio centre dėl savo prieštaravimų, ypač dėl jo pareiškimų ir mano, kad būnant baltuoju reperiu reikia daug kovoti. Ne tik tai, bet jis taip pat yra labai populiarus tarp žmonių dėl tatuiruočių, kurias jis rašė ant kūno, ypač ant veido, kaklo ir rankų, kurių daugumą rašė pats. Skaitykime toliau, kad sužinotume daugiau informacijos apie jo prieštaringas tatuiruotes ir jų reikšmes.

1. „Stay away“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Stay away“ tatuiruotė virš jo dešiniojo antakio.

Reikšmė: Labai unikali tatuiruotė su užrašu „Stay Away“ rašoma ant dešiniojo Post Malone antakio. Jo gerbėjai pradėjo manyti, kad jis galėjo pasidaryti šią tatuiruotę, kad nukreiptų žmones laikytis atstumo nuo jo, tačiau jis išsklaidė gandus ir sakė,

„Jie tiesiog dainų žodžiai“.

Šią tatuiruotę jis padarė norėdamas erzinti savo mamą. Interviu jis sakė,

„Aš tiesiog norėjau, aš nežinau, supykdyti savo mamą. Žinau, kad ji tikrai nusiminusi, bet aš tave labai myliu, mama. Tu geriausias. Aš atsiprašau.”

2. „Visada pavargusi“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Visada pavargusi“ tatuiruotė po akimis.

Reikšmė: Malone po akimis buvo užrašytas tekstas „Visada pavargęs“. „Wireless Festival“, 2018 m. Liepos mėn., Malone paaiškino šios tatuiruotės padarymo priežastį. Jis pasakė,

„Aš bandžiau padaryti kažką panašaus ilgio raidžių (po kiekviena akimi), bet manau, kad visada yra daugiau raidžių nei pavargau … bet buvau pavargęs, todėl nesupratau“.

3. „Spygliuotos vielos“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Spygliuotos vielos“ tatuiruotė viršutinėje kaktos dalyje.

Reikšmė: Post Malone spygliuota viela buvo užrašyta viršutine kaktos dalimi. Daugelis žmonių spėliojo, kad tas Postas kenčia nuo psichinės sveikatos problemų ir dėl to pasidarė tokios keistos veido tatuiruotės. Malone niekada viešai nieko neišsakė dėl savo psichinės sveikatos problemų ir tiesiog prisipažino, kad pasidarė veido tatuiruotes, kad erzintų savo mamą.

4. „Smiley Face“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Šypsenėlės veido tatuiruotė prie dešinės akies.

Reikšmė: Netoli dešinės akies Post Malone pasidarė šypsenėlės veido tatuiruotę. Pasak jo, jis padarė daugybę veido tatuiruočių vien tam, kad erzintų mamą. Interviu jis sakė,

„Bet kas gali nuliūdinti mano mamą ir vis tiek radijui gauti veidą, tai kodėl gi ne? Supratau, kad tai man įdomu “.

5. „Playboy Bunny Logo“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Playboy Bunny Logo“, esantis žemiau šypsenėlių tatuiruotės, šalia jo dešinės akies.

Reikšmė: Postas Malone gavo mažą „playboy bunny logo“ tatuiruotę tiesiai po šypsenėlės tatuiruote, šalia dešinės akies. Tokias tatuiruotes dažniausiai piešia vyrai, norėdami patikslinti savo prigimtį kaip žaidėjai ar žaidėjai. Malone niekada nepaaiškino šios tatuiruotės priežasties.

6. „Dagger or Sword“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Dagger or Sword“ tatuiruotė dešinėje jo veido pusėje.

Reikšmė: Post Malone dešinėje veido pusėje buvo „durklas ar kardas“. 2018 metų gegužę Malone atskleidė,

„Kai buvau mažas vaikas, man buvo 12 metų, turėjau kardų kolekciją ir man tai patiko“.

Vėliau Postas juokavo,

„Šis ypatingas ginklas yra skirtas mano meilei viduramžių rekvizitams … įveiktų 21 laukinio manierą.

su kuriuo jis gastroliavo per savo alaus bongų Europos turą ir turą „Bentleys“.

7. „ėsdinimo“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Išgraviruota tatuiruotė kairėje veido pusėje.

Reikšmė: Post Malone ofortinę tatuiruotę kairėje veido pusėje padarė Tokijo tatuiruočių menininkas, žinomas kaip Ganji.

8. „Mini Heart“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Mini širdies“ tatuiruotė dešinėje jo veido pusėje, žemiau „Playboy“ tatuiruotės.

Reikšmė: Post Malone dešinėje veido pusėje, tiesiai po playboy zuikio logotipo tatuiruote, padarė „mini širdies“ tatuiruotę. Širdies tatuiruotės paprastai simbolizuoja meilę, meilę, emocijas ir jausmus.

9. „Pikų tūzo kortos“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Tatuiruotė „Ace of Pades Card“ dešinėje kaktos pusėje.

Reikšmė: Postas Malone dešinėje kaktos pusėje, tiesiai virš tatuiruotės „laikykis atokiau“, pasidarė juodos spalvos „tūzo tūzo kortos“ tatuiruotę. „Ace of Spades“ tatuiruotė paprastai simbolizuoja sėkmę ir sėkmę.

10. „JFK Portrait“ tatuiruotė 

Tatuiruotė: „JFK Portrait“ tatuiruotė ant kairės rankos.

Reikšmė: Post Malone ant kairės rankos gavo „Johno F. Kennedy jaunesniojo portretą“. Interviu Malone sakė,

„JFK buvo vaikinas, kuriam kiekvienas turėtų modeliuoti savo amerikietiškumą“

Paskelbkite Malone savo oficialiame „Instagram“ profilyje, įkėlė šios tatuiruotės nuotrauką su užrašu,

„Ačiū @victormodafferi @inkedmag“.

Šią tatuiruotę rašė menininkas Viktoras Modafferi.

11. „Johnny Cash Portrait“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Johnny Cash Portrait“ ant kairės rankos.

Reikšmė: Rugsėjo 12 d. Mirė amerikiečių dainininkas, dainų autorius, gitaristas ir aktorius. Kaip duoklę Malone rašė Jonny Cash portretą ant kairės rankos. Savo socialinės žiniasklaidos profilyje jis įkėlė šios tatuiruotės nuotrauką su būsena,

„Pinigai @dannybones64“.

12. „Kol kas taip gerai … Taigi ką“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Kol kas taip gerai … Taigi ką“ Tatuiruotė ant kairiojo dilbio.

Reikšmė: Postas Malone’as gavo tekstą „Kol kas, taip gerai … Taigi ką“ tatuiruotė su juodo rašalo dėmele ant kairiojo dilbio. Tai gali būti susiję su jo kelione muzikos industrijoje, teigiančiu, kad iki šiol buvo gerai, ir laukti, kas bus toliau.

13. „Lil Peep Portrait“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Lūpų žvilgsnis“ ant kairės rankos.

Reikšmė: Post Malone visada labai mėgo Lil Peep ir jo muziką. Po staigaus Lil Peep mirties 2017 m., Malone užrašė savo portretą ant kairės rankos, norėdamas išreikšti savo meilę ir meilę jam. „Post Malone“ įkėlė jo nuotrauką su „Peep“ su antrašte,

„Per tą trumpą laiką, kai aš tave pažinojau, tu man buvai puikus draugas ir puikus žmogus. Jūsų muzika pakeitė pasaulį ir ji niekada nebus tokia pati. Aš tave myliu, bičiuli. amžinai “.

Interviu Malone pareiškė savo meilę Lilui Peepui po staigios mirties,

„Aš velniškai myliu tą vaiką, tai šlykštu asilas … jis buvo sušiktas šūdas. Aš jį pažinojau tik truputį. Tačiau daugiau nei tikras geras žmogus, koks jis buvo, jo muzika pakeis visko kultūrą. Jau perkeliant kultūrą per tokį trumpą laiką. Jis yra neįtikėtinas, talentingas vaikinas ir geras vaikinas “.

14. „Spygliuotos vielos“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Spygliuotos vielos“ tatuiruotė ant abiejų rankų.

Reikšmė: Post Malone ant abiejų rankų buvo užrašyta „spygliuota viela“. Jis netgi turi dar vieną spygliuotą tatuiruotę ant kaktos ir žmonės spėliojo, kad jis gavo rašalą dėl savo psichinės sveikatos problemų. Iki šiol Malone niekada nepateikė jokių pareiškimų dėl tokių keistų tatuiruočių rašymo ant jo kūno.

15. „Jėzaus portreto“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Jėzaus portreto“ tatuiruotė ant krūtinės.

Reikšmė: Malone dešinėje krūtinės pusėje buvo „Jėzaus portretas“. Interviu Malone prisipažino, kad Justinas Bieberis yra tikrasis įkvėpėjas jam gauti tatuiruočių skaičių ant jo kūno.

16. „Grizzly Bear Face“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Grizzly Bear Face“ tatuiruotė ant dešinės rankos.

Reikšmė: Post Malone ant dešinės rankos užrašyta agresyvi tatuiruotė „atvira burna grizli meškos veidas“. Tokios tatuiruotės yra susijusios su pavojumi, galia ir jėga. Kalbėdamas apie šią tatuiruotę Malone sakė,

„Justinas Bieberis buvo tas vaikinas, kuris mane įkvėpė pasidaryti tatuiruotes, nes buvome studijoje, o aš sakiau:„ Ei, žmogau. Ar tai skauda? “Nes būtent tada aš pirmą kartą jį sutikau, o jis buvo toks:„ Ne “.

17. „Portretų“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Portretų“ tatuiruotė ant pirštų.

Reikšmė: Postas Malone’as gavo savo mėgstamiausių menininkų, tokių kaip Elvis Presley, Kurt Kobain, John Lennon, George Harrison, Dimebag Darrel, Bankroll Fresh ir Stevie Ray Vaughan, portretus ant abiejų rankų pirštų. Malone prisipažino,

„Be jų dabar nesukurtum muzikos“.

18. Tatuiruotė „Meldžiančios rankos su ginklu“

Tatuiruotė: Tatuiruotė „Meldžiančios rankos su ginklu“ ant dešinės rankos.

Reikšmė: Ant dešinės Post Malone rankos yra didžiulė tatuiruotė su maldančiomis rankomis su ginklu. Pistoleto tatuiruotė paprastai reiškia blogį ir pavojų, o maldos rankos – drąsą ir pagarbą. Malone turi abiejų šių tatuiruočių derinį, meldžiasi rankomis su ginklu. Iki šiol Malone niekada nepasakė priežasties, kodėl ši tatuiruotė buvo užrašyta ant rankos.

19. „REST EASY“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „REST EASY“ tatuiruotė ant abiejų rankų pirštų.

Reikšmė: Post Malone ant abiejų rankų pirštų užrašytas žodis „REST EASY“, reiškiantis „miegok be rūpesčių“.

20. „Gun With Snake“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Pistoletas su gyvate“ apsivijo jį ant kairės rankos.

Reikšmė: Anksčiau Malone ant dešinės rankos pasidarė tatuiruotę „besimeldžiančios rankos, laikančios ginklą“. Panaši tatuiruotė „pistoletas su gyvate“, apvyniota ant jo kairės rankos. Malone padarė šią tatuiruotę pripažindamas „antrąją JAV konstitucijos pataisą“, ginančią asmens teisę laikyti ir nešiotis ginklus.

21. „Kaukolės“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Kaukolės“ tatuiruotė vidinėje kairės rankos pusėje.

Reikšmė: Malone gavo kaukolę su tokiomis spalvomis kaip mėlyna, raudona ir geltona, rašyta vidinėje kairės rankos pusėje. Tai akmens šalto kaukolės tatuiruotė su Teksaso vėliava ir auksine grotelėmis, kurią ant kairės rankos užrašė tatuiruočių meistras Yeyo Mondragonas.

22. „Baltojo erelio“ tatuiruotė

Tatuiruotė: ‘Baltojo erelio tatuiruotė dešinėje jo kaklo pusėje.

Reikšmė: Post Malone dešinėje jo kaklo pusėje buvo užrašyta graži „baltojo erelio“ tatuiruotė. Erelis simbolizuoja drąsą ir susikaupimą.

23. „Stumbrų kaukolės“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Stumbrų kaukolės“ tatuiruotė ant gerklės.

Reikšmė: „Stumbrų kaukolės“ tatuiruotė yra drąsos, galios ir žmogaus sugebėjimo atlaikyti gyvenimo sunkumus simbolis. Malone galėjo rašyti šią tatuiruotę, norėdamas patikslinti savo drąsą susidurti su visais savo gyvenimo prieštaravimais, ypač kai daugelis publikacijų ir socialinės žiniasklaidos jį pavadino „Kultūros skiaute“. Ši tatuiruotė rašoma ant gerklės.

24. „Big Playboy Bunny“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Didelis„ Playboy Bunny “ant kairiojo dilbio.

Reikšmė: Didelis „playboy zuikis“ rašomas ant kairiojo Post Malone dilbio. Tai buvo pirmoji jo kūno tatuiruotė. Šis logotipas paprastai atspindi žmogaus prigimtį. Vėliau Malone gavo mini „Playboy“ logotipą rašalu dešinėje veido pusėje.

25. „Gadsdeno gyvatės“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Gadsden Snake“ tatuiruotė ant kairiojo dilbio.

Reikšmė: Tai reiškia Gadsdeno vėliavą, kuri yra istorinė Amerikos vėliava su geltonu fonu ir medine barškuote, suvyniota ir paruošta smūgiui, su žodžiais „DONT TREAD ON ME“. Post Malone ši „Gadsdeno gyvatė“ buvo užrašyta ant kairiojo dilbio.

26. „Šventojo Judo su vidiniu demonu“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Tatuiruotė „Šventasis Judas su vidiniu demonu“ ant kairės rankos.

Reikšmė: Post Malone ant kairės rankos buvo užrašytas „Šventojo Judo portretas su vidiniu demonu“. Šią gražią tatuiruotę rašė labai garsus tatuiruočių meistras Kyle’as Hedigeris.

27. „Riterio kovos mūšyje“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Riteris kovoja mūšyje“ Tatuiruotė ant dešinio dilbio.

Reikšmė: „Riterio kovos mūšyje ant balto žirgo“ tatuiruotė rašoma ant dešiniojo Post Malone dilbio. Ši tatuiruotė simbolizuoja drąsą ir galią įveikti kliūtis, galbūt kalbant apie sunkius laikus, su kuriais Malone susidūrė savo gyvenime su visa drąsa ir drąsa.

28. Tatuiruotė „Pats jodinėja juodu arkliu“

Tatuiruotė: „Pats jodinėja juodu arkliu“ tatuiruotė ant dešinio dilbio.

Reikšmė: Tatuiruotė „Jis pats kaip riteris, jojantis juodą arklį“ yra rašomas ant dešinio dilbio, visai šalia ankstesnės jo riterio tatuiruotės.

29. „Pirmojo pasaulinio karo kario“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Pirmojo pasaulinio karo kareivio“ tatuiruotė ant dešinio dilbio.

Reikšmė: Pirmasis pasaulinis karas buvo didžiulis mūšis, į kurį susirinko kariai iš šešių skirtingų žemynų, visi vienoje vietoje kovoti už savo šalis. Malone ant dešiniojo dilbio rašė šią Pirmojo pasaulinio karo kario tatuiruotę.

30. „Tiny Cartier Love Bangle“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Tiny Cartier Love Bangle“ tatuiruotė ant kairės rankos rodomojo piršto.

Reikšmė: Postas Malone ant kairės rankos rodomojo piršto gavo mažytę Cartier meilės apyrankę. Pasak jo, tai buvo viena skaudžiausių tatuiruočių iki šiol. Malone prisipažino,

„Tai buvo skaudžiausia iš visų tatuiruočių, man atrodė, tarsi tatuiruoju savo sielą“.

31. „Kaukolė su kryžminiais kaulais“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Kaukolės su kryžminiais kaulais“ tatuiruotė ant kairiojo šonkaulio.

Reikšmė: Kaukolė su kryžminiais kaulais, nurodančiais pavojų, rašoma ant kairiojo Post Malone šonkaulio.

32. „Kardo“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Kardo“ tatuiruotė per apykaklės kaulą.

Reikšmė: „Post -Malone“ apykaklės kaulo tatuiruotė rašoma rašalu. Jis visada labai mėgo kardus ir žiniasklaidai sakė, kad vaikystėje turėjo puikią kardų kolekciją. Jis pasakė,

„Kai buvau vaikas, man buvo 12 metų, turėjau kardų kolekciją ir man tai patiko. Šis ypatingas ginklas skirtas mano meilei viduramžių rekvizitams … “

33. „Juodojo erelio“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Juodojo erelio“ tatuiruotė kairėje kaklo pusėje.

Reikšmė: Post Malone kairėje kaklo pusėje pasidarė „juodojo erelio“ tatuiruotę. Jis netgi gavo baltą erelį dešinėje kaklo pusėje, simbolizuojantį drąsą ir jėgą.

34. „Grim Reaper“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Grim Reaper“ tatuiruotė ant jo kūno.

Reikšmė: Ant jo kūno yra rašomas „niūrus pjautuvas“, tačiau tikslios šios tatuiruotės ir nuotraukos vietos nėra.

35. „SF“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „SF“ tatuiruotė ant jo kūno.

Reikšmė: „SF“ tatuiruotė rašoma ant jo kūno, tačiau tikslios šios tatuiruotės ir nuotraukos vietos nėra.

36. „Anheuser-Busch“ tatuiruotė

Anheuser-Busch-Post Malone-Tattoo

Tatuiruotė: „Anheuser-Busch“ kairėje rankoje.

Reikšmė: Post Malone ant kairės rankos buvo nudažytas Amerikos alaus daryklos „Anheuser-Busch“ logotipo tatuiruotė.

37. „Molon Labe“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Molon Labe“ tatuiruotė ant pilvo.

Reikšmė: „Molon Labe“ yra graikų kalbos žodis, reiškiantis: „ateik ir pasiimk“ tatuiruočių meistras Kyle’as Hedigeris ant skrandžio „Post Malone“. Rašydamas šią tatuiruotę, Malone į savo „Instagram“ paskyrą įkėlė nuotrauką su užrašu,

“Labas @kylehedigertattoo”.

38. „NEVERMIND“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „NEVERMIND“ tatuiruotė ant dešiniojo delno.

Reikšmė: Post Malone ant dešiniojo delno buvo užrašytas žodis „NEVERMIND“. Tai rašė garsus tatuiruočių meistras @jonboytattoo. Jis įkėlė nuotrauką į savo „Instagram“ ir parašė ją kaip,

“Labas @jonboytattoo”.

39. „Smoke Sum“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Smoke Sum“ tatuiruotė ant dešinės šlaunies.

Reikšmė: Malone surūkė cigaretę su dūmų debesiu, jo viduje buvo kaukolė, o dešinėje šlaunyje buvo užrašas „dūmų suma“.

40. „Ginklo“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Gun“ tatuiruotė ant kairės šlaunies.

Reikšmė: Post Malone ant kairės šlaunies pasidarė „ginklo“ tatuiruotę. Anksčiau ant jo kūno buvo tatuiruotė su ginklu.

41. „Bobas Dylanas groja savo armonika su cigarete“ Tatuiruotė

42. „Nenustatyta“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Nenustatyta“ tatuiruotė dešinėje alkūnėje.

Reikšmė: Postas Malone ant dešinės alkūnės turi tarsi du taškus. Vis dėlto aiškios informacijos apie šią nenustatytą tatuiruotę dar nėra.

43. „Nenustatyto modelio“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Nežinomas raštas“ kairėje alkūnėje.

Reikšmė: Ant kairės Post Malone alkūnės rašalu užrašytas nenustatytas raštas. Ši tatuiruotė yra apvalios formos su spygliuota viela, užklijuota rašalu. Nėra aiškios informacijos apie šią tatuiruotę.

44. „Kagome Japanese Anime“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Kagome Japanese Anime“ tatuiruotė ant kairiojo blauzdos raumens.

Reikšmė: „Kagome Japanese Anime“ tatuiruotė rašoma ant kairiojo Post Malone blauzdos raumens.

45. „Nenustatytas tekstas“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Neidentifikuotas tekstas“ šalia jo kairiojo riešo.

Reikšmė: Nežinomas tekstas rašomas šalia kairiojo Post Malone riešo.

46. ​​„Robotinės kaukolės su tekstu“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Tatuiruotė „Robotinė kaukolė su tekstu“ ant kairės šlaunies.

Reikšmė: „Roboto kaukolė su neaiškiu tekstu“ rašoma ant kairės Post Malone šlaunies, visiškai priešais jo dūmų sumos tatuiruotę. Malone ant savo kūno padarė keletą kaukolės tatuiruočių.

47. „Fallout Vault Boy“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Fallout Vault Boy“ tatuiruotė ant kairės kojos.

Reikšmė: „Fallout Vault Boy“ rašomas ant kairės Post Malone kojos. „Vault Boy“ yra „Vault-Tec Corporation“ talismanas „Fallout“ visatoje, rodomas jų skelbimuose, vadovuose, produktuose ir mokymo filmuose.

48. „Kaukolė su„ Cherokee “galvos apdangalu“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Tatuiruotė „Kaukolė su„ Cherokee “galvos apdangalu“ ant dešinės kojos.

Reikšmė: Kaukolė su „Cherokee“ galvos apdangalu rašoma ant dešinės Post Malone kojos, netoli kulkšnies.

49. „Nenustatyti modeliai“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Nenustatyta“ tatuiruotė ant abiejų kojų.

Reikšmė: „Nenustatytos“ tatuiruotės rašomos ant abiejų „Post Malones“ kojų. Šios tatuiruotės yra ponios, pliko žmogaus nuotraukos ir mažas paukščio veidas, didelė K raidė su tekstu.

50. „Gražuolė ir pabaisa“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Gražuolė ir pabaisa“ tatuiruotė ant kairės kojos.

Reikšmė: Purpurinės spalvos širdis su vidiniu grožiu ir žvėries tatuiruotė rašoma ant kairės kojos, visai šalia „Vault Boy“ tatuiruotės. Tai meilės ir aistros simbolis.

51. „Juodas nenustatytas modelis“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Juodas nenustatytas raštas“ tatuiruotė ant abiejų rankų.

Reikšmė: „Juodos spalvos neatpažinta“ tatuiruotė rašoma ant abiejų „Post Malone“ rankų. Informacijos apie šias tatuiruotes internete nėra.

52. ’71’ Tatuiruotė

tatuiruotė „post malone-71“

Skaičius „71“ tatuiruotė viršutinėje nosies dalyje.

53. „Gauntlet“ tatuiruotė

post malone-gauntlet tatuiruotė

Tatuiruotė: „Gauntlet“ tatuiruotė dešinėje jo veido pusėje.

Reikšmė: 2019 m. Gruodžio 31 d. Malone ant veido padarė paskutinę 2019 m. Tatuiruotę „Gauntlet“. Šią tatuiruotę rašė tatuiruočių meistras Kyle’as Hedigeris. Kyle’as įkėlė Malone nuotrauką į savo „Instagram“ paskyrą su antrašte “.

Paskutinė 2019 m. Tatuiruotė. Gauntlet ant berniuko @postmalone love u. 2020 -ieji bus kito lygio. Myliu jus visus.”

Ši tatuiruotė simbolizuoja galią, autoritetą, drąsą, jėgą ir garbę.

54. „STONEY“ tatuiruotė

post malone-stoney tatuiruotė

Tatuiruotė: „STONEY“ tatuiruotė apatinėje jo smakro dalyje.

Reikšmė: „Stoney“ – tai debiutinio studijinio albumo „Post Malone“, kuris buvo išleistas 2016 m. Gruodžio 9 d., Pavadinimas. Šiame albume dalyvauja Justine Bieber, Kehlani, Quavo ir 2 Chainz. Ši „Post Malone“ tatuiruotė sunkiai matoma dėl jo barzdos.

55. „Master Shake“ tatuiruotė

post malobe-būgnas su šiaudų tatuiruote

„Master Shake“ tatuiruotė dešinėje jo liemens pusėje.

56. „Teksaso žemėlapis ir Niujorko žemėlapis“ tatuiruotė

po malone nenustatyta tatuiruotė

„Niujorko žemėlapio“ tatuiruotė už dešinės ausies

po malone nenustatyta tatuiruotė

„Texas Map“ tatuiruotė už kairės ausies

Tatuiruotė: Už jo ausų tatuiruotė „Teksaso žemėlapis ir Niujorko žemėlapis“.

Reikšmė: „Niujorko žemėlapio“ tatuiruotė yra susijusi su vieta Sirakūzuose, Niujorke, kur gimė Malone. Vėliau Postas su šeima persikėlė į Grapevine, Teksasą, kai jam buvo devyneri metai. Taigi, jis užrašė „Texas Map“ tatuiruotę už kairės ausies.

57. „PACIENTAS“ tatuiruotė

tatuiruotė po malone paciento

Aiškus šios tatuiruotės vaizdas nėra.

Tatuiruotė: „PACIENTO“ tatuiruotė ant dešinės rankos.

Reikšmė: „Patient“ – tai įrašo, kurį Post Malone dainavo savo albume „Stoney“, kuris buvo išleistas 2016 m. Gruodžio 9 d., Pavadinimas..

58. „Nenustatyta“ tatuiruotė

po malone neatpažinta tatuiruotė

Peržiūrėkite šį įrašą „Instagram“

Posty rodo savo naują tat #postmalone

Įrašas, kurį bendrina Post Malone (@smokeposty) 2018 m. rugpjūčio 3 d., 10:04 PDT

Tatuiruotė: „Nenustatyta“ tatuiruotė ant dešinės rankos.

Reikšmė: Nėra aiškios informacijos apie šią tatuiruotę.

59. „Dalaso kaubojų šalmo“ tatuiruotė

post malone-dallas kaubojų šalmo tatuiruotė

post malone-dallas kaubojų šalmo tatuiruotė

Tatuiruotė: „Dalaso kaubojų šalmo“ tatuiruotė šalia kairiojo peties.

Reikšmė: „Dallas Cowboys“ yra profesionalios Amerikos futbolo komandos, konkuruojančios Nacionalinėje futbolo lygoje, pavadinimas. Ši tatuiruotė buvo dažyta 2019 m. Spalio mėn.

60. „Kaukolė su kryžminiais kaulais“ tatuiruotė

post malone-kaukolė su kryžminių kaulų tatuiruote

Tatuiruotė: Tatuiruotė „Kaukolė su kryžminiais kaulais“ ant dešinės rankos.

Reikšmė: Žmogaus kaukolė su sukryžiuotais kaulais už nugaros reiškia pavojų, nuodingą medžiagą, antkapį ir mirtį. Tačiau ši tatuiruotė kartu su jo „NEVERMIND“ tatuiruote išnyko arba jis galėjo būti gydomas lazeriu, kad pašalintų šias tatuiruotes. Tačiau aiškios informacijos apie tai nėra.

post malone- kaukolės tatuiruotė

„Post Malone“ tatuiruotės „Kaukolė su kryžminiais kaulais“ ir „NEVERMIND“ matomos tik dabar.

61. ‘VISKAS’ tatuiruotė 

paskelbti malone bet kokią tatuiruotę

„KAIP“ Tatuiruotė ant kairės rankos

62. „Skyrim Logo“ tatuiruotė

post malone-skyrim tatuiruotė

Tatuiruotė: „Skyrim Logo“ tatuiruotė ant kairės kojos.

Reikšmė: „The Elder Scrolls V: Skyrim“ yra veiksmo vaidmenų vaizdo žaidimas, kuris yra penktoji „The Elder Scrolls“ serijos dalis, išleista visame pasaulyje „Microsoft Windows“, „Playstation 3“ ir „Xbox 360“ lapkričio 11 d..

63. „Miraak Mask“ tatuiruotė

post malone-miraak kaukės tatuiruotė

Tatuiruotė: „Miraak Mask“ tatuiruotė ant kairiojo peties.

Reikšmė: „Miraak“ kaukė yra sunki šarvų kaukė, rasta veiksmo vaidmenų vaizdo žaidime „The Elder Scrolls V: Dragonborn“..

64. „Nenustatyta“ tatuiruotė

po malone nenustatyta tatuiruotė

Tatuiruotė: „Nenustatyta“ tatuiruotė ant nugaros.

Reikšmė: Nėra aiškios informacijos apie šią tatuiruotę.

65. „Nenustatyta“ tatuiruotė

po malone nenustatyta tatuiruotė

Tatuiruotė: „Nenustatyta“ tatuiruotė šalia jo dešinio peties.

Reikšmė: Ant peties rašalu užrašyta neatpažinta tatuiruotė akių kaukės pavidalu, tačiau aiškios informacijos apie šią tatuiruotę nėra.

66. „Gallenson’s Gun Logo“ tatuiruotė

post malone-gallensons ginklo logotipo tatuiruotė

Tatuiruotė: „Gallenson’s Gun Logo“ tatuiruotė ant dešinės rankos.

Reikšmė: Gallensono ginklas yra ginklų parduotuvės, įsikūrusios Solt Leik Sityje, pavadinimas. Ji užsiima visų formų ir tipų ginklų pardavimu. „Post Malone“ šią tatuiruotę rašė 2018 m. Rugsėjo mėn.

67. „Metallica“ tatuiruotės

po malone-metallica tatuiruočių

tatuiruotė po malone-metallica

Tatuiruotė: „Metallica“ tatuiruotė ant kojų.

Reikšmė: „Metallica“ yra amerikiečių sunkiojo metalo grupės, susikūrusios 1981 m., Los Andžele, pavadinimas. Tiek „Dalykai, kurių neturėtų būti“, tiek „Vienkartiniai herojai“ yra „Metallic“ kūrinio pavadinimas jų albume „Master of Puppets“, kuris buvo išleistas 1986 m..

68. Tatuiruotė „Kraujo varvantis buzzsaw“

paskelbti tatuiruotę su malone-krauju varvančia buzzsaw tatuiruote

Tatuiruotė: „Kraujo varvančio buzzsaw“ tatuiruotė kairėje veido pusėje.

Reikšmė: 2020 m. Vasario 6 d. „Post Malone“ pasidarė naują veido tatuiruotę, kurią nudažė tatuiruočių meistras Rubenas Reza. 2020 metų vasario 9 dieną atlikėjas „Post Malone“ tatuiruočių vaizdo įrašą įkėlė į savo „Instagram“ paskyrą.

Peržiūrėkite šį įrašą „Instagram“

Geras laikas su šeima #svajone

Įrašas, kurį bendrina POLLO (@rubentattooartist) 2020 m. vasario 8 d. 22:17 PST

69. Tatuiruotė kairėje jo veido pusėje

Post Malone-Face-Tattoo

70. Tatuiruotė dešinėje jo galvos pusėje

Post Malone-Head-Tattoo

71. Tatuiruotė kairėje jo galvos pusėje

Post Malone-Tattoo-Head

72. Tatuiruotė kairėje jo galvos pusėje

Post Malone-Tattoo-Left-Head

73. Tatuiruotė ant galvos

Post Malone galvos tatuiruotė

74. Tatuiruotė ant galvos

Post Malone-Head-Tattoo

75. Tatuiruotė ant galvos

Post malone-Tattoo-Head-Tattoo

76. Plaktuko tatuiruotė dešinėje jo veido pusėje

Post Malone-Hammer-Tattoo

77. Tatuiruotė ant kaktos

Post Malone-kaktos-tatuiruotė

Tatuiruotė: Remiantis žiniasklaidos pranešimais, ši tatuiruotė iš tikrųjų nėra nuolatinė tatuiruotė, bet makiažas, padarytas vakarėliui.