Tatuiruotės

Oleksandro Usiko 7 tatuiruotės ir jų reikšmės

Oleksandras Oleksandrovičius Usykas yra profesionalus Ukrainos boksininkas. Jis yra neginčijamas kreiserinio svorio čempionas, vienintelis pasaulyje vienu metu dominavęs WBA (Super), WBC, IBF ir WBO tituluose. Jis taip pat yra iškovojęs aukso medalius 2011 metų pasaulio čempionate ir 2012 metų olimpinėse žaidynėse. Usykas atsisakė titulų 2019 metais ir perėjo į sunkiasvorių kategoriją. Ant jo kūno yra daug įdomių tatuiruočių. Pažvelk į juos ir jų reikšmes.

Oleksandras Usykas

1. „Pilies“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešiniajame bokserio petyje yra pilies tatuiruotė. Virš pilies yra tamsus dangus, į kurį trenkia žaibai. Prieš pilį skraido ir sakalas, išskleidęs sparnus ant viršutinės dešinės rankos.

Reikšmė: Tatuiruotė uždengia ankstesnę jo tatuiruotę – mažą boksininką, išsitatuiravusį ant peties šalia Ukrainos herbo emblemos. Sakalas ant rankos eina kartu su herbu, nes jis yra baltas girliandas, laikomas karališku paukščiu ir herbo emblema.

2. „Statulos ir emblemos“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Užpakalinėje rankos pusėje yra statula, tatuiruota ant jos, abi rankos pakeltos. Jo dešinėje yra kardas, o kairėje – skydas. Skydas taip pat turi tatuiruotę su emblema. Po statula taip pat yra tatuiruotas skulptūros veidas.

Reikšmė: Statulos tatuiruotė simbolizuoja karį ir Oleksandro meilę savo šaliai. Skydas, kurį nešioja karys, turi Ukrainos herbą.

3. „Žiedų“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Vidinėje jo dešiniojo dilbio pusėje yra olimpinių žiedų tatuiruotė. Virš žiedų tatuiruotas žodis „Pekinas“, o po žiedais – 2008 metai.

Reikšmė: Olimpinių žiedų tatuiruotė ant dilbio atspindi jo pasirodymą 2008 m. Pekino olimpinėse žaidynėse. Oleksandras už savo šalį iškovojo sidabro medalį. Ant jo kūno yra dar viena tatuiruotė su olimpiniais žiedais.

4. Dizaino tatuiruotė

Tatuiruotė: Bokserio kairysis petys ir viršutinė ranka padengti įvairiaspalviu dizaino tatuiruote. Yra keletas žuvų, kurias galima pamatyti, o apačioje – tam tikri raštai.

5. Pavadinimas tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešinysis Oleksandro bicepsas turi pavadinimą „Єлизавета“, kurį puošia sukamos linijos, sudarančios karūną virš vardo. Jo kairysis bicepsas taip pat turi pavadinimą „Кириллъ“ kartu su panašiu jį supančių linijų modeliu.

Reikšmė: Vardai ant jo rankų tatuiruoti rusų kalba. Vardas dešinėje jo bicepso pusėje yra, Yelyzaveta (Elžbieta anglų k.), kuris yra jo mylimos dukters vardas. Vardas ant jo kairysis bicepsas yra Kirilas, jo sūnaus vardas.

6. „Olimpinė“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairiajame boksininko dilbyje yra dar viena olimpinių žiedų tatuiruotė. Olimpinių žiedų apačioje taip pat yra žemėlapio kontūras su užrašu „Londonas“.

Reikšmė: Tatuiruotė ant kairiojo dilbio švenčia pergalę 2012 m. Londono olimpinėse žaidynėse, kuriose Oleksandras laimėjo aukso medalį nugalėdamas Italijos Clemente Russo.

7. „Angelo“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Bokserio gale yra didelė angelo tatuiruotė kairėje pusėje. Angelas turi didelius sparnus ir nešioja lazdą su gėle.

Reikšmė: Tatuiruotė ant Usiko angelo nugaros yra serafas, nes jie nešioja lazdas su gėlėmis. Angelo tatuiruotė ant nugaros veikia kaip angelas sargas, žvelgiantis į jį ir jo šeimą.