Tatuiruotės

Nigelio de Jongo 12 tatuiruočių ir jų reikšmės

Nigel de Jong yra profesionalus Nyderlandų futbolininkas. Nigelis Kataro žvaigždžių lygoje žaidžia kaip „Al-Shahania“ klubo vidurio puolėjas. Savo karjerą jis pradėjo Amsterdame „Ajax“ jaunimo akademijoje, o būdamas 17 metų debiutavo pirmoje komandoje. Jis taip pat žaidžia Nyderlandų nacionalinėje komandoje. Nigel de Jong atstovavo keliems dideliems klubams, tokiems kaip Milanas, Ajax ir LA Galaxy tiek Europos, tiek MLS lygose. Nigel de Jong ant savo kūno turi daug tatuiruočių, kurių dauguma yra gėlių ar kario įkvėptos. Jo kūne taip pat yra tatuiruočių, įkvėptų Indonezijos drožinių ir raštų. Pažiūrėkime, kokias tatuiruotes jis turi ir kokias reikšmes jie turi.

Nigel de Jong

1. Genčių bangų tatuiruotė

Tatuiruotė: Didžiąją kairės Nigelio rankos dalį ir visą dilbį dengia gentinės tatuiruotės, padarytos vandenyno bangų ir įvairaus dydžio bei srautų geometrinių formų pavidalu. Jo alkūnėje yra bangų modelis, judantis apskritime aplink jį.

2. „Daugiau bangų“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Bangos tatuiruotės viršutinėje kairiojo dilbio pusėje taip pat tęsiasi link užpakalinės pusės ir kairiojo dilbio dangtelio.

3. Kaklo tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairėje de Jongo kaklo pusėje yra gėlių rašto tatuiruotė, padaryta pusapvalio formos.

4. „Gėlių“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Nigel de Jong dešinėje dilbio dalyje yra dar viena didelės gėlių formos tatuiruotė su geometrinėmis figūromis apskritimo pavidalu.

5. Rankų tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešinėje Nigelio rankoje yra dar vienas gėlių raštas, apimantis didžiąją jo rankos dalį.

6. Formuoja tatuiruotes

Tatuiruotė: Viršutinėje dešiniojo dilbio dalyje yra trys skirtingos geometrinės figūros.

7. Pavadinkite tatuiruotes

Tatuiruotė: Kairėje Nigelio rankoje yra gėlės tatuiruotė, virš kurios – Kyan vardas – rašalu. Jo dešiniajame rieše yra vardas, Isaura rašė ant jo.

Reikšmė: De Jong šias tatuiruotes padarė savo sūnui Kyanui ir jo dukrai Isaura-Sienna.

8. Krūtinės tatuiruotė

Tatuiruotė: Nigelio krūtinėje yra viena didžiausių jo kūno tatuiruočių. Jo krūtinė yra padengta įmantriu dizainu, įkvėptu genčių modelio.

9. Pečių tatuiruotė

Tatuiruotė: De Jongo kairysis petys ir viršutinė ranka yra padengti genčių dizaino tatuiruotėmis su neįtikėtinomis detalėmis. Šios tatuiruotės įkvėptos Indonezijos drožinių. Jo ranką užbaigia įvairios tatuiruotės, padarytos įvairiomis geometrinėmis formomis ir dydžiais.

10. Genčių modeliai

Tatuiruotė: Nigelio dešinysis petys yra padengtas dideliu juodu įmantriu gėlių raštu. Virš šio yra dar vienas gėlių dizainas, apimantis jo apykaklės kaulą. Žemiau jo bicepso ir tricepso yra genčių dizaino tatuiruotė.

11. Nugaros tatuiruotė

Tatuiruotė: Didžiąją Nigel de Jong nugaros dalį dengia didelė tatuiruotė. Jo nugaroje yra dvi didelės juostos, kurios prasideda nuo peties ir baigiasi šonu, suformuotos iš lapų pavidalo geometrinių raštų. Dešinėje viršutinės nugaros pusėje yra kelios tatuiruotės linijos olandų kalba. Jo dešinėje alkūnėje taip pat yra įmantrus tinklelio dizainas, tatuiruotas ant jo.

12. Apatinės nugaros tatuiruotė

Tatuiruotė: Nigel de Jong prie apatinės nugaros dalies pridėjo dar vieną gėlių įkvėptą kūrinį, kuris susilieja su viršutinės nugaros dalies tatuiruote. Jis paskelbė nuotrauką „Instagram“, atskleisdamas šį naują papildymą. Tai buvo jo trečioji sesija tatuiruotėms ant nugaros. Iš ten, kur esame, galime būti tikri, kad laukia dar daugiau, o jo dizainas vis dar nebaigtas.