Tatuiruotės

Monté Morris 11 tatuiruočių ir jų reikšmės

Monté Robertas Morrisas geriau žinomas kaip Monte Morrisas yra profesionalus amerikiečių krepšininkas iš Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Denverio „Nuggets“. Būdamas ketverių metų Monte pradėjo žaisti „Beecher Buccaneers“ Flint Beecher vidurinėje mokykloje. Vėliau koledže jis prisijungė prie Ajovos valstijos ciklonų. Monte sieja labai gražus ryšys su savo motina Lationa, kuri vos įžengusi į šį pasaulį pavadino ją „Žmogus-žmogus“. „Morris“ turi keletą įdomių kūno rašalų. Pažiūrėkime, kokie jie yra.

Monte Morris

1. „Krepšinio“ tatuiruotė

Monte deganti futbolo tatuiruotė

„Donte Its in my blood“ tatuiruotė

Monte raudonų rožių tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešinėje Monte bicepso pusėje yra tatuiruotas krepšinis. Tatuiruotėje buvo užrašytas kraujo poveikis, sklindantis iš kamuolio, suteikiantis degančio krepšinio išvaizdą. Įdomu tai, kad kartu su kamuoliu rašomos eilutės, sakančios: „Tai mano kraujyje“.

Reikšmė: Tatuiruotė yra artima Monte širdžiai. Jis sakė, kad sunku atskirti krepšinį nuo „Monte“ ir taip pat, nes jis yra labai prisirišęs prie žaidimo asmeniškai ir profesionaliai. Meilė žaidimui iš tikrųjų slypi jo kraujyje, todėl tatuiruotė aiškiai atspindi šį ryšį tarp Monte Morris ir jo mėgstamo žaidimo, ty krepšinio. Jis pradėjo žaisti būdamas vos ketverių metų ir žinojo, kad nori užaugti ir būti krepšininku.

„Mano mama buvo trenerė, kai buvau jauna. Ji treniravo mano vidurinėje mokykloje, todėl, kai užaugau, visada buvau šalia krepšinio ir tiesiog nukrito į vietą. Visą gyvenimą žaidžiau nuo ketverių. Aš turiu galvoje, tai viskas, ką aš iš tikrųjų užaugau, todėl nesakysiu … aš turėjau pasirinkimą, bet tai viskas, ką žinojau. Žinojau žaisti. Žinojau, kad užaugsiu ir būsiu krepšininkas “.

2. „Rožių“ tatuiruotė

Donte paliko bicepso tatuiruotę

Tatuiruotė: Ant kairiojo Monte bicepso matome dviejų raudonų rožių tatuiruotę ir užrašą: „Lionos sūnus‘.

Reikšmė: Rožės yra meilės ir meilės simbolis. Frazė, „Lationos sūnus“ yra nurodytas jo motinai Lationa Morris. Monte dalijasi gražiu ryšiu su mama, nes yra vienintelis vaikas. Ji buvo jos (gyvenimo ir krepšinio) trenerė nuo vaikystės ir visą savo sėkmę jis skiria mamai.

3. „122“ tatuiruotė

„Monte 122“ tatuiruotė

Tatuiruotė: 122 rašė ant kairės viršutinės rankos.

4. „Miesto“ tatuiruotė

Monte Buidlings tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant jo kairiojo bicepso yra tamsiai užtemdyta kai kurių persidengiančių aukštų pastatų tatuiruotė.

Reikšmė: Pastatai iš tikrųjų rodo jo gimtąjį miestą „Grand Rapids, Mičiganas, JAV“. Morrisas visada kalbėjo apie savo meilę ir ryšius su savo gimtine ir apie tai, kaip jis niekada negali pamiršti kovų, su kuriomis jam ir jo motinai teko susidurti augant.

5. „DREAM“ tatuiruotė

„Monte DREAM“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „DREAM“ tatuiruotė rašyta ant kairiojo bicepso. ‘

Reikšmė: „Svajok didelis, gyvenk didelis“ – Monte teigia, kad gyvena savo gyvenimą. Interviu jis sakė, kad ši tatuiruotė primena jam toliau svajoti didelius, kad būtų galima tęsti savo gyvenimą ir sutelkti dėmesį į didesnių gairių pasiekimą.

6. „TIKĖJIMO“ tatuiruotė

„Monte FAITH“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Tikėjimas“ rašė ant jo vidinio dešiniojo bicepso.

„Jaučiu ryšį su Dievu ir tiesiog linkiu jo palaimos man ir mano šeimai. Aš per daug tikiu juo ir jo veiksmais “

7. „Mama“ tatuiruotė

„Monte Mama“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Monte vidinis dešinysis dilbis yra padengtas moters portretu, o jo viršuje rašoma: „Mama“.

Reikšmė: The portretas yra Monte motinos Lationa Morris. Morrisą sieja labai mylintys santykiai su mama. Jis sako, kad jie abu yra taip arti, kad lengvai supranta vienas kito emocijas ir mąstyseną, nereiškia žodžiu.

„Ji visada laikėsi realybės su manimi ir dabar mes užmezgėme tuos santykius, kuriuose kalbame apie tai, kas mūsų galvoje. Ir mes iš tikrųjų galime pasakyti, kai kažkas su mumis vyksta, nes esame taip arti. Aš žinau, kai jai kažkas sukasi galvoje ar ji ką nors išgyvena. Galiu pasakyti, kad tiesiog būnu šalia jos energijos. Taip, aš viskas, ką ji turi. Aš esu vienintelis vaikas, todėl mes turime tokį ryšį. Dabar priglaudžiau ją prie savęs, todėl šaunu. Ji ant mano rožės nupiešė mano tatuiruotę “.

8. „Maldingų rankų ir rožinio karoliukų“ tatuiruotė

Monte meldžiančios rankos su rožinio karoliukais Tatuiruotė

Tatuiruotė: Rožančiaus karoliukais apvyniota malduojančių rankų pora užrašyta rašalu ant dešiniojo Monte bicepso.

Reikšmė: Maldos rankos rožančiaus laikymas karoliukais, apsivijusiais ranką ar pirštus, yra krikščioniško tikėjimo, meditacijos ir gilių dvasinių įsitikinimų simbolis. Žmonės tai laiko pagarbos simboliu ir Jėzaus Kristaus prisiminimo bei jo palaimos siekio dalimi. Tai taip pat gali reikšti pagarbos ir atsidavimo sau ir savo šeimai simbolį.

9. Riaumojančio liūto tatuiruotės portretas

Monte riaumojančio liūto tatuiruotė

Tatuiruotė: Monte padarė tatuiruotę riaumojančio Liūto veido rašalu ant jo vidinio kairiojo dilbio.

Reikšmė: Riaumojanti liūto tatuiruotė yra būdas parodyti savo jėgą, drąsą ir galią kitiems.

10. „Savage“ tatuiruotė

Monte SAVAGE Tattoo

Tatuiruotė: Savage rašė ant savo riaumojančio liūto tatuiruotės viršuje ant kairės vidinės rankos.

11. Riešo tatuiruotė

Monte riešo tatuiruotė