Tatuiruotės

Mitchell Johnson 2 tatuiruotės ir jų reikšmės

Mitchell Guy Johnson yra garsus Australijos kriketo žaidėjas. Jis yra greitas bouleris kairėje rankoje, tiesą sakant, greičiausias pasaulio boulininkas ir kairiarankis mušėjas. Jo bandomasis debiutas Australijoje įvyko 2007 m. Lapkričio mėn., Kai Mitchell Johnson sėkmingai suformavo etaloną savo pirmajame bandyme prieš Šri Lanką, iš viso iškovojęs 4 vartus rungtynėse. 2009 metais jis buvo apdovanotas Tarptautinės kriketo tarybos „Metų kriketininkas” apdovanojimas. Iš tiesų, didina savo tautą! Šis talentingas vaikinas taip pat yra tatuiruočių keistuolis. Mes žinome 2 jo kūno dažus. Išsiaiškinkime jų vietą ir ką jie reiškia.

mitchell-jhonson-tattoo

1. Rankos

Mitchell-Johnson-rankos tatuiruotė

Ant jo rankos galime rasti japonišką koi ir keletą vyšnių žiedų. Koi yra japoniškas karpio žodis. Japonai nuo senų laikų naudojo Koi žuvį kaip kultūrinį simbolį nepalankioms situacijoms spręsti. Pasakojamos istorijos, kaip jie kopia į krioklius, turinčius didžiulę srovę. Paklaustas jo, jis patikslina: „Tatuiruotės reiškia keletą dalykų. Yra japoniškas koi, kai kurie vyšnių žiedai, turintys sėkmės prasmę “.

2. Liemuo

Mitchell Johnson-liemens tatuiruotė

Jo seksualioje skerdenoje yra katė, iš tikrųjų nedraugiška burna katė, nukreipta į pietus. Tokios tatuiruotės atrodo gerai tiems, kurie nori iliustruoti nesuprantamą ir ryškią prasmę. Pavyzdžiui, katės letenos tatuiruotės reiškia gausą, sėkmę ir pažangą. Nors juodos katės tatuiruotė yra nežinomybės, moteriškos ir intravertiškos galios simbolis, nes gyvūnas glaudžiai susijęs su skepticizmu ir pagonybe.