Tatuiruotės

Menos Suvari 3 tatuiruotės ir jų reikšmės

Amerikiečių grožio diva Mena Suvari vėsiai puikuojasi savo karščio koeficientu ir nuostabiomis kreivėmis. Aktorė yra viena iš klestinčių kada nors žinomų moterų, kurios nerūpestingai mirga dėl nuostabių rašalų. Paklausta apie ją, ji sako: „Manau, kad jo šeimai būtų naudinga, jei mano tatuiruotės būtų padengtos, nes jo motinos šeimoje yra dvi vienuolės“. Mes žinome tris jos kūno dažus. Skaitykite žemiau ir patikrinkite, ką iš tikrųjų reiškia Menos tatuiruotės.

mena-suvari

1. Liūtas per kaklą

mena-suvari-liūtas-tatuiruotė

Mena Suvari ant kaktos turi rašalą nuožmiu ir bebaimiu liūtu. Negalima atmesti fakto, kad liūtas yra žiaurus raktinis simbolis, simbolizuojantis didvyriškumą, potenciją, pasididžiavimą ir viršenybę.

2. Žodis, garsas, galios tatuiruotė
mena suvari

Kita tatuiruotė, kurią Mena Suvari nešioja ant sprando, yra frazė: „Žodis, garso galia“. Tai aiškiai mums sako, kad jos kūno dailė skirta teisėtai suteikti galią.

3. Skilimo tatuiruotė

Menos Suvari tatuiruotė

Mena Suvari savo provokuojančiais dekoltetais turi kažką panašaus į svyravimus. Tai atrodo kaip „13“, Tikriausiai„ laimingiesiems 13 “. Jie sako, kad skaičius „13“ yra nelaimingas, blogas ženklas! Tačiau tai gali turėti skirtingą reikšmę skirtingiems asmenims. Menos vyras Simone Sestito taip pat turi kopiją „13“, pritraukiančią jų suderinamumo lygį.