Tatuiruotės

Matt Maeson 3 tatuiruotės ir jų reikšmės

Matthew Stevenas Maesonas yra amerikiečių dainininkas, dainų autorius ir muzikantas. Mattas šiuo metu yra pasirašęs sutartį su „Atlantic Records“. Jis išleido du EP 2017 ir 2018 m. Jo debiutinis albumas „Bank on the Funeral“ buvo išleistas 2019 m. Kai kurie hitai apima „Hallucinogenics“, „Cringe“, „Tribulation“ ir kt..

Mato kūne yra įdomių tatuiruočių. Pažvelkime į juos ir jų reikšmes.

1. „ALM“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Raidės „ALM“ yra ištatuiruotos ant dainininko dešinės rankos, netoli jo alkūnės. Taip pat ant viršutinės rankos nugaros yra tatuiruotė, kuri dar nebuvo atskleista nė vienoje jo nuotraukoje.

2. Tatuiruotės citata

Tatuiruotė: Abiejų dilbių šonuose tatuiruota citata. Dešinėje dilbio pusėje yra tatuiruotė „GIMTAS ​​NUODĖKLIS“, o kairėje – žodžiai „MIRK MARTYRĄ“.

Reikšmė: Citata ant dilbio reiškia gilų supratimą apie tai, kuo dainininkas tiki. Tatuiruotę ant dilbio įkvėpė jo dėdė, kuris buvo nužudytas tarnaujant neramiam paaugliui Bažnyčios tarnystėje. Jo tėvai taip pat grojo sunkiojo metalo grupėse, o Mattas pasakė: „Aš ketinu kurti teigiamai veikiančias dainas, galiausiai tikiuosi palikti reikšmingą palikimą, kaip tai padarė Johnny Cash. Jūs žiūrite į muzikos pasaulį šiandien ir turite „Future“ su tokiomis dainomis kaip „Double Cups“ ir „Molly“, ir apie ką tai? Ar to gera klausytis viduriniosios klasės vaikams? Kokia žinia? Noriu gilintis “.

3. „Userx“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant kiekvieno Mato dešinės rankos piršto yra ištatuiruotos raidės, kuriose parašytas žodis „USER X“

Reikšmė: Šis žodis reiškia grupės, kurią jis pradėjo kartu su prodiuseriu Rozwellu, pavadinimą. Jis atskleidė tatuiruotę savo „Instagram“ kartu su šia antrašte, paaiškinančia grupės pavadinimo ir jo tatuiruotės prasmę: „Aš norėjau pasidaryti šią tatuiruotę, nes prieš 5 metus pradėjome šį projektą, bet tiesiog negalėjau nuspausti gaiduko, kol kažkas pasiūlė idėją jį gauti muzikiniame vaizdo įraše „Above“. Už jo esanti prasmė yra ta pati, kaip ir paties USERx projekto. Visi esame kažko „vartotojai“. Nesvarbu, ar tai būtų medžiagos, religija, politika … ir pan. Vietoj to, kas mus skiria, tai turėtų būti kažkas, kas mus vienija. Aš turiu problemų, o tu turi problemų. Šių problemų palyginimas neduoda vaisių. Užuojauta ir kantrybė tiems, su kuriais nesutinku, savaime yra meilės forma, ir ši tatuiruotė bei projektas primena tą labai paprastą faktą “.