Tatuiruotės

Luko Gallowso 7 tatuiruotės ir jų reikšmės

Andrew William Hankinson, geriau žinomas kaip Luke Gallows, yra profesionalus amerikiečių imtynininkas. Didžiąją savo karjeros dalį jis praleido „New Japan Pro-Wrestling Co.“, ten žinomame kaip Doc Gallows. Jis debiutavo 2006 m. WWE, bet netrukus jį paliko. Gallowsas yra CM Punk mokinys ir į WWE grįžo 2016 m. Abi Luko rankos padengtos daugybe įdomių tatuiruočių. Pažvelkime į juos ir jų reikšmes.

Lukas Gallowsas

Kairės rankos tatuiruotės

1. „Rėkiančios kaukolės“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Luko viršutinė kairė ranka padengta didele tatuiruote, kurioje pavaizduota pusiau supuvusi žmogaus kaukolė, kuri vis dar turi akis ir rėkia. Jo burnoje matomos mėlynos žvaigždės.

2. „Kaukolės ir bangų“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Žemiau jo rėkiančios kaukolės tatuiruotės yra tatuiruotos bangos su mažomis kaukolėmis, kurias galima pamatyti bangų keterose. Dešinėje ant kairės alkūnės ištatuiruota dar viena besišypsanti kaukolė.

3. „Drakono“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant kairiojo dilbio mėlyname fone tatuiruota drakono tatuiruotė. Taip pat yra juostinė tatuiruotė iš kaukolių, dengiančių jo riešą.

4. „Moters“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Apatinėje kairiojo dilbio pusėje tatuiruotas moters veido tatuiruotė.

Tatuiruotės dešine ranka

5. „Būtybės“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešiniajame imtynininko petyje yra padaro tatuiruotė, išskleidusi sparnus ir apimanti didžiąją dešinės rankos dalį.

6. „Moters ir gėlių“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešiniajame Luko bicepse yra tatuiruotė su pusiau negyva moterimi, dėvinčia raudoną gaubtą. Po juo taip pat yra tatuiruotos mėlynos gėlės.

7. „Kaukolių“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Likusi jo apatinė dešinė ranka yra padengta daugybe kaukolių tatuiruočių, kurios užpildo rankos nugarą ir priekį bei užbaigia rankovę.