Tatuiruotės

Lindsay Lohan 11 tatuiruočių ir jų reikšmės

Lindsay Dee Lohan, puiki italų ir airių kilmės asmenybė. Ši liepos mėnesį gimusi diva yra amerikietė, o jos saldžiai skambanti simfonija yra papildomas parametras. Savo vaikystės modelio karjerą ji pradėjo būdama vos 3 metų. Ji dirbo modeliu tokiuose prekės ženkluose kaip „Abercrombie“ & „Fitch Kids“ (A.&„F Kids“) ir „Calvin Klein Kids“. Lindsay televizijos patiekalas atsirado 1996 m., Kai ji įgijo Ali Fowler išradimą muilo operoje „Kitas pasaulis“. Jos kvantinis šuolis įvyko dar 1998 m., Kai ji sumaniai pademonstravo dvynukus „Disney“ filmo „Tėvų spąstai“ perdaryme. Lindsay iš tikrųjų yra tatuiruočių keistuolis. Jos kūno dažai tai puikiai sako. Pažiūrėkime ir perskaitykime, ką reiškia jos tatuiruotės.

Lindsay Dee Lohan tatuiruotės

1. Gyvenk be gailesčio
lindsay-lohan-hand-tattoo 

„Gyvenk be gailesčio“ sako jos rankos tatuiruotė. Rašalu rašoma šalia jos širdies tatuiruotės. Tai rodo jos optimistinį požiūrį į šiandieninį gyvenimą. Šaltiniai sakė TMZ, kad šią tatuiruotę ji pasidarė 2012 m.

2. Išvažiuoju prieš palikdamas. Aš nusprendžiu.

lindsay-lohan-atostogos-prieš-būdama kairės rankos tatuiruotė

Tatuiruotė Lindsay rankos šone yra tokia:Išeinu prieš palikdamas. Aš nusprendžiu.“Didžiosiomis raidėmis. Ši citata kilusi iš aktorės Brigitte Bardot ir ji reiškia pyktį pažaboti savo likimą ir pasitikėjimą tvarkyti savo gyvenimą pagal savo valią.

3. Shhhh…

lindsay-lohan-shhh-finger-tattoo

Shhhh“Tatuiruotė ant Lindsay smiliaus lieka nepažeista. Tai Rihannos tatuiruotės kopija. Ji sutapo su Lily Allen.

4. Žvaigždės, viskas, ko mes prašome, yra mūsų teisė mirksėti

lindsay-lohan-stars-all-we-ask-tattoo

Lindsay Lohan ant dilbio turi Marilyn Monroe citatų jungą. Ant jos kairės rankos parašyta: „Žvaigždės, mes prašome tik mūsų teisės mirksėti.„Tokia tatuiruotė rodo jos norą skristi aukštai be jokių apribojimų.

5. Aš atstatau save būdamas vienas

lindsay-lohan-i-restore-yourself-arm-tattoo

Ant dešiniojo Lindsay Lohan dilbio ji rašė frazę: „Aš atstatau save būdamas vienas.„Jį apsupo ryškios žvaigždės. Tiesą sakant, tai yra Marilyn Monroe citata ir panaši į kitą citatą ant priešingos rankos.

6. Žvaigždė

lindsay-lohan-star-hand-tatuiruotė

Lindsay Lohan ant dešinės rankos turi raudoną žvaigždę, kad būtų lygi jos tuometinės merginos žvaigždėms Samantha Ronson’Ranka. Paklausta apie tai, ji papasakojo Marie Claire, „Samantha turi daugybę žvaigždžių, todėl aš tai supratau“. Lindsay padarė tatuiruotę 2008 m. Birželio mėn., Tuo pačiu metu, kai ji ir Samantha pasidarė tinkamas širdies tatuiruotes.

7. Širdis

Lindsay-Lohan-širdies-rankos tatuiruotė

Maža širdelė Lindsay Lohan kairėje rankoje yra deranti tatuiruotė su buvusia mergina Samantha Ronson. Jie tatuiruotes sinchronizavo dar 2008 m. Birželio mėn., Tačiau keli pranešimai sako, kad Lindsay tatuiruotę pasidarė baltu rašalu prieš dvejus metus. Lindsay savo darbą atliko juodai, o Samantha – vieną. 2011 m. Samantha padengė savo širdį nauja tatuiruote, tačiau Lindsay vis dar nepažeista.

8. Žvaigždė

lindsay-lohan-star-tattoo

Lindsay Lohan kairiajame rieše yra maža juoda žvaigždė ir dar viena balto rašalo tatuiruotė. Žvaigždės vaizduoja apsaugą ir nurodymus.

9. Kvėpuokite

lindsay-lohan-white-ink-riešo tatuiruotė

Po to, kai ją užpuolė astma, Lindsay turėjo „Kvėpuoti“Baltu rašalu ant dešiniojo riešo. Ji sako: „Išpuolis buvo didelis dalykas, todėl norėjau jį priminti ant savo kūno kaip priminimą“. Be to, tatuiruotė primena jai mažai valdyti savo gyvenimo tempą ir tada pabandyti pajusti kiekvieną jo dalį. Interviu ji sakė: „Aš kartais pamirštu kvėpuoti“.

10. Skaidrus kaip krištolo aštrus kaip peilis/ Jaučiuosi kaip savo gyvenimo pačiame viršuje

lindsay-lohan-side-tattoo

Maža juoda žvaigždė kartu su žodžiais, kuriuose buvo parašyta: „Skaidrus kaip aštrus kaip peilis/ jaučiuosi kaip savo gyvenimo pačiame viršuje“Buvo užrašytas rašalu dešinėje Lohano pusėje. Tai iš Billy Joel dainos „Aš einu į kraštutinumus“.

11. Mieganti mergina

lindsay-lohan-girl-arm-tattoo

Ant viršutinės kairės rankos Lindsay Lohan yra tvirta miegančios mergaitės tatuiruotė. Paklausta Lindsay pasirinko dizainą, nes sako, kad jai patiko merginos nekaltumas.