Tatuiruotės

Lil Mosey 21 tatuiruotė ir jų reikšmės

Lathanas Mosesas Echolsas, geriau žinomas savo sceniniu vardu, Lil Mosey yra amerikiečių dainininkas, dainų autorius ir reperis. Savo karjerą jis pradėjo 2018 m., Pasirašydamas sutartį su „Interscope Records“, tačiau žymiausias jo darbas yra 2019 m. Išleistas antrasis albumas „Certified Hitmaker“, kuris JAV „Billboard 200“ pasiekė 12 vietą. “-tai labiausiai transliuojama jo daina„ Spotify “. Mosey taip pat buvo įtraukta į 2019 XXL pirmakursių klasę. Kaip ir jo amžininkai, Lil Mosey taip pat yra tatuiruočių mėgėjas ir turi daugybę įdomių ant kūno. Pažvelkime į jo kūno tatuiruotes ir išsiaiškinkime jų reikšmes.

Lil Mosey

Kaklo tatuiruotės

1. Lūpdažis Mark Tattoo

Tatuiruotė: Dešinėje jo kaklo pusėje, šiek tiek žemiau ausies, yra raudonos spalvos rašalu padaryta lūpų dažų tatuiruotė.

Krūtinės ir skrandžio tatuiruotės

2. „Ačiū Dievui“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairėje jo krūtinės pusėje yra tatuiruotė su žodžiais „AČIŪ DIEVU“, tatuiruota ant jo kartu su debesimis, padarytomis žodžių fone.

Reikšmė: Lil Mosey yra tikrai dėkinga Dievui už viską, ką jis pasiekė, ir už meilę, kurią jis gavo, ir privertė jį pasidaryti tatuiruotę ant savo kūno, kad padėkotų visagaliui.

3. ’30 juostų tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešinėje pilvo pusėje, ant krūtinės, yra tatuiruotė su žodžiais „30 BANDS“, tatuiruota labai stilingu šriftu. S žodyje „BANDS“ taip pat pakeistas dolerio ženklu.

Reikšmė: Žodžiai „30 BANDS“ reiškia dainininkės neišleistos dainos pavadinimą, kurį galima rasti „YouTube“.

4. „YBG“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Jo skrandžio viduryje yra raidžių tatuiruotė, ant jos tatuiruotė „YBG“, apsupta raudonos linijos, suteikiančios liepsnos efektą.

Tatuiruotės dešine ranka

5. „Lojalumo ir lapų“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešiniojo dilbio šone raudonu rašalu tatuiruotas žodis „Ištikimybė“. Taip pat yra vynmedis, pilnas lapų ir kelių uogų, tatuiruotas tiesiai virš žodžio ant dilbio.

Reikšmė: Lojalumas yra vienas iš svarbiausių bet kokių santykių veiksnių ir yra labai svarbus Lil Mosey bruožas, dėl kurio jis pasidarė šią tatuiruotę.

6. „Kaukolės“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Išorinėje dešiniojo dilbio pusėje, tiesiai po alkūne, yra kaukolės tatuiruotė. Taip pat yra dvi punktyrinės linijos, tatuiruotos X pavidalu už kaukolės.

7. „Gyvatės“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Viršutinėje dešinės Mosey dilbio pusėje yra gyvatės tatuiruotė. Tuščiose vietose tarp jo tatuiruočių taip pat yra mažų žvaigždžių ant dilbio.

Reikšmė: Gyvatė ant rankos yra iš „Gucci“ logotipo, kuris yra vienas iš jo mėgstamiausių prekės ženklų.

8. „GBA“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Viršutinėje dešiniojo riešo pusėje yra raidžių tatuiruotė „GBA“. Raides supa mažos žvaigždutės, o raidė „GG“ išsitatuiravo ten, kur antrasis G yra apverstas.

Reikšmė: Raidės „GBA“ reiškia „Gameboy“ pažangą, kuri yra žaidimų konsolė, populiari 2000 -ųjų pradžioje. Laiškai atspindi jo vaikystės dalį ir jo dainos „Gameboy“ pavadinimą. „GG“ reiškia frazę „Gucci Gang“, kurią išpopuliarino jo draugas reperis Lil Pump.

9. „Žodžių, ginklo ir lapų“ tatuiruotės

Tatuiruotė: Vidinė jo dešiniojo dilbio pusė, kurioje alkūnės raukšlėse yra tatuiruoti žodžiai „KILL OR GLORY“. Vidinėje dešiniojo dilbio pusėje taip pat yra šautuvo tatuiruotė ir dar viena vynmedžio tatuiruotė su lapais.

10. „Matchstick“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Apatinėje dešiniojo dilbio pusėje taip pat yra degtuko tatuiruotė.

Kairės rankos tatuiruotės

11. Rankų ir ginklų tatuiruotė

Tatuiruotė: Viršutinėje kairiojo dilbio pusėje yra dviejų rankų tatuiruotė, purtant viena kitą ginklu už kiekvienos, kad būtų sukurtas paslėpto ginklo efektas. Ši tatuiruotė dera su žodžiais, tatuiruotais jo rankos šone, nes skaitysi toliau. Taip pat ant vienos rankos ištatuiruoti du raudoni žaibai. Viršutinėje jo riešo pusėje taip pat yra durklo tatuiruotė.

Reikšmė: Tatuiruotė atspindi ryšį tarp brolių ir tai, kaip Lil Mosey ir jo brolis gina vienas kitą ir daro viską, kad išgelbėtų kitą. Mosey padarė durklo tatuiruotę kaip savo pasiekimų simbolį.

12. Žodžiai tatuiruotė

Tatuiruotė: Jo kairiojo dilbio šone yra užrašyti žodžiai: „MANO BROČIO KEEPERIS“, kad jis tatuiruotų ranką ir ginklą ant dilbio. Taip pat yra mažai tatuiruočių ant vabzdžių, tatuiruotų šalia jo riešo.

13. „Gingerbread Man“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Vidinėje kairės Mosey riešo pusėje yra didelė pikto meduolio žmogaus tatuiruotė. Meduolis turi blogas, kraujuojančias akis ir laiko rankoje saldainį. Taip pat jo fone tatuiruotos snaigės ir žvaigždės.

14. Žodžiai tatuiruotė

Tatuiruotė: Vidinėje kairės rankos pusėje, ten, kur sulenkta alkūnė, yra tatuiruotė su užrašu „NESIMESTI“.

Reikšmė: Lil Mosey pasidarė šią tatuiruotę kaip priminimą nepasimesti ir branginti bei vertinti svarbius dalykus savo gyvenime, nes kai kuriems žmonėms gali pasirodyti šlovė.

Rankų tatuiruotės

15. „Rodyklės ir burnos“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Viršutinėje kairės rankos pusėje yra rodyklės tatuiruotė, pradurta atvira burna.

16. „Scribble and Line“ tatuiruotės

Tatuiruotė: Kairės rankos šone yra tatuiruotas raštas. Prie jo riešo taip pat yra ilga, plati linija, kurios viduje yra įvairių formų, galiausiai baigiantis kabliu, ant kairiojo vidurinio piršto.

17. Logotipo tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairės rankos delno šone yra raidė „B“ raudonu rašalu, tatuiruotė apskritimo viduje kartu su sparnais iš abiejų pusių.

Reikšmė: Tatuiruotė yra automobilių prekės ženklo „Bentley“ logotipas, kuris yra dar vienas iš jo mėgstamiausių. Tatuiruotė turi dvigubą reikšmę, nes ji taip pat reiškia Lil Mosey tipo ritmo pavadinimą „Bentley“.

18. „Dolerio“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešiniajame Mosey bevardyje piršte yra dolerio ženklo tatuiruotė.

19. Durklo tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešiniosios dainininkės rodomojo piršto pirštuose yra durklo tatuiruotė. Atrodo, kad durklas eina po oda, tiesiai virš sąnario ir išeina iš kitos pusės.

20. „Šypsenėlės ir žuvies“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Viršutinėje dešinės rankos pusėje yra tatuiruotas veidukas. Dešiniojo delno šone taip pat yra animacinės žuvies kontūrai.

21. „Voras ir siluetas“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Viršutinėje rankos pusėje taip pat yra voro tatuiruotė, kuri ryja ranką. Taip pat yra nedidelis vyro siluetas, tatuiruotas ant Mosey rankos.