Tatuiruotės

Lacey Sturm 5 tatuiruotės ir jų reikšmės

Lacey Nicole Sturm yra amerikiečių dainininkė ir dainų autorė. Ji yra hardroko grupės „Flyleaf“ įkūrėja ir buvusi pagrindinė vokalistė. Lacey ant savo kūno turi 5 tatuiruotes. Pažiūrėkime, kas jie yra ir kokias reikšmes jie slepia.

Lacey Nicole Sturm

1. „Dukros“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Žodis „Dukra“ yra ištatuiruotas ant dešiniojo Lacey bicepso.

2. „Atstatyti“ tatuiruotę

Tatuiruotė: Lacey kaklo gale yra apskritimo tatuiruotė, kurią ji vadina atstatymo mygtuko tatuiruote.

Reikšmė: Tatuiruotė simbolizuoja jos atsidavimą Dievui.

Viename iš savo pranešimų ji paaiškino rašanti tatuiruotę: „Turėjau nuostabią naktį ruošdamasi rytoj @jesusisthereset @nationalmall Vašingtone. NEMOKAMAS renginys yra nuo 9 iki 21 val.… Rytoj renkasi tiek daug tikinčiųjų Prašau išeiti. Mano @jesusisthereset tatuiruotė simbolizuoja mano įsipareigojimą žinioms, kad Dievas mano, kad kiekvienas žmogus yra vertas mirties, už ką reikia atleisti ir verta duoti progą pradėti savo gyvenimą iš naujo ir naujai, jei tik mes norime pripažinti, kad mums reikia ATSTATYMO, ir paprašyti Jo to. Taigi mes prašome išgydyti ir atnaujinti rytoj mūsų širdis, savo tautą ir pasaulį. Jo atleidimas yra nemokama dovana visiems, kurie prašo. Dievo atleidimą mums visiems nupirko Kristaus kraujas. Ir kai mes susiduriame su Dievo meile ir gerumu, mes negalime atsimylėti Jį ir pajusti jo meilę kitiems. Jo tobula meilė pašalina visas baimes ir suteikia vilties, kuri pakyla į amžinybę. Aš labai tikiu rytojumi “.

3. „Aslan“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Lacey kairiajame petyje yra liūto tatuiruotė Aslan iš „Narnia Movies“.

Reikšmė: Lacey liūto tatuiruotė yra jos stiprybės simbolis.

Ji rašė: „Aš balsavau. Jie man nedavė lipduko. Bet čia yra mano Aslano tatuiruotė. Ačiū drąsiems vyrams ir moterims, kurie manė, kad balsavimas yra pakankamai svarbus, kad už jį kentėtų mirtis. Kaip amerikietė, turinti vietinius protėvius, man garbė turėti balsą “.

4. „Kulkšnių“ tatuiruotės

Tatuiruotė: Jos kairėje kojoje yra sudėtingos gulbės tatuiruotė, o dešinėje – dviejų rodyklių tatuiruotė.

5. „Beulah“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Vidinė kairės dilbio dalis yra padengta didele tatuiruote, kurioje rašomas žodis „Beulah“, apsupta sūkurių ir vynuogių.

Reikšmė: Žodis kilęs iš Biblijos eilutės, Izaijo 62: 4: „Daugiau jie tavęs nebevadins apleistu ar nepavadins tavo žemės apleista. Bet tu būsi vadinamas Hefziba ir tavo kraštas Beulah; nes VIEŠPATS džiaugsis tavimi ir tavo žemė bus ištekėjusi “.