Tatuiruotės

Kobe Bryant 5 tatuiruotės ir jų reikšmės

Kobe Bryantas buvo profesionalus amerikiečių krepšininkas, žaidęs aikštėje Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) per visą savo 20 metų karjerą. Krepšinio superžvaigždė, ‘Juodoji Mamba’ yra vienas didžiausių visų laikų krepšininkų. Deja, 2020 metų sausio 26 dieną krepšinio superžvaigždė kartu su dukra Gianna Maria Onore išvyko į savo dangiškąją buveinę, kuri žuvo per sraigtasparnio katastrofą Kalifornijoje. Be savo sporto talento, jis visada sužavėjo savo gerbėjus unikaliomis tatuomis, kurias jis gavo ant savo kūno, daugiausia skirtų svarbiausiems jo gyvenimo žmonėms. Pažvelkime į gražias Kobe tatuiruotes ir jų reikšmes. kobe ​​bryant tatuiruotės

1. „Vanessa“ tatuiruotė

kobe ​​bryant-vanessa tatuiruotė

Tatuiruotė: „Vanessa“ tatuiruotė ant dešinės rankos.

Reikšmė: Vanessa yra Kobės žmonos, su kuria jis susituokė 2001 m. Balandžio 18 d., Vardas. Kobe jos vardą gavo rašalu 2003 m., Kai buvo apkaltintas seksualiniu prievartavimu prieš 19 metų Kolorado viešbučio darbuotoją. Kobe pripažino svetimaujantį seksualinį susidūrimą su kaltintoju, tačiau paneigė įtarimus dėl seksualinės prievartos. Kobe tikėjo, kad jo ir kaltintojo susitikimas buvo sutarimas. Dėl viso to viešasis Kobės įvaizdis buvo visiškai sugadintas ir jis neteko patvirtinimo sutarčių su dideliais prekių ženklais. Nepaisant viso to, jo žmona Vanessa stovėjo šalia jo per visą šiurkščią fazę. Po viso to jam ant rankos užrašytas žmonos vardas. Interviu Kobe išreiškė savo jausmus savo žmonai. Jis pasakė,

Tu esi mano stuburas. Tu esi palaima. Tu esi mano širdies dalelė. Tu esi oras, kuriuo kvėpuoju. Ir tu esi stipriausias mano pažįstamas žmogus, ir man labai gaila, kad tau teko tai ištverti ir dėl to reikėjo mūsų šeimai “.

Tačiau kaltinimai Kobe buvo atšaukti 2004 m. Rugsėjo mėn., Kai auka atsisakė duoti parodymus. Galų gale jis išsprendė ieškinį su auka ne teisme.

Kobė ir Vanessa

Kobe Bryantas kartu su žmona Vanessa Bryant

2. „Angelo sparnų“ tatuiruotė

kobe ​​bryant-angel sparnų tatuiruotė

Tatuiruotė: „Angelo sparnų“ tatuiruotė ant dešinės rankos.

Reikšmė: Šiek tiek žemiau savo žmonos Vanesos tatuiruotės jis gavo rašalą „angelų sparnų“ tatuiruotė su „angel nimbus“ viršuje. Šią tatuiruotę jis pasidarė remdamasis savo žmona Vanessa, kuriai jis laikė palaiminimą savo gyvenime. Ši tatuiruotė taip pat rašoma 2003 m. Kartu su „Vanessa“ tatuiruote. Paprastai „angelo sparnai su angelo nimbo tatuiruote“ reiškia palaiminimus, dieviškas galias, palaikymą, vadovavimą, dvasinę apsaugą ir dievišką meilę.

3. „XXVII psalmės“ tatuiruotė

kobe ​​bryant-psalm 27 tatuiruotė

Tatuiruotė: „XXVII psalmės“ tatuiruotė ant dešinės rankos.

Reikšmė: Norėdamas išreikšti savo religinį tikėjimą, Kobė buvo pasidaręs tatuiruotę „Psalm XXVII“, kurią rašė tatuiruočių meistras Mister Cartoon. XXVII psalmė teigia,

XXVII psalmės pirmoji dalis

XXVII psalmė (1 dalis)

XXVII psalmės 2 dalis

XXVII psalmė (2 dalis)

kobe ​​bryant-mister karikatūra-tatuiruotė

Kobe Bryant rašalą piešia tatuiruočių dailininkas ponas Cartoon

4. „Drugelio karūnos“ tatuiruotė

kobe ​​bryant-drugio karūnos tatuiruotė

Tatuiruotė: „Drugelio karūnos“ tatuiruotė ant dešiniojo peties.

Reikšmė: Vėlgi, jis padarė šią tatuiruotę, remdamasis savo žmona Vanessa. Paprastai drugelio karūnos tatuiruotė yra emocijų, pagarbos, jausmų, galios, autoriteto ir ryšių simbolis. Kobe ir Vanessa visada buvo atsidavusi pora, kuri buvo palaiminta gražiomis keturiomis dukromis – Natalija, Gianna, Bianka ir Capri.

Deja, 2020 m. Sausio 26 d. Kobe Bryantas kartu su antrąja dukra Gianna Maria Bryant žuvo per sraigtasparnio katastrofą Kalabase, Kalifornijoje.

5. „Dukros vardų“ tatuiruotė

kobe ​​bryant-dukterų vardo tatuiruotė

Tatuiruotė: „Dukros vardų“ tatuiruotė ant dešinio dilbio.

Reikšmė: Kobe turėjo tris dukteris: Natalijos Diamante Bryant (gimusi 2003 m. Sausio mėn.), Gianna Maria Onore Bryant (gimusi 2006 m. Gegužės mėn.) Ir Bianka Bella Bryant (gimusi 2016 m. Gruodžio mėn.). Šį meno kūrinį padarė tatuiruočių dailininkas ponas Cartoon.

Anksčiau Kobe turėjo tik Natalijos ir Giannos tatuiruotę, o 2017 m., Po jos gimimo 2016 m., Pridėjo Biankos vardą. Tačiau interviu Kobe pareiškė, kad turėjo pridėti savo ketvirtosios dukters vardą 2020 m., deja, jis kartu su antrąja dukra Gianna žuvo per sraigtasparnio katastrofą 2020 m. sausio 26 d. Kalifornijoje.

Peržiūrėkite šį įrašą „Instagram“

Šiandien pridedama Bianka Bella #daddysgirls #queenmamba #mrcartoon #masteratwork

Įrašas, kurį bendrina Kobė Briantas (@kobebryant), 2017 m. liepos 14 d., 17.33 val. PDT

Kobė ir Gianna

Gianna Maria Onore Bryant (kairėje) kartu su savo tėvu Kobe Bryantu žuvo per sraigtasparnio katastrofą 2020 m. Sausio 26 d.

veržli šeima

Bryanto šeima- (iš kairės į dešinę)- Natalija Diamante Bryant (pirmoji dukra), Kobe Bryantas, Vanessa Bryant (laukiasi Capri Bryanto), Bianka Bella Bryant ir Gianna Maria Onore Bryant