Tatuiruotės

Kaip pratęsti laikinas tatuiruotes?

Pati būdama tatuiruočių meistrė, prieš pasidarydama nuolatinę tatuiruotę, ant savo kūno dažnai darau laikinas tatuiruotes (kurios trunka kelias dienas). Visada gerai išbandyti kelias tatuiruotes prieš įsigyjant nuolatinę, esu tikras, kad tai tikrai padėtų visiems, kurie yra susipainioję, kurią tatuiruotę rašyti.

Neseniai iš internetinės parduotuvės pasidariau krūvą laikinų tatuiruočių tik tam, kad išbandyčiau, kurios man atrodytų gerai, man labai patiko „Tigro“ tatuiruotė, o dabar turiu tą pačią tatuiruotę kaip ir nuolatinę dešiniojo bicepso. (Čia galite nusipirkti tą pačią laikinų tatuiruočių pakuotę: Nuoroda į parduotuvę)

Mano laikina tigro tatuiruotė

Per pastaruosius kelerius metus aš išbandžiau daugybę laikinų tatuiruočių ir sužinojau, dėl ko laikina tatuiruotė trunka ilgiau nei dieną ar dvi. Kai kurios mano tatuiruotės truko net 10 dienų, kai laikiausi toliau išvardytų patarimų:

Prieš dengdami tatuiruotę, galite paruošti odą taip, kad ji išliktų ilgiau nei įprastai:

1. Vietos, kurioje ketinate pasidaryti tatuiruotę, valymas

Sausa oda pailgina tatuiruotės gyvenimą. Makiažas, odos losjonai ir net natūralūs odos aliejai linkę sutrumpinti tatuiruotės gyvenimą. Jie veikia kaip kliūtis tarp tatuiruotės rašalo ir odos, nes neleidžia tatuiruotei įsigerti į odą. Jei ant odos yra aliejaus/riebios medžiagos, tatuiruotė iš karto ištirps. Todėl tatuiruotės paėmimas ant sausos odos yra tinkama išeitis pailginti tatuiruotės trukmę.

2. Dėmės šveitimas prieš pasidarant tatuiruotę

Odos riebalai ir nešvarumai sutrumpina tatuiruotės tarnavimo laiką. Be to, viršutinį odos sluoksnį sudaro negyvos ląstelės, todėl geriau jį nušveisti. Šveitimas gali būti atliekamas pemzos akmeniu. Reikėtų vengti naudoti produktus, kurie palieka odą riebią, nes tai pražudytų tikslą pratęsti tatuiruotės gyvenimą. Šveitimas paprastai paliks jūsų odą lygią ir aktyvią, todėl tatuiruotė truks ilgiau.

3. Prieš taikydami tatuiruotę, nuskuskite odos plotą

Jei toje vietoje, kur norite pasidaryti tatuiruotę, yra daug plaukų, gera idėja juos nuskusti iš anksto. Jei tatuiruotė padengiama ant kūno dalių, tokių kaip rankos ir kojos, kurios reguliariai skutamos, ji gali nusiskusti anksčiau skutimosi vietoje. Todėl skutimasis prieš pasidarius tatuiruotę užtikrintų, kad po tatuiruotės ilgiau nesiskusite. Tai padidintų tatuiruotės gyvenimą.

Be to, jei reikia skustis virš tatuiruotės, tai reikia padaryti nauju ir aštriu skustuvu. Nuobodus ir purvinas skustuvas gali nulupti tatuiruotę.

4. Atsargiai pasirinkite tatuiruotės vietą

Darant laikiną tatuiruotę, tatuiruotės vieta turėtų būti tinkamai parinkta. Mūsų rankos ir kojos nuolat juda, todėl tatuiruotė gali greitai išnykti. Rankos taip pat reguliariai liečiasi su vandeniu, muilu ir riebiu maistu, dėl kurio tatuiruotė gali nulupti. Todėl reikėtų vengti vietų, kurios greitai prakaituoja.

Išimtis: Chna tatuiruotės labiausiai tinka rankoms ir kojoms, nes jos geriausiai tinka tose vietose, kur oda stora.

5. Henna Tattoo gyvenimo pratęsimas

 • Chna tatuiruotės veikia kitaip nei kitos laikinos tatuiruotės. Norint pailginti chna tatuiruočių tarnavimo laiką, reikia imtis šių veiksmų:
 • Chna pasta turi būti kuo ilgiau laikoma drėgna, ir jūs galite ją purkšti citrinos ir cukraus tirpalu. Šis tirpalas padeda klijuoti chną prie odos, taip pat palaiko ją drėgną. Henna dažo odą, kol ji tampa drėgna (iki 12 valandų).
 • Odos pašildymas virš šildytuvo ar viryklės, kol chna džiūsta, padeda išlaikyti pastą drėgną, o tai padidino tatuiruotės ilgį.
 • Nenaudokite juodos chnos, nes ji sudaryta iš kenksmingų cheminių medžiagų ir nėra gauta iš augalų, tokių kaip natūrali chna. Juoda chna paprastai yra patvirtinta tik kaip plaukų dažai, o jei ji tepama ant kitų kūno dalių, ji gali sukelti odos alergiją, išbėrimą ar susijusias komplikacijas.

Atsargumo priemonės po tatuiruotės

Atsikratykite papildomo rašalo: Uždėjus tatuiruotę, ją reikia palikti išdžiūti ir vengti bet kokio sąlyčio su drabužiais. Ant jo reikia švelniai prispausti rankšluostį, kad būtų pašalintas bet koks papildomas rašalas.

Naudokite kūdikių miltelius/talką: Tatuiruotę tepant kūdikių milteliais ar talku, aliejaus perteklius iš odos absorbuojamas, o tai padeda pailginti tatuiruotės gyvenimą. Minkštą šepetėlį, pvz., Makiažo šepetėlį, galima naudoti plonu miltelių sluoksniu ant tatuiruotės. Šis žingsnis gali būti kartojamas vieną kartą per dieną, kol tatuiruotė bus.

Skysta juosta: Skystos juostos pagalba ant tatuiruotės pailgėja jos laikymo trukmė.

Plaukų lakas: Plaukų lakas ant tatuiruotės gali trukti ilgiau nei mėnesį. Plaukų lakas turi būti tepamas 12-16 colių atstumu nuo tatuiruotės. Kūdikių pudrą taip pat reikia tepti prieš tepant plaukų laką.

Dalykai, kurių reikėtų visiškai vengti

 • Netrinkite tatuiruotės, ypač iškart po jos uždėjimo.
 • Nešveiskite tatuiruotės po vonios.
 • Venkite aliejaus, kosmetinių losjonų, tokių kaip apsauginiai kremai nuo saulės, tepkite alkoholį ir dezinfekavimo priemones ant tatuiruotės vietos arba aplink ją.
 • Nenaudokite karšto vandens ant laikinos tatuiruotės, nes tai gali žymiai sutrumpinti jos tarnavimo laiką.
 • Venkite tatuiruočių ant prakaito dėmių, tokių kaip pažastys ir kelių užpakalinė dalis. Šios dalys generuoja daugiau šilumos nei likusi kūno dalis.
 • Reikėtų vengti uždengti laikiną tatuiruotę prigludusiais drabužiais.
 • Tinkama priežiūra gali pailginti laikinos tatuiruotės tarnavimo laiką daugiau nei mėnesį. Todėl, laikydamiesi pirmiau minėtų patarimų, galite padaryti laikiną tatuiruotę ilgiau nei įprasta.

Iš kur galima nusipirkti laikinų tatuiruočių

Tatuiruotės pirktos „The Great“ Chimp internetinėje parduotuvėje

Laikinas tatuiruotes nusipirkau iš kelių fizinių ir internetinių parduotuvių. Fizinėse parduotuvėse radau nuostabių dalykų, bet kadangi šios svetainės skaitytojai yra iš viso pasaulio, pateiksiu jums asmeniškai patikrintos internetinės parduotuvės nuorodą, kuri suteikė man gerą patirtį su laikinomis tatuiruotėmis, todėl parduotuvėje yra įvairių pardavėjų daug autentiškų klientų atsiliepimų: Laikinos tatuiruotės (nuoroda į produktą, kurį nusipirkau prieš 3 mėnesius)