Tatuiruotės

Kaino Velasquezo 2 tatuiruotės ir jų reikšmės

Caín Ramirez Velasquez yra amerikiečių profesionalus imtynininkas ir išėjęs į pensiją profesionalus mišrus kovos menininkas. Kainas taip pat yra du kartus UFC sunkiasvorių čempionas ir varžėsi dėl Meksikos reklamos AAA. Kainas šiuo metu varžosi WWE dėl „Smackdown“. Kainas yra žinomas dėl savo požiūrio į peradresavimą, galingų ir greitų smūgių bei ypatingos ištvermės. Kaino kūne yra tik 2 žinomi dažai. Pažvelkime į tuos, kuriuos jis turi, ir išsiaiškinkime jų reikšmes.

Kainas Velasquezas

1. „Brown Pride“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Buvusios MMA skrynios paryškintu, menišku šriftu ištatuiruoti žodžiai „BROWN PRIDE“.

Reikšmė: Kainas padarė šią tatuiruotę norėdamas parodyti, kaip jis ir jo šeima turėjo įveikti daugybę sunkumų ir vis dar nepamiršo savo praeities ir iš kur jis atvyko. Kalbėdamas apie tatuiruotę, Kainas sakė,

„Šią tatuiruotę pasidariau dėl dviejų priežasčių. Viena, už viską, ką mano tėvai padarė, kad atvyktų į šią šalį, visus sunkumus, kuriuos jie peržengė. „Rudas pasididžiavimas“, kai užaugome, reiškė „Meksikos pasididžiavimą“. Kita priežastis, dėl kurios aš gavau, yra ta, kad kai užaugau, neturėjau į ką žiūrėti. Nėra nė vieno mano dydžio meksikiečio, kuris atrodytų kaip aš ir kurį galėčiau pamatyti žiniasklaidoje. Aš beveik neturėjau tokių svajonių: „Ei, aš galiu tai padaryti. Aš galiu būti žiniasklaidoje, galiu profesionaliai sportuoti. “Aš to neturėjau. Dabar, kai esu tokioje padėtyje, neturėjau į ką žiūrėti, uždėjau ant krūtinės „Brown Pride“, kad žmonės žinotų „Ei, aš meksikietis. Didžiuojuosi būdamas meksikietis. Darau gerus dalykus “.

2. Šoninė tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešinėje Kaino kūno pusėje yra dievybės tatuiruotė – moteris, kurios rankos sujungtos maldai.

Reikšmė: Tatuiruotė yra „Gvadalupės Dievo Motina“, dar žinoma kaip Meksikos karalienė. Tai katalikų titulas Mergelė Marija.