Tatuiruotės

Justino Bieberio 60 tatuiruočių ir jų reikšmės

Žinomas Kanados dainininkas ir dainų autorius Justinas Bieberis iš tikrųjų pradėjo įrašinėti savo demonstracines juostas tik sulaukęs trylikos. Ir tada atėjo jo kūno rašalai. Bieberis buvo tatuiruočių keistuolis, nes tik būdamas dvidešimt vienerių metų Bieberis yra vienas susigūžęs vyras. Ant savo kūno jis turi net keturiasdešimt tatuiruočių. Jis pripažįsta visą rankovę ir pusę rankovės kaip vieną tatuiruotę. Peržiūrėkite žemiau apie juos.

Justino Bieberio tatuiruotės

1. Paukščių klubo tatuiruotė

Justino Bieberio paukščio klubo tatuiruotė

Justinas Bieberis kaip pirmąją tatuiruotę padarė mažo paukščio tatuiruotę, taip pat žinomą kaip žuvėdra skrydžio padėtyje ant kairiojo klubo. Ši tatuiruotė simbolizuoja žuvėdrą iš pasakos “Jonathanas Livingstonas Žuvėdra.„Ši tatuiruotė buvo Bieberio šeimos paprotys, todėl dauguma rašytojų ant kūno gavo šį rašalą. Bieberio klubo tatuiruotė buvo rašyta Toronte 2010 m. Kovo mėn., Ir ji buvo jo šešioliktas gimtadienis. Mes galime tai laikyti tam tikra ceremonine pareiga, taigi ji reiškia mokymąsi „skristi“Ir sužinoti apie gyvenimo būdus kaip procesą.

Justinas

2. Ribcage tatuiruotė

Justino Bieberio šonkaulių tatuiruotė

Stumdamas vertikaliai žemyn, Bieberis turi dar vieną rašalą ant šonkaulių, esančių žemiau kairiojo pažasties. Tatuiruotė skamba taip:Ješua,“, Kuris reiškia„Jėzus“Hebrajų kalba. Justino Bieberio šonkaulių hebrajų tatuiruotė yra panaši į jo tėvo hebrajų tatuiruotę, Jeremy Bieberis. Abu jie gavo rašalą tuo pačiu metu 2011 m. Balandžio mėn. Per Bieberio „Mano pasaulis“Turas po Izraelį. Prieš pasirodymą scenoje Bieberis pastebi, kad pabunda skaitant hebrajų maldas.

3. Kairės kojos tatuiruotė

Bieberio kojos tatuiruotė

Justinas Bieberis ant kairės kojos gavo „Jėzus“Rašalas. Šią šventą tatuiruotę sudaro Jėzaus paveikslas kartu su erškėčių vainiku ir aureole virš galvos. Tokios tatuiruotės vaizduoja religinį tikėjimą ir viltį. Iš tiesų, Bieberis yra dievobaimingas vaikinas!

4. Sulenktos rankos

Justino Bieberio tatuiruotė sulenktomis rankomis

Justinas Bieberis padarė tatuiruotę, kurioje ant kairės kojos buvo užrašyta pora besimeldžiančių rankų, taip atspindėdama jo dvasinę pusę. Justino Bieberio maldos rankų tatuiruotė ant blauzdos juodai balta. Ši tatuiruotė yra tiesiai po Jėzaus tatuiruote, Bieberis anksčiau rašė. Maldos rankos simbolizuoja tikėjimą Visagalis. Tai taip pat parodo bendravimo su Dievu galią, nes esate dėkingas.

5. Ant kairės rankos

Justino Bieberio tikėjimo tatuiruotė

Justinui Bieberiui taip pat ranka įbrėžta rašalu. Skaito, Tikėk.„Šią tatuiruotę įkvėpė vienas iš jo albumo pavadinimu„ Believe “. Tai rašoma kairės rankos vidinėje pusėje, netoli alkūnės. Patikėkite, kitaip yra labai teigiamas žodis, naudojamas kaip įkvėpimas.

6. Kiniškas rašalas

Justino Bieberio kinų rašalo tatuiruotė

Justinas Bieberis, pasidaręs tatuiruotę „Believe“, gavo dar vieną rašalą, esantį žemiau jo. Tai kinų simbolio tatuiruotė, kuri reiškia „sekti širdimi“. Tai taip pat reiškia silpną ir nekompetentingą.

7. Krūtinės karūna

Justino Bieberio krūtinės karūnos tatuiruotė

Tai buvo dar 2012 m., Kai Justinui Bieberiui ant krūtinės buvo užrašyta tatuiruotė su karūna. Karūna paprastai reiškia garsią didybę. Paprastai dėvi karališkoji šeima, akivaizdu, kad jis simbolizuoja galią, rafinuotumą, turtus ir viešpatavimą.

8. Rankos pelėdos tatuiruotė

Justin-Bieber-pelėda-tatuiruotė

Aštuntoji Justino Bieberio tatuiruotė yra didelė juodai balta pelėda, užrašyta ant kairiojo dilbio. Pelėdos tatuiruotė yra savotiški ratai ratuose, tačiau nuostabus dizaino kūrinys, traukiantis masės akis. Pelėdos tatuiruotė paprastai simbolizuoja ryšį tarp išsilavinimo ir išminties. Vietiniai amerikiečiai tikėjo, kad pelėda yra pamaldžių žinių geradarė, todėl laikė ją intelekto simboliu.

Justinas

9. Rožių tatuiruotė

Justino Bieberio rožių tatuiruotė

Justino Bieberio tatuiruotėse taip pat yra juodos ir baltos spalvos rožių krūva. Jis yra žemiau ir šalia besimeldžiančių rankų. Taro tyrimo duomenimis, rožė laikoma išlyginimo ir pusiausvyros būdu. Žavingas rožės spindesys kalba apie įsipareigojimą, sąžiningumą, viltį ir naują pradžią. Tai iš tikrųjų prieštarauja erškėčiams, o tai reiškia gynybą, sielvartą, praradimą ir neapgalvotumą. Geltona rožė paprastai simbolizuoja gyvumą, džiaugsmą ir draugystės signalą. Tačiau raudona rožė naudojama apibūdinti subrendusį žydintį meilės romaną.

10. Ledo ritulio tatuiruotė

Justino Bieberio ledo ritulio tatuiruotė

Ši tatuiruotė ant peties ant Justino Bieberio nugaros yra liudijimas jo velioniui seneliui, kuriam jis buvo labai artimas. Be to, jis globojo Kanados ledo ritulio komandą, žinomą kaip „Stratford Culliton“. Mes bijome, kad dainininkas ir jo „senelis“Anksčiau kartu žiūrėdavo komandos žaidimą kiekvieną penktadienio vakarą, o dabar Justinas Bieberis gavo nuolatinį rašalo rašiklį, kuris jam primintų tą patį.

11. Romėniška skaitinė tatuiruotė

Justino Bieberio romėniška tatuiruotė

Justino Bieberio meilė mamai yra didžiulė. Ši tatuiruotė, užrašyta romėniškais skaitmenimis, kurią jis gavo dar 2013 m., Buvo išplėsta iki jo mielosios motinos, Patricia Mallette.  Ši tatuiruotė yra tiesiai po dešiniuoju raktikauliu priekinėje peties dalyje, o rašalas nurodo jo motinos gimimo metus. 1975 m. Jo tatuiruotės yra gana reikšmingos.

12. Dilbio Kristaus simbolis

Justino Bieberio tatuiruotė dilbio Kristaus simbolis

Justinas buvo religinis niekšas. Dar vieną savo kūno dalį jis paskyrė savo religinei konotacijai, ant kairiojo dilbio užrašydamas didelį graikų simbolį Kristui. Ši tatuiruotė yra šalia jo piktos pelėdos tatuiruotės. Šis vadinamasis „X“Tatuiruotė buvo rašyta Londone.

13. Koi Fish

justin-bieber-koi-fish-arm-tattoo

Justinas Bieberis ant rankos turi koi žuvies tatuiruotę. Koi iš tikrųjų yra japoniška karpio reikšmė. Tai simbolis, naudojamas įveikti kliūtis.

Justinas

14. Tigro tatuiruotė

Justino Bieberio tigro tatuiruotė

Justinas Bieberis turi barbariškai atrodantį juodai baltą tigrą, kurio dantys atkišti. Tigro tatuiruotė rašoma ant kairiojo Bieberio bicepso. Tigrai paprastai reprezentuoja žiaurumą, žiaurumą, jėgą, galią ir žiaurią jėgą. Taip pat tigrai suprantami kaip priešpūtimo ir gudrumo priemonė, kai kurie juos aiškina aistringai, intensyviai ir jausmingai.

15. Selena Gomez Angel Tattoo

Justino Bieberio tatuiruotė Selena Gomez Angel

Aukščiau pateikta angelo tatuiruotė yra beveik tiksli a kopija Selena Gomez nuotrauka iš žurnalo „Elle“. Tačiau Justinas Bieberis dabar apgailestauja dėl savo Selenos tatuiruotės ir bandė apklijuoti jos veidą tatuiruotėje šiek tiek šviesiai.

16. Kardo tatuiruotės riteris

Justino Bieberio tatuiruotė „Riteris ir kardas“

Ši riterio tatuiruotė yra užrašyta Bieberio kairės rankos viduje ir atrodo nepaprastai. Riterio ir kardo tatuiruotė reiškia, kad dėvėtojas turi apsvarstyti kelias galimybes. Tai tarsi išplečia nenutrūkstamą galią ir jėgą. Bebaimis žmogus prieš visus šansus yra tai, ką mes galime iššifruoti iš riterio ir kardo tatuiruotės.

17. Pilis su sprogdinimo bangomis

Justino Bieberio pilies tatuiruotė

Justinas Bieberis turi didžiulį tatuiruotės gabalą, kuriame vaidina didžiulė pilis su daužančiomis bangomis kairėje rankoje. Jo tėvas pirmiausia turėjo pilį, o vėliau jis padarė tą patį. Pilies tatuiruotės simbolizuoja galią, jėgą, jėgą, saugumą ir išsaugojimą. Be to, jie semiasi karališko, rafinuoto, turtingo ir turtingo Anglijos paveldo. Tačiau bangos vaizduoja gryninantį reiškinį kaip visumą, nes vanduo laikomas valymo priemone.

18. Kraujavimo gaublio tatuiruotė

Justino Bieberio gaublio tatuiruotė

Ant Bieberio rankos matoma savotiška tatuiruotė, kurioje ant kryžiaus nukryžiuotas kraujuojantis gaublys. Tatuiruotė rašoma tokioje padėtyje, kuri yra arti „Selena Gomez„Angelo tatuiruotė ant kairiojo riešo ir po riterio bei kardo tatuiruote. Jam buvo tiesiog aštuoneri metai, kai jis sėdėjo klasėje ir piešė kryžių su pasauliu. Ši tatuiruotė mums sako, kad kryžius jam reiškia pasaulį, Jėzus jam reiškia pasaulį.

19. Jo motinos akies obuolys

Justino Bieberio tatuiruotė savo motinos akies obuoliui

Justinas Bieberis ant rankos padarė tatuiruotę, kuri iš tikrųjų primena jo motinos akies obuolį. Šį rašalą jis gavo kaip meilės ir garbės liudijimą savo motinai, Pattie Mallette. Akys iš esmės simbolizuoja intuityvią galią ir žmogaus sugebėjimus. Be to, tai vizija numatyti būsimus įvykius, kurie įvyks, jei jie nebus akivaizdūs. Į akis galima žiūrėti kaip į apsisaugojimo nuo blogio įtakos simbolį. Vis dėlto skirtingiems žmonėms tai gali reikšti skirtingai.

20. Biblijos eilutės tatuiruotė

Justino Bieberio tatuiruotės Biblijos eilutė

Tatuiruotė ant Justino Bieberio dešiniojo peties yra tokia:Tavo žodis yra žibintas mano kojoms, šviesa mano kelyje,“, Kuris yra iš Psalmė 119: 105. Tai dar viena tatuiruotė, skirta Bieberio stipriam ryšiui su krikščionių tikėjimu.

21. Erelio tatuiruotė

Justin-Bieber-Eagle-tatuiruotė

Ant kairės Bieberio rankos ir peties jis turi negailestingai atrodančio juodai balto erelio rašalą, skrendantį su kabliukais. Jį gaubia ir keli debesys. Erelis reiškia įžūlumą, ištvermę, drąsą ir susikaupimą. Be to, erelis yra aukštų svajonių ir siekių simbolis. Tačiau kai kuriose kultūrose erelis laikomas grožio, pamaldumo ir galingos žiaurios jėgos simboliu.

Justinas

22. Geriau 70

Justino Bieberio tatuiruotė Geriau būdama 70 metų

„Aš žvelgiu atgal į daugelį savo gyvenimo dalykų, klaidų, nesaugumo ir, nors jaučiau, kad sugaišau daug laiko, tai taip pat verčia mane norėti būti geresniam greičiau! Man asmeniškai aš noriu kiekvieną dieną dirbti, kad man būtų 70 metų “, – sakė pats Justinas Bieberis.

23. Žvaigždė ant kairės rankos

Justino Bieberio tatuiruočių žvaigždė ant kairės rankos

Tarp Bieberio sparno ir rožių tatuiruočių rašalu yra juodos ir baltos žvaigždės tatuiruotė. Žvaigždžių tatuiruotė paprastai naudojama patarimams, tyrimams ir apsaugai. Kaip žmonės senovėje naudojo šiaurės žvaigždę navigacijai ir saugumui.

24. Jesterio tatuiruotė ant rankos

Justino Bieberio Jesterio tatuiruotė

Justinas Bieberis ant dešinės rankos įklijavo naują juokdario tatuiruotę. Jis yra tiesiai po jo japonų Kanji tatuiruote. Na, ne kiekvienas rašalas idealiai tinka. Anekdotus nešioja žmonės, kurie į gyvenimą gali žiūrėti visavertiškai, o gal ir nestresuoja dėl smulkių kliūčių. Be to, jis gali parodyti tipinius nešėjo bruožus.

25. Kompaso tatuiruotė

Justino Bieberio tatuiruotės kompasas

Justinas Bieberis pasigyrė dar vieną naują tatuiruotę-šį kartą jis gavo beveik juodos ir baltos spalvos kompasą, užrašytą ant kairiojo bicepso išorės. Kompaso tatuiruotė daugelį amžių buvo dažnas pasirinkimas tarp daugelio kultūrų. Tai vandenyno simbolis. Tai buvo įprastas žodis tarp ankstyvųjų jūreivių ir buvo manoma, kad kompaso tatuiruotės rašymas apsaugotų jus nuo bangų vandens ir užtikrintų, kad saugiai grįšite namo.

26. Meilės tatuiruotė

Justino Bieberio tatuiruotė Meilė

Justinas Bieberis turėjo mažą tatuiruotę, esančią dešiniojo dilbio vidinėje pusėje, kurioje parašyta:MEILĖ.“Jis rašytas padoraus rašytojo gotikinio kaligrafijos raštais, o raidės rašomos vertikaliai, o ne horizontaliai. Mes bijome, kad Justino „LOVE“ tatuiruotė globojama iš buvusio Selena Gomez liepsnos rašalo. Meilės tatuiruotė simbolizuoja įvairius jausmus, tokius kaip pasitikėjimas, pasitikėjimas, aistra, tikėjimas, tikėjimas, viltis, draugystė, atsidavimas, siekiai ir ambicijos.

27. Treble Clef Tattoo

Justino Bieberio tatuiruotė „Treble Clef“

Justino soprano raištelio tatuiruotėje yra maža ir madinga aukštaūgė, užrašyta juodai už kairės ausies. Matyt, tai padarė garsenybių tatuiruočių dailininkas Keithas “Pykšt pykšt“McCurdy. Dvigubo rašto tatuiruotę dažniausiai piešia muzikos keistuoliai, vaizduojantys jų santykius ir meilę muzikai.

28. Krūtinės kryžius

Justino Bieberio tatuiruotė „Krūtinės kryžius“

Tai kryžminė tatuiruotė, užrašyta ant Biebero krūtinės, esanti tik jos viduryje. Dar kartą šis rašalas pateisina Justino Bieberio dvasinį tikėjimą krikščionybe.

29. Atleisk tatuiruotę

Justin Bieber atleisk tatuiruotę

Bieberio dešinysis klubas buvo ištatuiruotas žodžiu „Atleisk.„Šis rašalas skelbia, kad jis yra dievobaimingas vaikinas.

30. Banksy’s Balloon Girl

Justino Bieberio tatuiruotė Banksy's Balloon Girl

Justinas Bieberis, norėdamas pasidaryti tatuiruotę, nusileido po adata ir dėkojo kada nors žinomam miesto gatvės menininkui Banksy.

31. Deimantinė tatuiruotė

Justino Bieberio deimanto tatuiruotė

Justinas Bieberis deimantinę tatuiruotę užrašė dešiniojo riešo išorėje, tiesiai po ranka. Tai simboliška, nes tas pats yra ir naujausios pop žvaigždės albumo iliustracijoje “Įsitikinęs“Bendradarbiavimas su„ Chance The Rapper “.

32. Veido tatuiruotė

Justino Bieberio tatuiruotė ant veido

Justinas turi mažą juodą kryžių rašalu tiesiai po kaire akimi.

33. Grafiti žvaigždė

Justino Bieberio tatuiruotė „Graffiti Star“

Justinas Bieberis ant rankos turi grafiti tatuiruotę. Grafiti yra labai kūrybingas menas ir suteikia madingą išvaizdą.

Justinas

34. Korėjos kaukės tatuiruotė

Justin Bieber korėjiečių kaukės tatuiruotė

Tai Bieberio korėjietiška kaukės tatuiruotė.

35. Kantrybės tatuiruotė

Justino Bieberio tatuiruotės kantrybė

Justino Bieberio “Kantrybės“Tatuiruotė yra dešinėje jo kaklo pusėje, tiesiai po ausimi. Jis rašalu rašomas vertikaliai ant kaklo juodos gotikos stiliaus kaligrafijos būdu.

36. Lapas

Justino Bieberio lapų tatuiruotė

Lapų tatuiruotė rašoma dešinėje rankos vidinėje pusėje, netoli alkūnės. Lapai simbolizuoja Gyvenimas, Mirtis, ir Gyvenimo ratas. Manoma, kad vienas lapas yra senovinis laimės simbolis. Tačiau tai gali būti daug daugiau nei laimė ir klestėjimas. Be to, lapas gali parodyti įvairius savo gyvenimo aspektus, nes tai yra gyvenimo simbolis.

37. „LL“ tatuiruotė

Justino Bieberio tatuiruotė LL

LL“Čia reiškia”žemas keltuvas,“, Pavyzdžiui, kai galva žemai, pakelkite ją aukštyn. Šį rašalą jis padarė dar 2015 metų gegužę.

 38. „G“ tatuiruotė

Justino Bieberio tatuiruotė G.

Didžioji raidė “G“Ant jo dešinės rankos viršutinės rankos buvo užrašyta mažos mergaitės, vardu vardu, meilė ir duoklė Gruzija. Džordžija yra dukra Sietlo Megachurch pastorius Chad Veach ir jo žmona Julija, gimė su retu smegenų sutrikimu, vadinamu Lissencefalija, ir jos drąsios kovos istorija įkvėpė kai kurias įžymybes, tokias kaip Justinas, jos garbei pasidaryti „G“ tatuiruotes. Tai rodo, koks gailestingas yra Justinas!

39. „Paskirties“ tatuiruotė

Justino Bieberio tatuiruotė Tikslas

Justinas turi tatuiruotę su žodžiu „Paskirtis“Ant pilvo, teigdamas, kad tai yra ketvirtasis jo studijinis albumas.

40. Sparnai ant kaklo

Justino Bieberio tatuiruotės sparnai ant nugaros kaklo

Justinui ant kaklo ištatuiruota pora angelų sparnų. Angelo sparnai įkvepia greitai skristi aukštai.

41. Dievo sūnus

Justino Bieberio tatuiruotė Dievo sūnus

Ši Justino tatuiruotė 2006 m.Dievo sūnus.”Jis yra virš”Paskirtis“Tatuiruotė. Tai vėlgi turi religinę reikšmę krikščionybei.

42. Liūto tatuiruotė

Justino Bieberio tatuiruotė „Liūtas“

Dar vienas gyvūnas gulėjo tatuiruotas ant krūtinės, tai yra liūtas. Liūtai yra žiaurūs gyvūnai, žiaurūs ir stiprūs. Taigi tai reiškia bebaimiškumą ir ryžtą.

Justinas

43. Rožių tatuiruotė

Justino Bieberio rožių tatuiruotė

Tatuiruotė: „Rožės“ tatuiruotė dešinėje jo kaklo pusėje.

Reikšmė: 2020 m. Rugsėjo 08 d. Justinas šią tatuiruotę rašė tatuiruočių meistras dr. Woo. Rožių tatuiruotė simbolizuoja emocijas, jausmus, meilę, aistrą, rūpestį, brandžią meilę ir apsaugą nuo pavydo meilužio.

44. Persikų tatuiruotė

Justinas Bieberis-persikų tatuiruotė

Tatuiruotė: „Persikų“ tatuiruotė kairėje jos kaklo pusėje.

Reikšmė: 2021 m. Kovo 28 d. Justinas pasidarė „persiko“ tatuiruotę už savo dainą „persikai“, išleistą 2021 m. Kovo mėn..

Justinas Bieberis-daktaras Woo-Peach

Justinas 2021 m. Kovo 28 d. Pasidarė tatuiruočių meistro daktaro Woo pieštuku „persikinę“

45. Meškos tatuiruotė

Meškos tatuiruotė Justin Bieber

Tatuiruotė: „Meškos“ tatuiruotė ant dešinės pusės.

Reikšmė: Justinas šią tatuiruotę dažė 2017 m., Kuri simbolizuoja apsaugą, pyktį, jėgą, dvasingumą, drąsą ir pasitikėjimą.

46. ​​„Erelio“ tatuiruotė viršutinėje pilvo srityje

erelio tatuiruotė iš Justino Bieberio

47. „amžinai“ tatuiruotė

Amžinai tatuiruotė-Justinas Bieberis

Tatuiruotė: „Amžinai“ tatuiruotė kairėje jos kaklo pusėje.

Reikšmė: Šią tatuiruotę Justinas gavo rašalu už savo dainą „amžinai“, kuri buvo išleista 2020 m. Vasario 14 d. Šią tatuiruotę jis rašė tatuiruočių meistras dr. Woo 2020 m. Liepos 22 d..

48. Mikrofono tatuiruotė

Justino Bieberio mikrofonas-tatuiruotė

Tatuiruotė: „Mikrofono“ tatuiruotė ant dešiniojo liemens.

Reikšmė: Mikrofono tatuiruotė simbolizuoja dėvėtojo meilę ir aistrą muzikai ir dainavimui.

49. Tatuiruotė ant dešinės rankos

Justino Bieberio tatuiruotė

50. „TRUST“ tatuiruotė ant dešinės rankos

Justin Bieber-TRUST-tatuiruotė

51. „Skraidančio paukščio“ tatuiruotė

Justinas Bieberis-tatuiruotė-kaklas

Tatuiruotė: „Skraidančio paukščio“ tatuiruotė kairėje kaklo pusėje.

Reikšmė: Skraidančių paukščių tatuiruotė simbolizuoja laisvę, keliones, naują pradžią, atgimimą ir pokyčius.

52. „Angelas laikantis laikrodžio“ tatuiruotė

Justinas Bieberis-angelas-tatuiruotė

Tatuiruotė: „Angelas laiko laikrodį“ tatuiruotę ant dešinės rankos.

Reikšmė: Tatuiruotė „angelas, laikantis laikrodį“ simbolizuoja dvasinį ryšį ir dievišką angelų palaiminimą.

53. Tatuiruotė ant dešiniojo dilbio

Justinas Bieberis-dilbis

54. Tatuiruotė ant kairės alkūnės

Justino Bieberio alkūnės tatuiruotė

55. Laurel tatuiruotė

Laurel tatuiruotė Justin Bieber

Tatuiruotė: „Laurel“ tatuiruotė ant kaklo.

Reikšmė: Laurel tatuiruotė simbolizuoja pergalę, sėkmę, klestėjimą ir santuokos sėkmę.

56. „Filigraninė“ tatuiruotė ant jo pilvo srities

Justinas Bieberis-Filigranas-tatuiruotė

57. Tatuiruotė ant dešiniojo dilbio

Justino Bieberio rankos tatuiruotė

58. Tatuiruotė ant dešiniojo dilbio

dilbis tat justin

59. Tatuiruotė ant dešinės rankos

Justino tatuiruotė

60. „Muzikos sistemos“ tatuiruotė

Justino Bieberio muzikos sistema-tatuiruotė

Tatuiruotė: „Muzikos sistemos“ tatuiruotė ant dešinio dilbio.

Reikšmė: Muzikos sistemos tatuiruotė simbolizuoja dėvėtojo meilę muzikai ir aistrą.