Tatuiruotės

Julia Michaels 35 tatuiruotės ir jų reikšmės

Julia Carin Cavazos, profesionaliai žinoma kaip Julia Michaels, yra amerikiečių dainininkė ir dainų autorė, iš pradžių pradėjusi kaip popmuzikos dainų autorė. Ji parašė dainas daugeliui garsių įžymybių, tokių kaip Selena Gomez, Britney Spears, Justine Bieber ir daugeliui kitų, tačiau vėliau 2017 m. Išleido debiutinį solo singlą „Issues“, kuris sulaukė didelio populiarumo. Būdama labai stilinga, ji ant savo kūno nupiešė daugybę skirtingų tatuiruočių, kurios jos gerbėjams labai patiko, kiekviena iš jų reiškia skirtingas reikšmes. Skaitykime toliau, kad sužinotume daugiau apie jos tatuiruotes ir jų reikšmes.

1. „KISS HERE“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „KISS HERE“ tatuiruotė ant viršutinės nugaros dalies.

Reikšmė: 2017 m. Julija šią tatuiruotę rašė iš labai garsaus tatuiruočių meistro Londono Reese. Pasak jos, kurti dizainą kartu su tatuiruočių meistru yra visiškai panašus į dainų rašymą kaip komandos dalį. Ji pasakė,

„Jūs pasitikite kuo nors, kas ant jūsų kūno uždės kažką tokio nuolatinio, o dainų rašymas yra tas pats. Turite ką nors ateiti, ir jūs turite visiškai pasitikėti šiuo žmogumi, kuris padės jums suformuluoti žodžius į dainą. Ir tada atsiranda pasitikėjimas. Dėl to jūs su jais tikrai draugaujate. Kaip Londonas, kuris daro daug mano tatuiruočių “.

2. „Plunksnų“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Plunksnos“ tatuiruotė ant dešiniojo bicepso.

Reikšmė: 2012 metais Julia Michaels pasidarė šią derančią tatuiruotę su trimis savo šeimos nariais. Ji pasakė,

„Plunksnos paukščiai laikosi kartu“.

3. „Aš tave myliu“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Aš tave myliu“ Tatuiruotė ant dešiniojo delno.

Reikšmė: 2016 m. Gruodžio 20 d. Julija savo dešinėje rankoje užrašė žodžius „Aš tave myliu“, užrašytą rašalu ant dešinio delno. Ji pasidarė šią tatuiruotę, kad primintų apie savimeilę. Ji pasakė,

„Mano kūne yra daug mažų priminimų, nes nesakau sau, kad myliu save. Ir kartais aš pamirštu. Taigi aš turiu tik „ei, aš tave myliu, šiandien viskas gerai“.

Toliau ji sakė,

„Jame sakoma:„ Aš tave myliu “, bet tai buvo labai ironiška, nes tai buvo labai skausminga, aš niekam nelinkėčiau tokio skausmo. Nedaryk to! “

Ji į savo socialinės žiniasklaidos paskyrą įkėlė paveikslėlį su užrašu,

„Tai priminimas niekada nepamiršti mylėti savęs. Ačiū @londonreese už mano naują mažą meno kūrinį. Man tai labai patinka. #iloveyou #tatuiruotė “

4. „Rožės“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Rožės“ tatuiruotė ant dešiniojo peties.

Reikšmė: 2014 m. Sausio 30 d. Julia Michaels ant dešinio peties pasidarė violetinės spalvos rožių tatuiruotę. Rožių tatuiruotė paprastai reiškia meilę, aistrą, naują pradžią, emocijas ir daug daugiau.

5. „Rankų laikymo“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Laikančių rankų“ tatuiruotė ant dešinės rankos.

Reikšmė: 2017 m. Gegužės 28 d. Julija „The Black Lantern Tattoo Studio“ ant savo dešinės rankos tatuiruotę „susikibusi rankomis“ padarė labai garsi tatuiruočių meistrė London Reese. Tokios tatuiruotės žymi meilę, aistrą, lojalumą ir tarpasmeninius santykius.

6. „Anatominė širdies“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Anatominė širdis“ ant dešinio dilbio.

Reikšmė: 2016 m. Lapkričio 3 d. Julija įgijo šią labai gražią anatominę širdį su verkiančia akimi centrinėje tatuiruotėje, kurią nudažė nuostabi menininkė London Reese. Daugumą Julijos tatuiruočių piešia jis. Pasak jos, verkianti akis tatuiruotės centre reiškia jos pažeidžiamumo būseną emociniams lūžiams. Ji pasakė,

„Kad ir kaip klišiškai tai skambėtų, taip yra todėl, kad nešioju širdį ant rankovės. Ir mes įdėjome akis, nes tai yra mano būdas šiek tiek parodyti save. Ir parodydamas, kad pamažu išeinu iš slėptuvės. Nes aš tai darau, aš slepiuosi ir per tiek metų man buvo labai patogu pasislėpti “.

7. „Lemputės“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Lemputės“ tatuiruotė ant dešinio dilbio.

Reikšmė: Julija, padedama savo tatuiruočių meistro Londono Reese, ant dešiniojo dilbio rašė gražią lemputę, kurią sudarė žvaigždės ir mėnulis. Šis gražus menas atspindi pasąmoningą žmogaus protą. Interviu ji sakė,

„Lemputė, žinoma, yra tarsi idėjų burbulas. Ir aš buvau toks: „Kaip mes įkūnijame pasąmonę?“ Nes daug kartų, kai rašau, daug kartų nežinau, iš kur tai atsiranda. Tai lyg keista patirtis iš kūno. Aš su kuo nors kalbėsiu, o tada staiga pasirodys daina. Ir aš tikrai negaliu to paaiškinti. Taigi aš kalbėjausi su savo tatuiruočių meistru Londonu ir buvome tarsi „Kaip mes galime įkūnyti tą jausmą?“ Ir mes sugalvojome visatą lemputėje “.

8. „Kalbėk“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Kalbėk“ tatuiruotę ant gerklės.

Reikšmė: 2017 m. Gegužės 28 d. Julijai ši tatuiruotė buvo užrašyta ant gerklės, kad padidėtų jos pasitikėjimas. Ji pasakė,

„Manau, kad [tatuiruotė], kuri tikriausiai geriausiai atspindi mane, yra„ Kalbėk “. Ir aš manau, kad dabar labiau nei bet kada turiu galimybę turėti savo nuomonę, išsakyti savo nuomonę ir kalbėti.

Interviu ji toliau sakė,

„Turiu tendenciją jaustis tikrai mažu pažeidžiamu metu. Ir aš tiesiog turiu sau priminti, kad nesu. Ir pasakyti, kas mano galvoje, ir žinoti, kad žmonės nesiruošia manęs už tai teisti. Ir dėl to jaučiuosi stipresnis “.

9. „Mikrofonas su rože“ tatuiruotė

Tatuiruotė: ‘Mikrofonas su Rožės tatuiruote ant dešinio dilbio.

Reikšmė: Julia Michaels šią tatuiruotę rašė 2012 m. Sausio 17 d. Ant dešiniojo dilbio. Ši tatuiruotė turi gražią raudonos spalvos rožę su mikrofonu.

10. „Tiesiog kvėpuok“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Tiesiog kvėpuok“ tatuiruoji jos dešinį dilbį.

Reikšmė: Julija „Just Breathe“ tatuiruotę rašė ant dešinio dilbio 2012 m.

11. „Gyvatės“ tatuiruotė

Tatuiruotė: ‘Gyvatės tatuiruotė ant dešinės rankos.

Reikšmė: 2018 m. Liepos mėn. Julija pasidarė rausvo atspalvio tatuiruotę ant dešinės rankos ir rašė,

„Rožinės gyvatės kūdikis šiam Slytherinui“.

Julia Michaels yra puiki „Hario Poterio“ serijos gerbėja ir laiko save Slytherine, todėl ši tatuiruotė įkvėpta šios.

12. „Skorpiono su rože“ tatuiruotė

Tatuiruotė: ‘Skorpionas su rožės tatuiruote ant dešiniojo riešo.

Reikšmė: Tatuiruočių meistras Frankas Allenas 2018 m. Vasario mėn. Šią tatuiruotę užrašė ant Julijos dešiniojo riešo, nes ji gimė po Skorpiono zodiako ženklu.

13. „Fortepijono“ tatuiruotė

Tatuiruotė: ‘Piano tatuiruotė ant kairiojo dilbio.

Reikšmė: Būdama muzikantė, 2012 m. Gegužės mėn. Julija ant kairiojo dilbio gavo rašalą gražiu pianinu ir labai gražiu dizainu. Šią tatuiruotę rašė tatuiruočių meistras Jimas Sylvia. Ji padėkojo Jimui įkėlusi nuotrauką į savo oficialų žiniasklaidos profilį su užrašu,

“Valio!! Viskas baigta !! Ačiū @JimSylviaTattoo už tokį neįtikėtiną !! 🙂 ”

14. „Bijūnų gėlių“ tatuiruotė

Tatuiruotė: ‘Bijūnų gėlių tatuiruotė ant kairiojo dilbio.

Reikšmė: 2018 m. Vasario mėn. Julija specialiai aplankė „General Electric Tattoo“ Van Nuys mieste, Kalifornijoje, norėdama gauti bijūnų gėlę, kurią rašė tatuiruočių dailininkas Frankas Allenas. Ne tik tai, bet ir tą pačią dieną ji nusidažė skorpiono tatuiruotę.

15. „Golden Snitch“ tatuiruotė

Tatuiruotė: ‘„Golden Snitch“ tatuiruotė ant dešinės rankos.

Reikšmė: 2017 m. Gruodžio 28 d. Ji gavo auksinę snukį, įkvėptą Hario Poterio serijos rašalu ant dešinės rankos. Ji atostogavo su šeima ir per tą laiką kartu su tėvu pasidarė šią derančią tatuiruotę – auksinė snukė, užrašyta ant dilbio. Jos tėvo tatuiruotė yra vidinėje dilbio pusėje, o tatuiruotė – viršutinėje dešinės rankos dalyje. Prieš šią tatuiruotę jos tėvas šiek tiek išsigando minties gauti rašalą, bet nusprendė kartu su dukra pasidaryti tatuiruotę. Ant šios tatuiruotės Julija padarė pareiškimą ir pasakė,

„Pirmoji tatuiruotė, kurią kada nors pasidariau, buvo šis mikrofonas, kai man buvo 18. Mano tėtis anksčiau buvo labai konservatyvus. Ir kai aš jam pasakiau, kad noriu pasidaryti tatuiruotę, jis [pasakė]: „Nežinau, kaip jaučiuosi dėl to“, bet aš [pasakiau] „tu turėtum ateiti su manimi“. Ir kai jis atvyko su manimi, jis buvo taip įsimylėjęs šį procesą, kad dabar nori su manimi susitarti “.

Po to, kai gavo rašalą, ji įkėlė paveikslėlį su tėvu su užrašu,

„Taigi aš ir mano tėtis vakar visiškai suderinome tatuiruotes“.

16. „Rašomosios mašinėlės“ tatuiruotė

Tatuiruotė: ‘Rašomosios mašinėlės tatuiruotė ant dešinio dilbio.

Reikšmė: 2014 m. Kovo 20 d. Tatuiruočių meistrė Jim Sylvia ant savo dešinės dilbio rašė Julijos rašomąją mašinėlę su gražiomis raudonomis ir geltonomis gėlėmis. Kadangi Julija yra dainų autorė, ši rašomoji mašinėlė gali parodyti jos meilę muzikinei karjerai.

17. „Plunksnų plunksnų rašiklio“ tatuiruotė

Tatuiruotė: ‘Plunksnos plunksnos rašiklio tatuiruotė ant dešinio dilbio.

Reikšmė: 2014 m. Rugpjūčio 11 d. Julia Michaels šią gražią plunksnų plunksnos tatuiruotę ant dešiniojo dilbio įklijavo tatuiruočių meistrė Jim Sylvia.

18. „Bitės“ tatuiruotė

Tatuiruotė: ‘Bitės tatuiruotė “ant vidurinio dešinės rankos piršto.

Reikšmė: Tatuiruočių meistras Londonas Reese Julijai ant dešinės rankos vidurinio piršto įkišo bičių tatuiruotę.

19. „Širdies“ tatuiruotė

Tatuiruotė: ‘Širdies tatuiruotė ant dešinės rankos bevardžio piršto.

Reikšmė: Labai maža raudonos spalvos širdis su juodu kontūru yra rašoma ant dešinės rankos bevardžio piršto..

20. „Treble Clef“ tatuiruotė

Tatuiruotė: ‘„Treble Clef“ tatuiruotė ant kairės rankos vidurinio piršto.

Reikšmė: Būdama muzikantė, Julija ant kairės rankos vidurinio piršto užmušė „treble clef“ tatuiruotę. Tai rodo jos aistrą muzikai.

21. „Šypseninio veido“ tatuiruotė

Tatuiruotė: ‘Šypsenėlės veido tatuiruotė ant kairiojo dilbio.

Reikšmė: 2017 m. Gruodžio mėn. Julija pasidarė šią šypsenėlių veido tatuiruotę ant kairiojo dilbio. Ši tatuiruotė yra labai paprasta, su karikatūrinės moters veidu su plaukais, surištais bandelės pavidalu. Julija niekada nenurodė jokių priežasčių, kodėl ant jos kūno buvo užrašyta ši karikatūrinė tatuiruotė.

22. „Aš ______.“ Tatuiruotė

Tatuiruotė: ‘Aš _____. ’Tatuiruotė kairėje jos kaklo pusėje.

Reikšmė: Ši tatuiruotė atspindi jos virsmą iš dainų autoriaus už ekrano ribų į neįtikėtiną scenos atlikėją. Ji pasakė,

„Dabar jaučiuosi labiausiai panašus į save, kokį kada nors turėjau … Jaučiu, kad kiekvieną dieną vis labiau jaustis patogiai savo odoje ir jaustis kaip menininkas“.

23. „Protagonisto + priešininko“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Protagonist + Antagonist“ tatuiruotė ant kairiojo dilbio.

Reikšmė: 2017 m. Lapkričio 21 d. Julija pasidarė šią tatuiruotę ant kairiojo dilbio. Ji padarė tatuiruotę tiesioginiame eteryje, kai radijo laidų vedėjas JoJo Wright susitarė su ja pasimatymą, kad galėtų ją išsitatuiruoti tiesiogiai. Tatuiruočių meistras Mikey Montoya buvo pakviestas 102,7 KIIS FM Los Andželo studijos rinkiniuose, kad padarytų tatuiruotę jam ir Julijai. Taigi, Julija ant kairiojo dilbio išsitatuiravo „Protagonist + Antagonist“, atstovaujančią abiem jos asmenybės pusėms. Ji pasakė,

„Ši tatuiruotė iš esmės yra aš, apimanti abi mano asmenybės puses“.

Pagrindinis veikėjas yra pagrindinis filmo, romano, spektaklio ir pan. Veikėjas arba vienas pagrindinių veikėjų, o antagonistas reiškia asmenį, kuris aktyviai priešinasi ar yra priešiškas kažkam ar kažkam.

24. „FREE HUGS Branch“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „FREE HUGS Branch“ tatuiruotė ant dešinės rankos.

Reikšmė: Megztinis su rankomis ir be galvos, bet iš jo kylančios šakos yra rašalu ant dešinės rankos. Šią tatuiruotę įkvėpė dizainas, kurį įkėlė Geffen Refaeli savo „dailydoodlegram“ „Instagram“ puslapyje. Julija gavo rašalą su užrašu, nurodydama žodžius „NEMOKAMI GALVOS“. Ji pasakė,

„Visos mano tatuiruotės susijusios su ryšiais, intymumu, suvokimu: dalykais, su kuriais aš susiduriu ir noriu daugiau sužinoti“.

25. „Kanizsa Triangle“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Kanizsa Triangle“ tatuiruotė ant dešiniojo dilbio.

Reikšmė: Labai unikalų geometrinį dizainą su pusiau suformuotu trikampiu ir trimis apskritimais piešia tatuiruočių dailininkė London Reese ant dešinio dilbio. Londonas ne tik rašė šią tatuiruotę, bet ir daugelį kitų ant jos kūno. Pasak jos,

„Žmonės mėgsta iš manęs tyčiotis, nes jie yra tarsi„ oi, Pac Man! “, Bet tai iš tikrųjų yra suvokimo simbolis. Jis turi du trikampius ir tris apskritimus, tačiau iš tikrųjų niekas nesusidaro. Nors smegenys tai suvokia kaip visumą, o ne, o tai, manau, yra tikrai įdomu, kaip jūs galite suvokti kažką visumos, net jei taip nėra “.

ji „Instagram“ įkėlė savo tatuiruotės nuotrauką su prierašu,

„Londonas! tu nenustoji manęs stebinti. Tai išėjo geriau nei bet kokie lūkesčiai, kurių galėjau tikėtis. Labai ačiū už mano nuostabius meno kūrinius. Myliu tave Kosh! #londonreese #tatuiruotė “

26. „Geometric Design Rose“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Geometrinio dizaino rožės“ tatuiruotė ant dešinės rankos.

Reikšmė: Julija labai mėgsta geometrinius dizainus, o tai akivaizdžiai matyti iš jos tatuiruočių. Spalio 15 d. 2015 m. Ant dešinės rankos ji pasidarė rašalo geometrinio rožių tatuiruotę. Šią tatuiruotę vėl rašė viena iš jos mėgstamiausių tatuiruočių meistrų Jim Sylvia. Jimas į savo profilį įkėlė Julijos rankos nuotrauką su antrašte,

„Rožė su geometriniu raštu. Tai buvo smagu. Norėčiau daugiau tokių dalykų. Ačiū, Julija. #statsoul #inkeeze #stencilstuff #juliamichaels “.

27. „Geometrinio dizaino portreto“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Geometrinio dizaino portretas“ ant dešinės rankos.

Reikšmė: Vėl Julija ant savo kūno pasidarė geometrinio rašto tatuiruotę. Šį kartą ji gavo ponios portretą su geometrinio rašto veidu ir violetine rože virš galvos. Šią tatuiruotę 2016 metais rašė Jim Sylvia. Ji sakė,

„Aš turiu šią beveidę moterį. Tuo metu tai kažkaip apibūdino mano anonimiškumą muzikos industrijoje … Aš visada jaučiau, kad tokia esu iš vidaus. Viskas šiais metais taip pasikeitė, kad jaučiu, kad tai aš, tai aš parodau save, tai esu labiausiai pažeidžiama “.

Ši tatuiruotė yra susijusi su jos nerimu, kurį ji turėjo prieš tapdama scenos atlikėja. Jos gyvenimas visiškai pasikeitė po debiutinės dainos „Issues“ 2017 m. Ji sakė,

„Esu labai nervingas žmogus ir niekada nebuvau labai pasitikintis savimi. Manau, kad prireikė tokios dainos kaip „Issues“, kad suprasčiau, jog [būti dainininku] aš kažko norėjau ir tai, ką aš slopinau, nes to labai bijau “.

Parodyti veidą viešai jai nebuvo lengva užduotis, tačiau ji sugebėjo įveikti savo baimę. Toliau ji sakė,

„Bijau nebeslėpti. Bijojau pasiekti potencialo lygį, kurio niekada nepasiekiau. Kai matau, kaip žmonės su manimi dainuoja „Issues“, tai yra neįtikėtiniausias jausmas pasaulyje … To aš visada norėjau. Būti suprastam, išgirstam. Būti pamatytam.”

28. „Lotoso“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Lotoso tatuiruotė“ ant dešinės rankos.

Reikšmė: 2015 m. Vasario 25 d., Po išsiskyrimo, ant dešinės rankos rašalu įterptas lotosas su rožinės ir violetinės spalvos atspalviu. Ši tatuiruotė yra atgimimo simbolis, susijęs su jos nauju gyvenimu po išsiskyrimo. Ji pasakė,

„Aš kažkaip apgailestauju dėl šio. Tai mano lotosas, bet atrodo kaip artišokas. Ir aš tai supratau tą dieną, kai mano buvęs vyras pirmą kartą išsiskyrė su manimi, žinau, aš esu netvarka. Ir aš, kaip idiotas, maniau, kad galiu kovoti su emociniu skausmu fiziniu skausmu. Nedarykite to, vaikinai-ne protingi “.

„Galų gale atrodžiau kaip spalvingas artišokas. Ir kiekvieną kartą, kai žiūriu į tai, aš tiesiog negaliu to pakęsti … Tai atrodo tiesiog juokinga. Taigi aš noriu taip blogai tai užmaskuoti … Gerai išsirinkite savo menininką “.

29. „BAD IDEA“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „BAD IDEA“ tatuiruotė ant dešinės rankos.

Reikšmė: Julija taip nekentė savo lotoso tatuiruotės, kad nusprendė ją nuslėpti, ant jos ištatuiruodama kryžių su paryškintomis raidėmis, sakydama: „BAD IDEA“. Jai niekada nepatiko jos lotoso tatuiruotė, kurią ji gavo po išsiskyrimo 2015 m. Taigi 2018 m. Liepos mėn. Ji nuslėpė savo lotoso tatuiruotę, kurią daro dailininkė London Reese. Ji parašė,

„Nes buvo. Ir jis buvo “.

30. „Brangakmenių“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Brangakmenių“ tatuiruotė ant dešinės rankos.

Reikšmė: Julia Michales ant dešinės rankos padarė keturias brangakmenių tatuiruotes. Širdies formos rožinis perlas viršutinėje dešinės rankos dalyje, mėlynas deimantas šalia alkūnės, apvalus gintaro perlas alkūnės viduje ir tamsios spalvos rombas prie riešo. 2018 m. Liepos mėn. Juos visus rašė tatuiruočių dailininkas Londonas Reese.

31. „Paukščių“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Paukščio“ tatuiruotė ant kairiojo dilbio.

Reikšmė: Graži paukščio tatuiruotė rašoma ant kairės rankos, jos mėgstamiausia tatuiruočių meistrė Londone Reese 2018 m. Paukščių tatuiruotės paprastai vadinamos laisvės simboliu.

32. „Linijos“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Linijinė tatuiruotė“ jos krūtinės centre.

Reikšmė: Tiesios linijos tatuiruotė rašoma jos krūtinės centre, šiek tiek žemiau jos tatuiruotės 2018 m. Gruodžio mėn. Pasak jos, ši tatuiruotė atspindi dvi jos asmenybės dalis. Ji pasakė,

„Tai linija krūtinės viduryje ir žemyn. Skirstydamas dvi mano puses. Meilė ir neapykanta. Logiška ir emocinga. Tikrai negaliu jums to parodyti. “

33. „DAUGIAU“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „DAUGIAU“ tatuiruotė ant kairiojo delno.

Reikšmė: 2019 m. Liepos mėn. Julija ant kairiojo delno centro gavo žodį DAUGIAU tatuiruotės.

34. „Nenustatytos širdies reklamjuostės“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Nežinomos širdies vėliavos“ tatuiruotė ant kairės rankos.

Reikšmė: Ant kairės rankos rašalu užrašyta neatpažinta širdies vėliavos tatuiruotė. Tatuiruotė nuspalvinta raudonai, o ant jos nenustatyti žodžiai paryškintomis raidėmis. Informacijos apie tai nėra.

35. „Nenustatyto portreto“ tatuiruotė

Tatuiruotė: ‘Nežinomo portreto tatuiruotė ant kairės rankos.

Reikšmė: Nenustatytas moters portretas su ilgu tekstu rašomas viršutinėje kairės rankos dalyje, netoli peties. Julija niekada viešai neužsiminė apie šią tatuiruotę.