Tatuiruotės

Joelio Swifto 9 tatuiruotės ir jų reikšmės

28 metų vandensvydžio sportininkas Joelis Swiftas pradėjo žaisti būdamas 10 metų. 2016 m. Rio olimpinėse žaidynėse jis debiutavo olimpinėse žaidynėse su Australijos rykliais. Jis yra keturis kartus Nacionalinės vandensvydžio lygos titulo turėtojas Perto komandoje „Fremantle“. Jūrininkai. Ant jo sportinio kūno yra daug išskirtinių tatuiruočių, kurios išskiria jį iš kitų žaidėjų vandenyje. Panagrinėkime jo unikalius užrašus.

Joelis Swiftas

1. „Juodoji gulbė“ ant kairiojo dilbio

Black Swan-Joel Swift tatuiruotės

Tatuiruotė: “Juoda gulbė”

Reikšmė: Joelis atostogaudamas Malmėje, Švedijoje, padarė didžiulę juodos gulbės tatuiruotę ant kairiojo dilbio. Tatuiruočių meistras Jacobas Wimanas šį masyvų kūrinį rašė 2015 m. Gegužės mėn.

2. „Tyrannosaurus Rex“ ant kairiojo dilbio

greitos dinozauro-joelio tatuiruotės

Tatuiruotė: “Tiranozauras”

Reikšmė: Joelis ant kairiojo dilbio užrašė rašalą Tyrannosaurus Rex. Šią tatuiruotę 2015 m. Rugpjūčio mėn. Rašė tatuiruočių meistras Xamas. Savo „Instagram“ paskyroje jis užrašė vaizdą su dialogu Daktaras Robertas Dobackas iš filmo „Žingsnis brolis 2005“,

Kai buvau vaikas, kai buvau mažas berniukas, aš visada norėjau būti dinozauras, labiau nei bet kas pasaulyje norėjau būti Tyrannosaurus Rex, sutrumpinau rankas ir klaidžiojau užpakaliniame kieme, persekiojau kaimynės katės, aš urzgiau ir riaumojau, visi mane pažinojo ir manęs bijojo, o vieną dieną mano tėtis pasakė: „Bobui, tau 17 metų, laikas mesti vaikiškus dalykus“, o aš pasakiau „Gerai, pop“, bet jis to nepadarė. Tikrai nesakyk, kad jis pasakė: „Nustokite būti sušiktas dinozauras ir įsidarbinkite“. Sveiki. “

3. „Ryklys“ ant dešinės viršutinės rankos

„Shark-Joel Swift“ tatuiruotės

4. „Piratų kaukolė“ ant kairės viršutinės rankos

Greitos piratų kaukolės-Joelio tatuiruotės

Tatuiruotė: „Piratų kaukolė“

Reikšmė: Joelis pasidarė didelę piratų kaukolės tatuiruotę vidinėje kairės rankos pusėje. Tatuiruočių meistras Aaronas Ashworthas 2014 m. Birželio mėn.

5. „Dvynių moterų portretas“ ant šlaunų

dvigubas portretas ant greitų Thihs-Joel tatuiruočių

6. „Ponios su jūreivių valtimis portretas“ ant kairės viršutinės rankos

ponia su valtimis-joel swift tatuiruotėmis

7. „Raudonasis drakonas“ ant kairiojo kelio

raudonas drakonas- Joel Swift tatuiruotė

8. „Raudona pabaisa“ ant kairės apatinės kojos

RED monster-joel swift tatuiruotės

9. „Į velnią panašus padaras“ ant kairiojo blauzdos

velnio padaras-Joel Swift tatuiruotė