Tatuiruotės

Jeremy Shockey 3 tatuiruotės ir jų reikšmės

Jeremy Shockey kūno dažai yra gana šaunūs, ir jis sugeba juos gana gerai ištraukti. Jis buvo vedęs Daniela Cortazar. Šokio tatuiruotės rodo jo patriotizmą, apimantį dešinės rankos ilgį. Jo asmenybė atsispindi per jo tatuiruotes, kurios rodo jo pasididžiavimą buvimu amerikiečiu.

Jeremy Shockey tatuiruotės

1. Patriotizmo tatuiruotė

Jeremy Shockey dešinės rankos tatuiruotė

Jeremy Shockey dešinės rankos tatuiruotė 1

Shockey turi didelę tatuiruotę ant dešiniojo bicepso, kurioje yra Amerikos simbolių. Jis sportuoja pliko erelio kūno rašalu ir JAV vėliavos žvaigždėmis bei juostelėmis.

Apibūdindamas tatuiruotę, Šokis pareiškė:Tai kalba pati už save. Didžiuojuosi, kad gyvenu šioje šalyje, turiu teisę išsakyti viską, ką nori…. Esu labai amerikietiška.„Akivaizdu, kad Shockey padarė tatuiruotę, kad pagerbtų Jungtines Valstijas ir pasididžiavimą tuo, kad yra amerikietis. „Shockey“ taip pat atskleidė, kad ši tatuiruotė buvo užpildyta 21 valandą per tris dienas.

2. Religinė tatuiruotė

Jeremy Shockey citatos tatuiruotė

Bicepso vidinėje pusėje atrodo, kad tai yra rankos kaulo dizainas ir tam tikra formuluotė, galbūt citata. Atrodo, kad dešinėje dilbio dalyje citata tęsiama kartu su kažkokio religinio šventojo dizainu.

3. Kairės rankos tatuiruotė

Jeremy Shockey kairės rankos tatuiruotė

Kairėje dilbio dalyje atrodo, kad tatuiruotė yra japoniško stiliaus koi žuvies dizainas. Kitoje dilbio pusėje yra lotyniška frazė „Si vis pacem, para bellum“, išversta kaip „Jei nori taikos, ruoškis karui“.