Tatuiruotės

Jeremy Rennerio 2 tatuiruotės ir jų reikšmės

Jeremy Renneris yra amerikiečių aktorius, pirmiausia žinomas dėl savo vaidmens Vanago akis „The Avengers“ franšizėje. Jeremy turi dvi tatuiruotes, kurios geriau apibūdina jį ir jo ištikimybę. Susipažinkime su jo kūno dažais.

Jeremy Renneris

1. Šeimos herbas ant kairės rankos

Jeremy Renner kairysis peties kraštas

Jeremy ant peties turi nedidelę savo šeimos keteros tatuiruotę, kuri, atrodo, yra vokiečių kilmės, o tai mums pasakoja apie jo ryšį su šeima ir pasididžiavimą, kuriuo jis atstovauja.

2. Keršytojo simbolis ant nugaros

Jeremy Rennerio „Avenger“ tatuiruotėKeršytojai

„Keršytojų“ franšizėje „Vanago akies“ vaidmenį atlikęs Jeremy ant viršutinės nugaros dalies turi tatuiruotę, kuri yra „Keršytojų“ simbolis. Po tatuiruote šeši yra parašyti skaitmenine forma, reiškiančia ryšį tarp pirmųjų šešių franšizės „Avengers“. Jis tai padarė per 10 -ąsias franšizės metines. Paklaustas apie tatuiruotę laidoje „Tonight Show With Jimmy Fallon“, jis sakė-

„Šeši iš mūsų, originalūs šeši. Šiuo metu yra daug keršytojų, aš neįsivaizduoju, kiek, aš negaliu suskaičiuoti, tai yra daug kostiumų. Pirmasis šeštukas pasidarė tatuiruotę, nes mes visi buvome kartu per pastarąjį dešimtmetį ir daug laiko praleidome kartu ir turime daug panašios bendros gyvenimo patirties, todėl gavome šį simbolį, kurį sukūrė šis menininkas. „Eastside Ink“, Joshas Lordas “.