Tatuiruotės

Jaysono Tatumo 8 tatuiruotės ir jų reikšmės

Jaysonas Christopheris Tatumas yra profesionalus amerikiečių krepšininkas. Šiuo metu jis žaidžia NBA Bostono „Celtics“ komandoje. Tatumas žaidė koledžo krepšinį „Duke Blue Devils“ komandoje ir buvo pašauktas 2017 m.

Jaysono kūne yra gana įdomių tatuiruočių. Pažvelkime į tuos, kuriuos jis turi, ir jų reikšmes.

1. „Portreto“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Žaidėjo kairės blauzdos šone yra moters portretas ir vaiko veidas.

Reikšmė: Portreto tatuiruotė ant jo kojos yra jo, kaip kūdikio, ir jo mylimos motinos Brandy Cole portretas.

2. Citata apie koją

Tatuiruotė: Kairysis Jaysono veršelis turi žodžius:TIK NETURėjau“Tatuiruotas ant jo. Po citata ir žodžiais yra pora languotų vėliavų:Hussle Man“Tatuiruotę po vėliavomis.

Reikšmė: Citata ant jo kojos kilusi iš Nipsey Hussle’o žodžių: „Aš tiesiog neatsisakiau. Tai vienintelė išskirtinė savybė “, o tatuiruotė yra pagarbos tatuiruotė velioniui reperiui.

3. „Džersis ir 98“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairysis žaidėjo kelias turi numerį, ant kurio tatuiruota 98, o fone – žvaigždė. Jo kairės kojos viduje taip pat yra dviejų marškinėlių tatuiruotė. Vieno megztinio viršuje yra skaičius 0, o ant jo – Duke, o ant kito – 22, o virš jo – Chaminade.

Reikšmė: Skaičius 98 ant jo kelio reiškia gimimo metus. Jaysonas gimė 1998 m. Kovo 3 d. „Chaminade“ marškinėliai simbolizuoja aukštąją mokyklą, kurią jis lankė, „Chaminade College Preparatory School“ ir numerį, kurį dėvėjo žaisdamas. „Duke 0“ marškinėliai vaizduoja jo kolegijos krepšinio marškinėlius su „Duke Blue Devils“ ir numeriu, kurį jis ten papuošė.

4. „Tėvo ir sūnaus tatuiruotė

Tatuiruotė: Tatumo kairėje šlaunyje yra dar viena šeimos nario tatuiruotė. Tatuiruotėje pavaizduotas vyro, laikančio kūdikį ant rankų, portretas, vilkėdamas Tatumo marškinėlius. Žodžiai „kaip tėvas, kaip sūnus“ taip pat ištatuiruoti žemiau portreto.

Reikšmė: Tatuiruotė ant šlaunies yra iš jo paties, laikanti sūnų „Jayson Christopher Tatum Jr.“ kurį jis labai dievina.

5. ‘Šv. Louis tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešinėje žaidėjo šlaunyje taip pat yra tatuiruotė. Tatuiruotė rodo dūmų debesį po sprogimo su žodžiais: „Šv. Louis “tatuiruotas virš jo, o po juo – žodžiai„ til the world pučia “.

Reikšmė: Tatuiruotė yra duoklė tatuiruotė Jaysono gimtajame mieste, Sent Luise, Misūryje.

6. Nugaros tatuiruotė

Tatuiruotė: Žodžiai „GODS WILL“ yra išsitatuiruoti viršutinėje grotuvo nugaroje. Žodžiai „Patarlių 3: 5-6“ taip pat yra ištatuiruoti ant nugaros dešinėje pusėje.

Reikšmė: Tatuiruotė ant nugaros atspindi jo religines pažiūras ir tikėjimą. Tatuiruotė susilaukė daug kritikos iš gramatikos nacių internete dėl to, kad trūko žodžių „DIEVAI“. Biblijos eilutė ant nugaros taip pat atspindi jo tikėjimą ir turi tokias eilutes: „Pasitikėk Viešpačiu visa širdimi; ir nepasikliaukite savo supratimu. Visais savo keliais pripažink jį, ir jis nurodys tavo kelius “.

7. ’24’ tatuiruotė

Jayson Tatum-24-Tattoo

Tatuiruotė: „24“ tatuiruotė ant kairės kojos.

Reikšmė: Jaysonas padarė „Mamba“ dizaino „24“ tatuiruotę, kad pagerbtų Kobe Bryantą. Interviu jis sakė,

Prisimenu tą pirmąją komandą, kai tikėjausi ir norėjau, kad gausiu Nr. 10. Kobe, visi žino, kad tai buvo mano mėgstamiausias žaidėjas. Man buvo 15 metų ir turėjau dėvėti savo mėgstamo žaidėjo numerį. Tiesiog atrodė, kad su juo turiu tam tikrą ryšį “.

8. Tatuiruotė ant nugaros

Nugaros tatuiruotė -Jaysonas Tatumas

Reikšmė: Kadangi Jaysonas yra gimęs iš Sent Luiso miesto, jam ant nugaros pasidarė U. City (universiteto miestas) tatuiruotę..