Tatuiruotės

Imano Shumperto 16 tatuiruočių ir jų reikšmės

Imanas Asante Shumpertas yra profesionalus amerikiečių krepšininkas, žaidęs šaudančiu sargu NBA (Nacionalinėje krepšinio asociacijoje), paskutinis Hjustono „Rockets“ komandoje. Jis taip pat atstovavo Niujorko „Knicks“, Klivlando „Cavaliers“ ir Sakramento „Kings“. Imano Shumperto kūne yra daug įdomių tatuiruočių. Pažvelkime į juos ir jų reikšmes.

Imanas Shumpertas

Rankų tatuiruotės

1. „Pagarbos, strėlių ir Jėzaus“ tatuiruotės

Tatuiruotė: Kairėje krepšininko dilbio dalyje yra žodis „Pagarba ‘ tatuiruotas ant jo. Šiek tiek žemiau žodžio tatuiruotės yra tatuiruotė dvi strėlės, nukreipta į priešingas puses, sujungtas šalia uodegų. Dešinėje Imano dilbio dalyje yra tatuiruotė Jėzus Kristus.

Reikšmė: Jėzaus Kristaus tatuiruotė atspindi jo religines pažiūras. Interviu jis sakė,

Aš pasidariau tatuiruotę, kaip Juodasis Jėzus vaikšto per gyvates, tik norėdamas sau priminti, kad net ir savo gryniausia forma vis tiek turėsi vaikščioti per kažkokius blogus šūdus “.

2. „Krepšinio, kauliukų ir žvaigždžių“ tatuiruotės

Tatuiruotė: Dešiniajame NBA žvaigždės petyje yra didelė tatuiruotė krepšinį su žodžiais: “Tiesiog atsitiktinai tai myli“Tatuiruotas žemiau. Jo dešinėje viršutinėje rankoje taip pat yra tatuiruotė raudonų kauliukų pora rodydamas skaičius 5 ir 2. Žemiau kauliukų yra tatuiruotės žvaigždės liepsnojančiame fone kad užbaigtų ranką.

Reikšmė: Krepšinio tatuiruotė atspindi jo karjeros pasirinkimą, nes jis tiesiog mylėjo krepšinį ir atsitiko šiame karjeros kelyje nuo kolegijos. Krepšinio tatuiruotė yra viena seniausių tatuiruočių, kurią jis gavo rašalu gyvenime. Interviu su GQ 2020 m., Jis sakė,

Su mano tatuiruotėmis tikroji istorija ir įkvėpimas yra tai, kad svajonių pasaulis patenkintų pinigus. Aš žinojau, kad noriu, kad pasauliai susiburtų pabaigoje, todėl pamatysite šią dūminę, svajingą ir nuoseklią pusę. Tikros svajingos žvaigždės. Jie kalba apie žvaigždžių siekimo koncepciją. Blykstėje pamatysite kauliukus ir kortas. Kauliukus matysite ant septynių, kad žinotumėte, jog visada rizikuojate ir pagerinate save “.

3. „Panašumo, grynųjų pinigų ir monetų“ tatuiruotės

Tatuiruotė: Kairėje žaidėjo dilbio dalyje, tiesiai po jo rodyklės tatuiruotėmis, yra žodis „Panašumas“, tatuiruotas ant jo. Viršutinėje dilbio pusėje, aplink alkūnę ir riešą, yra monetų ir dolerio banknotų tatuiruotės, išsiliejusios per ranką.

4. „Sparnų ir gėlių“ tatuiruotės

Tatuiruotė: Krepšininko kairysis dilbis padengtas gėlėmis. Jo kairėje rankoje yra tatuiruotė mažas krepšinis. Jo dešinėje viršutinėje rankoje, tiesiai virš kauliukų tatuiruotės, yra dar viena tatuiruotė krepšinio kamuolį su sparnais. Jo kairėje petyje taip pat yra tas pats žvaigždžių tatuiruotės liepsnos fone kuri užbaigia visas jo rankos tatuiruotes ir sujungia jas.

Reikšmė: Visos šios tatuiruotės parodo, kiek jis myli savo sportą ir todėl nusipelno visko, ką turi.

5. Bicepso tatuiruotės

Tatuiruotė: Imano dešiniajame bicepse yra raidės:TNA“Tatuiruotas ant jo vertikaliai. Jo kairiajame bicepse yra raidės:TIESA“Tatuiruotas ant jo. Jo dešinė ranka, tik ten, kur jo alkūnės raukšlėse yra skaičius, 88 tatuiruotas ant jo prie pat raidžių, LNBZ.

Reikšmė: Žodis kartu nurodo Tiesą, kuri yra vienas iš dalykų, kuriais jis tikrai tiki. Kalbant tiesą.

6. Portreto tatuiruotės

Tatuiruotė: Vidinėje kairiojo Imano dilbio pusėje yra tatuiruotė vyro galvos užpakalinės dalies portretas kol jis žiūri į krepšinį. Vidinėje alkūnės pusėje, kur ji susilanksto, yra tatuiruotė vaiko, bučiuojančio vaiką, portretas.

Reikšmė: Portretai yra paties Imano. Pirmasis rodo jo meilę krepšiniui, o antrasis – jo ir jo dukters Iman Tayla Shumpert Jr., kurią jis labai dievina, tatuiruotė.

7. „Letenų, gėlių dizaino ir medžio“ tatuiruotės

Tatuiruotė: Kairėje NBA žvaigždės rankoje yra tatuiruotė animacinio filmo veikėjas visai šalia jo alkūnės. Jo viršutinė ranka padengta tatuiruote gėlių dizainas ir medis ant jo peties. Jo kairėje rankoje taip pat yra tatuiruotė širdis su spiraliniu vynmedžiu priešais jį.

Reikšmė: Karikatūros personažas iš tikrųjų yra Johnny Bravo kuris yra vienas iš Shumpert mėgstamiausių nuo vaikystės. Tatuiruotės simbolizuoja Čikagos žaliąją liniją, kuri yra Imano miestas.

8. „Svajonių ir Billo“ tatuiruotės

Tatuiruotė: Išorinėje dešinės rankos pusėje, žemiau alkūnės, yra užrašas „Dream“, paryškintas raudonu rašalu. Jo kairiajame rieše taip pat yra pusės šimto dolerių banknotas.

Reikšmė: Interviu jis paaiškino priežastis, kodėl ant rankos buvo užrašytas žodis „DREAM“. Jis pasakė,

Aš čia gavau žodį sapnas, tik tu žinai žodį, į kurį man patinka žiūrėti kasdien.

9. Betmeno tatuiruotė

Imanas Shumpertas-Betmenas-tatuiruotė

Tatuiruotė: „Betmeno“ tatuiruotė ant dešinės rankos.

Reikšmė: Tai uždengimo tatuiruotė, kurią jis gavo rašalu, kad padengtų ankstesnę. Jis pasakė,

Betmeno tatuiruotė iš tikrųjų yra priedanga tam, ką žinai, kai buvai vaikas, ir nori ką nors tiesiog repuoti ir visa tai užmaskuoti “.

Krūtinės tatuiruotės

10. „Džersio ir skaičiaus“ tatuiruotės

Tatuiruotė: Vidurinėje jo krūtinės dalyje yra marškinėlių tatuiruotė su 9 numeriu. Žemiau marškinėlio yra paryškintas skaičius 90.

Reikšmė: Džersis su numeriu 9 yra tas, kurį jis vilkėjo Sakramento „Kings“. 90 nurodo jo gimimo metus, 1990 m.

11. „Boombox“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairiajame NBA žvaigždės peče yra „boombox“ tatuiruotė, kurios fone padaryta grafiti.

12. „Vardų ir citatų“ tatuiruotės

Tatuiruotė: Kairėje viršutinės krūtinės pusėje yra pavadinimas: “Teta Karolina“Tatuiruotas ant jo. Panašiai dešinėje viršutinės krūtinės pusėje yra vardo tatuiruotė:Lynnie„Jo krūtinės viduryje yra citata, einanti iš kairės į dešinę per krūtinę, kurioje rašoma:Aš esu savo brolio prižiūrėtojas

13. Portretas dešinėje Pec

Tatuiruotė: Imano dešinėje pusėje yra tatuiruotė su mažos mergaitės veido portretu šalia žaislinės lėlės.

Reikšmė: Portretas iš tikrųjų yra jo dukters Iman Tayle Shumpert Jr portretas, kurį jis labai myli.

Šoninė tatuiruotė

14. „Berniuko“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairėje jo kūno pusėje yra tatuiruotė, kurioje berniukas bando pažvelgti per mūrinę sieną ir laiko teleskopą. Už sienos yra tilto ir Čikagos miesto peizažas.

Nugaros tatuiruotės

15. ’06 -26-90 ′ Tatuiruotė

Nugaros tatuiruotė-gimimo data

Tatuiruotė: ’06 -26-90 ′ tatuiruotė ant nugaros.

Reikšmė: Tatuiruotė „06 -26-90“ nurodo Imano gimimo datą, kai jis gimė 1990 m. Birželio 6 d..

Kojų tatuiruotės

16. Tatuiruotė ant kairės kojos

kojos tatuiruotė Imanas Shumpertas