Tatuiruotės

Héctor Villalba 8 tatuiruotės ir jų reikšmės

Héctor Daniel “Tito” Villalba yra profesionalus Paragvajaus futbolininkas. Jis žaidžia „Libertad Club“ ir Paragvajaus nacionalinėje komandoje kaip krašto puolėjas. Hektoriaus kūne yra gana įdomių tatuiruočių. Pažvelkime į juos ir jų reikšmes.

Héctor Villalba

1. „Jėzaus“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešiniajame žaidėjo petyje yra ištatuiruotas Jėzaus Kristaus veidas. Matomas Kristus žvelgiantis žemyn ir nešioja vainiką iš erškėčių.

Reikšmė: Tatuiruotė ant peties atspindi jo religines pažiūras. Kristaus tatuiruotė atspindi jo krikščioniškąjį tikėjimą ir tai, kaip Jėzus paaukojo savo gyvybę, kad išgelbėtų žmoniją.

2. „Širdies“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Po Jėzaus veido tatuiruote dešinėje rankoje yra širdies tatuiruotė. Širdyje yra apvyniota erškėčių grandinė ir varva kraujas. Ant jo taip pat yra kryžius, apsuptas liepsnų.

Reikšmė: Tatuiruotės dizainas yra populiari tatuiruotė krikščionių tikėjime ir vadinama šventa Jėzaus Kristaus širdimi. Širdis reiškia „beribę ir aistringą Dievo meilę žmonijai“

3. „Cherubs“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Viršutinėje dešiniojo dilbio dalyje yra keli tatuiruoti kerubai. Taip pat yra balandžių paukštis, tatuiruotas virš kerubų su šviesa už jo.

Reikšmė: Kerubai, angelai kūdikiai ant dilbio, simbolizuoja angelus sargus. Jie yra nekaltumo simbolis ir apsaugo nešėją ir jo šeimą nuo žalos. Balandis ant rankos taip pat yra jo tikėjimo simbolis ir simbolizuoja Šventąją Dvasią.

4. „Medalio“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Tito dešinės rankos gale, tiesiai virš alkūnės, ant jos tatuiruotas medalis. Medalio viduryje yra kryžius su raidėmis „C S S M L – N D S M D“, reiškiantis: „Crux sacra sit mihi lux! Numquam Draco sėdėk mihi dux! ” Raidės „C S P B“ taip pat yra kryžiaus pusėje. Laiškai reiškia: “Crux Sancti Patris Benedicti “

Reikšmė: Medalis ant „Villalba“ rankos yra Šventojo Benedikto medalio nugarėlė. Raidės ir užrašas reiškia: „Tebūna mano šviesa šventas kryžius! Tegul drakonas niekada nebus mano valdovas! ” Raidės „C S P B“ reiškia „mūsų Šventojo Tėvo Benedikto kryžius“. Šventojo Benedikto medalio tatuiruotė reiškia, kad Villalba meldžiasi jam apsaugoti. Šv. Benedikto šūkis yra „Ora et Labora“, o tai reiškia „melstis ir dirbti“, kuriuo žaidėjas tiki. Hectoras tatuiruotę pasidarė 2013 m., Kai jo San Lorenzo komanda laimėjo Argentinos „Primera División“ čempionatą.

Kryžiaus nugarą galima pamatyti žemiau esančiame paveikslėlyje.

5. „Rožių“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Apatinėje dešiniojo dilbio pusėje yra tatuiruotos dvi rožių gėlės.

6. Pavadinimas tatuiruotė

Tatuiruotė: Jo dilbio šone yra tatuiruotė „Juana“.

Reikšmė: Vardas ant dilbio reiškia jo mylimos motinos Juana Villalba vardą.

7. „Skaitmenų“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Romėniški skaitmenys „XIX V MCM ..“ ištatuiruoti aplink dešinįjį riešą. Jo nuotraukose neatskleista visa data.

Reikšmė: Ši data yra 1900 m. Gegužės 19 d., Kuri yra jo motinos Juana Villalba gimimo data. Nors visos datos nematyti, gandai rodo, kad tai yra jo motinos gimimo data.

8. „Liūto“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Hectoro dešinės šlaunies pusėje yra tatuiruotas liūto veidas.

Reikšmė: Hectoras pademonstravo tatuiruotę vienoje iš savo „Instagram“ istorijų. Liūto tatuiruotė ant šlaunies reiškia jo saulės ženklą Liūtą. Hectoras gimė 1994 m. Liepos 26 d., O tatuiruotė atspindi jo ir jo asmenybės dalį.