Tatuiruotės

Hafthor Bjornsson 15 tatuiruočių ir jų reikšmės

Hafþór Júlíus Björnsson yra garsus Islandijos profesionalus stipruolis ir aktorius. Žinoma, kad Julius yra pirmasis žmogus, laimėjęs tris titulus tais pačiais metais kaip „Arnold Strongman Classic“, „Stipriausias Europos žmogus“ ir „Stipriausias žmogus pasaulyje“. Nustebsite sužinoję, kad jis taip pat yra buvęs profesionalus krepšininkas. Jis yra gerai žinomas kaip „Kalnas“ iš „Sostų žaidimo“. Sekdamas kitų stiprių pasaulio vyrų tendencija, Hafthor taip pat turi nedaug tatuiruočių ant savo kūno. Leiskite mums ištirti juos visus.

Hafthor Bjornsson

1. Liūto tatuiruotė

„Hafpor“ liūto tatuiruotė

Tatuiruotė: Riaumojantis liūtas tatuiruojamas dešinėje pusėje.

Reikšmė: Riaumojantis liūtas yra drąsos, stiprybės ir galios simbolis. Visų pirma, tai yra jūsų galios ir valdžios parodymo visiems kitiems ženklas. Hafthor padarė šią liūto tatuiruotę, kad atspindėtų jo asmenybę ir dalį savęs, kaip jis vadinamas „Liūtu“.

„Kai pradėjau savo karjerą, iš niekur išėjęs paskambinau Liūtui“.

2. Dešinė bicepso tatuiruotė

„Hafpor thor“ kovos tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant dešinės Hafthoro bicepso yra Thoro tatuiruotė.

Reikšmė: Interviu Hafthoras atskleidė, kad jo dešinysis bicepsas yra padengtas kovojant su Thoru. Remiantis Gemano mitologija, Thoras yra plaktuku valdomas Dievas, susijęs su griaustiniu, audromis, žaibais, žmonijos apsauga ir vaisingumu. Pats Hafthoras garsėja savo vaidmeniu „Sostų žaidime“

3. Dešinės kojos tatuiruotė

„Hafpor“ dešinės kojos tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant dešinės kojos Hafthor turi portretą ir keletą eilučių.

Reikšmė: Portretas yra Elvisas Aaronas Presley, kuris laikomas viena svarbiausių XX amžiaus kultūros ikonų. Jis buvo žinomas amerikiečių dainininkas ir aktorius, žinomas kaip „rokenrolo karalius“..

„Presley, nes jis yra muzikos karalius“.

Šią tatuiruotę jis atskleidė per savo „Instagram“ rankeną su antrašte:

Naujas rašalas! Aš pasidariau sau naują tatuiruotę Meksikoje! #ElvisPresley #citata #ItsNotHowMuchYouHaveThatMakesPeopleLookUpToYouStswhoYouAre

4. Bicepso tatuiruotė

„Hafpor“ dešinės bicepso tatuiruotė

Tatuiruotė: Jo dešiniojo bicepso vidinėje pusėje yra tatuiruoti keli pastatai.

5. Citata apie kairę koją

„Hafpor“ citata ant tatuiruočių ant kojų

„Hafpor“ kojų tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant jo kairės kojos yra linijos, pažymėtos rašalu „Nėra jokios priežasties būti gyvam, jei negalite atlikti „Deadlift“.“

6. „Liūto“ tatuiruotė

Hafpor liūtas ant rankos tatuiruotės

Tatuiruotė: Jo vidinis dešinysis dilbis taip pat yra rašytas liūtu. Thoras, pažymėtas rašalu ant viršutinės dešinės rankos, matomas kovojant su liūtu, bėgančiu link jo. Šią informaciją apie tatuiruotės užrašą atskleidė pats Hafthoras viename iš savo interviu.

7. „Jón Páll Sigmarsson“ tatuiruotė

„Hafpor“ kairės kojos tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant kairės kojos nugaros Hafthor padarė Islandijos legendos, Jon Pall Sigmarsson tatuiruotę, matomą laikančią Altus akmenį.

Reikšmė: Jón Páll Sigmarsson yra ikoninis vardas. Jis buvo garsiausias Islandijos stipruolis, galiūnas ir kultūristas. jis iš tikrųjų buvo pirmasis žmogus, keturis kartus laimėjęs stipriausio pasaulio žmogaus titulą. Jis laikomas didžiausiu visų laikų stipruoliu ir taip pat turi teisę plėtoti Islandijos nacionalinę tapatybę.

8. Trigubo kirpimo tatuiruotė

Airijos Hafpor tatuiruotė

Tatuiruotė: Hafthor ant kairiojo peties turi gentinį dizainą.

Reikšmė: Tai iš tikrųjų yra trijų pjūvių tatuiruotė, kaip jis atskleidė. Jis tai padarė būdamas 17 metų, todėl tai buvo pirmoji tatuiruotė savo gyvenime. Jis sakė, kad jis turėjo pasiimti savo tėvą kartu su dokumentais, nes jie nedarys tatuiruotės ant jo kūno, nes jam buvo jaunesnis nei 18 metų, kitaip yra pilnametis tatuiruotės amžius.

9. „Arklio“ tatuiruotė

„Hafpor“ arklio tatuiruotė

Tatuiruotė: Jo dešinėje vidinėje žasto dalyje yra arklio rašalu.

Reikšmė: Visas jo dešinės rankos užrašas yra skirtas Thorui ant žirgo ir natūraliai aplinkai, įskaitant Thorą, kovojantį su gyvūnais kaip Liūtas. Priešingu atveju arklys yra galios, stiprybės ir laisvės simbolis. Jis taip pat laikomas geriausiu drąsos ir draugystės ženklu.

10. „Gurguliuojančio lokio“ tatuiruotė

Hafporo urzgimo lokio tatuiruotė

Tatuiruotė: Jo kairysis pečas yra rašytas urzgančio lokio portretu.

Reikšmė: Lokys yra didingas gyvūnas, kurio tatuiruotė laikoma didingos galios ir stiprybės simboliu. Be to, tai yra svarbus simbolis, atspindintis gamtos ir žmonių santykius

11. „Vilko“ tatuiruotė

Hafpor urzgiantis lokys ant bicepso

„Hafthor“ tatuiruotės dangtelis

Tatuiruotė: Pridengdamas savo ankstesnę genties tatuiruotę, Hafthor gavo šio vilko rašalą. Tatuiruotė yra rašyta mėlynos ir pilkos spalvos rašalu ir yra ištiesta link dešinės rankos vidurio ir nugaros. Ant peties užpakalinės pusės yra įvairių atspalvių piešiniai, įskaitant kaukolės formą.

Reikšmė: Vilko tatuiruotė parodo ryšį su artimaisiais ir ištikimybę jiems. Vilkas yra stiprybės, drąsos ir galios simbolis. Kita vertus, kaukolė yra blogio ir mirties simbolis, tačiau žmonės dažniausiai tai simbolizuoja savo jėgą ir norą įveikti visus gyvenimo sunkumus. Jis savo „Instagram“ rankena atskleidė savo tatuiruotės slėpimą:

„Hafthor“ bicepso tatuiruotės dangtelis

12. Dešinės rankos tatuiruotės dizainas

„Hafpor“ liepsnos tatuiruotė

13. „Drakonų“ tatuiruotė

„Hafpor“ drakonų tatuiruotė

„Hafpor“ drakono tatuiruotės

Tatuiruotė: Kairysis Hafthoro dilbis yra padengtas skirtingų spalvų drakonais.

Reikšmė: Tatuiruotė išsamiai apibūdina dviejų slibinų, besileidžiančių nuo kalno, koncepciją, kaip paaiškino Hafthor viename iš savo interviu. Jis sakė, kad tatuiruotė vaizduoja jo susižavėjimą fantazija ir meilę gamtai. Svarbiausia, kad jis atsidavė „Sostų žaidimui“.

Drakonai yra stiprybės ir apsaugos simbolis. Jie simbolizuoja savininko apsaugą nuo blogio. Dažnai manoma, kad drakono tatuiruočių dėvėtojas yra ambicingas ir nepriklausomas lyderis.

14. „Daugtherio portreto“ tatuiruotė

Hafpor dukters tatuiruotė

Tatuiruotė: Prie savo vidinio kairiojo dilbio Hafthor padarė savo dukters tatuiruotę, Theresa Líf portretą.

15. „Odino“ tatuiruotė

Hafpor bicepso statulos tatuiruotė

Tatuiruotė: Jo dešinės rankos vidinėje pusėje matome Odino tatuiruotę.

Reikšmė: Odinas yra garsus išgalvotas personažas ir išminties, mirties ir magijos Dievas. Jis taip pat laikomas poetų dievu. Odinas visada buvo didvyriškos literatūros dalis, kaip herojų gynėjas, kuriuo puolę herojai prisijungė prie jo rūmuose Valhalla.

16. Genčių dizainas

„Hafpor“ bicepso dizainas

Tatuiruotė: Genties dizainas rašomas vidinėje Hafthoro kairiojo bicepso pusėje.

Reikšmė: Genčių dizainas gali turėti skirtingą reikšmę kiekvienam tatuiruočių mylėtojui. Tai gali būti pagarba ir duoklė jo kultūrai, tradicijoms ir šeimos paveldui arba savisaugos ir stiprybės simbolis.