Tatuiruotės

Granto Gustino 7 tatuiruotės ir jų reikšmės

Tomas Grantas Gustinas yra amerikiečių aktorius ir dainininkas. Jis yra žinomas tarp visų savo vaidmenų kaip Barry Allen / „The Flash“ ant CW serija The Blykstė ir kaip Sebastianas Smythe „Fox“ serijoje Glee. Žinoma, kad Grantas Gustinas yra tatuiruočių mylėtojas ir ant savo kūno turi nemažai įdomių rašalų. Leiskite mums juos ištirti.

Grantas Gustinas

1. Septyni penki septyni ant jo šonkaulio

Peržiūrėkite šį įrašą „Instagram“

Vis dar raudona (iškart po jos).

Įrašas, kurį bendrina Grantas Gustinas (@grantgust) 2012 m. kovo 30 d., 11.30 val. PDT

Tatuiruotė: 2012 m. Kovo 31 d. Šis amerikiečių aktorius pasidarė žemėlapio tatuiruotę ir tekstą SEPTYVI-PENKI SEPTYNIAI rašė tiesiai po žemėlapiu kairėje šonkaulio pusėje.

Reikšmė: Tatuiruotė yra Virdžinijos valstijos žemėlapis, kuriame taip pat yra žvaigždė, kuri iš tikrųjų reiškia Norfolko vietą, kurioje gimė dotacija. Jo brolis taip pat gavo atitinkamą!

2. „GOLD“ ant jo peties

Grant Gustin kairiojo pečių ašmenų tatuiruotė.jpg

Tatuiruotė: Grant Gustin mentės kairėje pusėje yra tatuiruotė, ant kurios juodos spalvos didžiosiomis raidėmis rašoma „GOLD“.

3. „Meilė virš visų kitų“ ant dilbio

Peržiūrėkite šį įrašą „Instagram“

Visiems, kurie manė, kad man darosi plastines operacijas … #grubus. Pirmoji tatuiruotė. #LoveAboveAllElse

Įrašas, kurį bendrina Grantas Gustinas (@grantgust) 2012 m. kovo 13 d., 16:17 PDT

Tatuiruotė: 2014 m. Kovo 14 d. Grantas Gustinas padarė savo pirmąją tatuiruotę dešinėje dilbio vidinėje pusėje, kurioje rašoma:MEILĖ virš visko‘Rašė ant jo. Žodį MEILĖ skiria horizontali linija, vaizduojanti Meilės prioritetą prieš visa kita. Gustinas sako:

„Gerai, tai oficialu. Aš noriu šios tatuiruotės. Arba labai artima jo versija “.

4. Kaukolė ant dilbio

Peržiūrėkite šį įrašą „Instagram“

@mr.k_tattoo

Įrašas, kurį bendrina Grantas Gustinas (@grantgust) 2019 m. birželio 18 d., 16.45 val. PDT

Tatuiruotė: 2019 m. Birželio 19 d. Jis neseniai pasidarė tatuiruotę ant išorinės dešinės rankos pusės – kaukolės atvaizdo, kurio galvą puošia graži karūna ir kuri yra uždaryta kubiniame kubelyje..

Reikšmė: Kaukolė su karūna laikoma sėkmės simboliu.

5. Poros tatuiruotė

Peržiūrėkite šį įrašą „Instagram“

LA ir aš padarėme nuostabiausias tatuiruotes iš legendos @mr.k_tattoo. Jis taip pat pridėjo šią mažytę ⚡️ Nekantrauju laukti kito mūsų užsiėmimo! Bus beprotybė…

Įrašas, kurį bendrina Grantas Gustinas (@grantgust) 2019 m. gegužės 26 d., 23:21 PDT

Tatuiruotė: Grantas Gustinas ir jo žmona LA turi poros tatuiruotė kuriame pavaizduoti vienas kito vardų inicialai su rodykle. Jį jie gavo iš tatuiruočių meistro MR.k_tattoo 2019 m. Gegužės 27 d. Pora, susituokusi 2018 m., Norėdama pažymėti savo vienerių metų sukaktį, šiuos dažus padarė kartu. Gustinas gavo savo žmonos vardo inicialą (Andrea Thoma), t.A„Rašė ten, kur jo žmona gavo„ G “rašalą.

6. Žaibo varžtas ant jo dilbio

Grant Gustin dešinės rankos tatuiruotė

Tatuiruotė: 2019 m. Gegužės 27 d. Grantas Gustinas ant dešinės dilbio vidinės pusės pasidarė tatuiruotę su blykstės simboliu.

Reikšmė: Blykstės simbolis atspindi jo populiarų vaidmenį kaip Barry Allen Garsusis amerikiečių serialas „The Flash“. Tatuiruotę padarė tatuiruočių meistras mr.k_tattoo. Piktograminis žaibo simbolis buvo naudojamas Scarlett Speedster – tai vardas, suteiktas filme Gustino personažui.

7. „Supermenas … aš jį myliu“ Ant Jo rankos

Peržiūrėkite šį įrašą „Instagram“

Taileris nufotografavo mane be „iPhone“.

Įrašas, kurį bendrina Grantas Gustinas (@grantgust) 2018 m. gegužės 13 d., 14.45 val. PDT

Tatuiruotė: Išorinėje Grant Gustin kairiojo dilbio pusėje rašalu užrašyta: „Supermenas … aš jį myliu“.

Reikšmė: Grantas gavo tatuiruotę, kuri yra rašoma jo motinos rašysena. Grantas yra didžiulis Supermeno gerbėjas nuo vaikystės, ir šis rašalas yra jo atsidavimas ir būdas išreikšti savo meilę.

„Kai buvau vaikas, buvau didžiulis Supermeno gerbėjas. Taip pat labai patinka piešti ir dažyti. Ir man buvo kokie ketveri ar penkeri, todėl mama piešdavo jį man, Supermenui, ir aš jį nuspalvinčiau. Štai kodėl tai yra jos rašysena. Tai taip pat buvo mano pirmojo profesinio darbo linija “.