Tatuiruotės

Geraldo Greeno 8 tatuiruotės ir jų reikšmės

Geraldas Greenas yra profesionalus amerikiečių krepšininkas. 2005 metais Bostono „Celtics“ parengtas Greenas per visą savo karjerą atstovavo kelioms didelėms komandoms, tokioms kaip Minesotos „Timberwolves“, Dalaso „Mavericks“, Los Andželo „Lakers“, Fynikso „Suns“, Majamio „Heat“ ir Hjustono „Rockets“. Jis yra geriausiai žinomas dėl savo įgūdžių ir yra pelnęs keletą trofėjų. Grinas ant kūno turi gana įdomų rašalą. Pažvelkime į jo tatuiruotes ir jų reikšmes.

Geraldas Greenas

1. „I45“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairiajame žaidėjo petyje yra INTERSTATE 45 tatuiruotė.

Reikšmė: Tarpvalstybinė yra greitkelis Teksase, jungiantis Dalasą ir Hiustoną. Tatuiruotė atspindi jo gimtąjį Hiustono miestą, taip pat jo meilę komandai, kurioje jis žaidžia, „Houston Rockets“. Greenas buvo paleistas raketų dar 2008 m., Po to jis atstovavo įvairioms komandoms, o vėliau 2017 m..

2. „Kalnų“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Viršutinėje kairėje sportininko rankoje yra tatuiruotė, kurioje vaizduojama kalno scena kartu su ja tekančia upe, tekančia ant kairės rankos.

3. „Angelo“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant kairės rankos, tiesiai virš alkūnės, yra angelo tatuiruotė. Ant kairės dilbio vidinės pusės yra dar viena angelo tatuiruotė, nešiojanti rankose urną, iš jos pilantį vandenį. Ant jo kairiojo riešo vidinės pusės tatuiruotas dar vienas mažas angelas.

Reikšmė: Angelai ant jo rankų simbolizuoja jo angelus sargus, kad jis tiki, kad visada turi juo rūpintis. Angelas, nešantis urną, pilantis vandenį, yra zodiako ženklas, reiškiantis Vandenį, kuris yra žaidėjo zodiako ženklas. Žaidėjas gimė 1986 m. Sausio 26 d.

4. „Saulės“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairėje Geraldo alkūnėje yra saulės tatuiruotė, kuri atsisako dūmų, kylančių aukštyn ir uždengianti viršutinę kairę ranką.

Reikšmė: Saulė ant rankos yra gyvybės ir jėgos atvaizdas. Tai taip pat yra energijos simbolis.

5. „Houston“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Išorinėje kairiojo dilbio pusėje yra didelė tatuiruotė su keliais pastatais iš Hiustono miesto. Miesto pavadinimas taip pat yra ištatuiruotas tiesiai po pastatų panorama.

Reikšmė: Miesto tatuiruotė kartu su pavadinimu atspindi jo gimtinę ir meilę, kurią jis turi miestui Greenui užaugus.

6. „Monstro“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Viršutinėje dešiniojo dilbio pusėje yra pabaisos tatuiruotė. Monstras dėvi didelį šalmą, turi baisų veidą ir ilgus dantis. Pabaisos burna yra atvira ir iš jos burnos išeina tatuiruotos gėlės.

7. Ženklai Tatuiruotė

Tatuiruotė: Vidinėje dešiniojo dilbio pusėje yra trys tatuiruoti simboliai. Kiekviename tatuiruotame simbolyje yra tatuiruotė. Vardai yra Garlonas, Terika ir Delonya. Norėdami užbaigti tatuiruotę, fone tatuiruojamos dūminės linijos.

Reikšmė: Tatuiruotė reiškia jo brolių ir seserų, jo brolio Garlono Greeno ir dviejų seserų Terikos ir Delonya Green vardą. Tatuiruotė parodo ryšį tarp jo ir jo brolių bei seserų, o simboliai – kiekvieno jo brolio ir sesers zodiako ženklas.

8. Pečių tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešiniajame žaidėjo petyje yra didelė merginos tatuiruotė, ant kurios kaip šalmas ant galvos uždėta didelė demono kaukė. Mergina yra vampyrė ir turi iltis, o ne dantis, o demonas turi dideles akis, ragus ir dantis, atitinkančius dramblio iltis.