Tatuiruotės

George’o Hillo 14 tatuiruočių ir jų reikšmės

George’as Jesse Hill jaunesnysis yra profesionalus amerikiečių krepšininkas, žaidžiantis NBA „Milwaukee Bucks“ komandoje. 2018 metų NBA drafte jį pasirinko San Antonijaus „Spurs“ ir nuo to laiko atstovavo daugeliui didelių komandų, tokių kaip Indianos „Pacers“, Sakramento „Kings“ ir Klivlando „Cavaliers“. Ant jo kūno puošia daug įdomių tatuiruočių. Pažvelkime į juos ir išsiaiškinkime jų reikšmes.

George Hill

1. Palaimintoji tatuiruotė

Tatuiruotė: Žodis „palaimintas“ yra ištatuiruotas tiesiai ant Hillo krūtinės, o apatinės jo krūtinės dalys yra padengtos sparnų dizainu. Abiejose žodžio pusėse taip pat tatuiruoti du paukščiai su galvos žiedais virš galvos. Dešinysis yra mėlynas, o kairysis – raudonas.

Reikšmė: Hill gavo šią palaimintą tatuiruotę kartu su paukščiais ir sparnais ant krūtinės, nes jaučiasi Viešpaties palaimintas už viską, ką pasiekė savo gyvenime. Jis yra religingas žmogus ir yra dėkingas visagaliui už tai, kad visada yra šalia jo.

2. „Kryžiaus ir rutulio“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairiajame žaidėjo petyje yra didelė kryžiaus tatuiruotė, perverianti krepšinį. Taip pat yra vardas „Gilbertas Edisonas“, išsitatuiravęs šalia kryžiaus.

Reikšmė: Tatuiruotė yra pagerbimo tatuiruotė, kurią jis padarė savo proseneliui Gilbertui Edisonui. Kai jis turėjo galimybę žaisti kolegijos krepšinį, Hillas nusprendė žaisti IUPUI, kad galėtų likti šalia savo sergančio prosenelio, nes jie buvo išties arti. Gilbertas mirė po kelių mėnesių ir niekada nematė Hillo žaidžiant krepšinį kolegijoje. Vėliau Hill padarė šią tatuiruotę, kad pagerbtų jį.

3. „Širdies ir troškimo“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Jo kairės rankos gale yra užrašytas žodis „ŠIRDIS“, o dešinėje – tatuiruotė „DESIRE“. Abu žodžiai parašyti gotikinėmis raidėmis.

Reikšmė: Abi tatuiruotės yra motyvacinės tatuiruotės, reiškiančios, kad jei jums reikia kažko pasiekti gyvenime, turite turėti noro ir širdies siekti to, kaip Hill padarė krepšiniui.

4. „Karaliaus“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Sportininko kairiajame bicepse yra karūnos tatuiruotė kartu su užrašu „Kalvos karalius“.

Reikšmė: Tatuiruotė yra dar viena motyvacinė tatuiruotė sau ir taip pat yra duoklė jo laikui, kai jis žaidė Sakramento „Kings“. Hill didžiąją savo sėkmės dalį skiria gerbėjams ir yra dėkingas jiems už meilę ir paramą, kuria jie apipila jį, todėl dauguma jo kairės rankos tatuiruočių yra duoklės tatuiruotės visoms komandoms, su kuriomis jis žaidė.

5. Žvaigždžių tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant jo kairės rankos viršutinės rankos yra tatuiruotos kelios žvaigždės, kurios sujungia visas jo tatuiruotes ir dengia pliką odą. Pavadinimą „Jokūbas“ taip pat galima pamatyti vienoje iš žvaigždžių.

6. „Ryklio“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Viršutinėje kairiojo dilbio pusėje yra raketos logotipo tatuiruotė, kurios veide yra didelė vidutinė šypsena.

Reikšmė: Raketa ant jo rankos yra duoklė „Broad Ripple Rockets“, kuri yra jo krepšinio komandos Broad Ripple vidurinėje mokykloje pavadinimas..

7. „Jaguarų ir raidžių“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Viršutinėje kairiojo dilbio pusėje yra „Jaguar“ logotipo tatuiruotė, o apačioje – raidžių „g“ ir „h“ tatuiruotė kartu su raide 3.

Reikšmė: „Jaguars“ logotipo tatuiruotė ant rankos yra pagerbimo tatuiruotė jo koledžo krepšinio komandai „IUPUI Jaguars“. „Gh3“ ant rankos reiškia jo paties logotipą ir susideda iš jo inicialų „g ir h“ bei jo marškinėlių numerio, 3.

8. „I465 ir 317“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Jo kairiojo dilbio gale yra 465 tarpvalstybinis logotipas. Virš jo yra dar viena tatuiruotė numeriu 317 kartu su juosta su sparnais.

Reikšmė: George’o tatuiruočių dailininkas Timothy Boor sakė: „Dar reikia daug ką užbaigti, bet tai buvo gera pradžia. Tai duoklė Indianai ir visoms komandoms, su kuriomis jis užaugo žaisdamas “. „Interstate 465“, dar vadinamas „USS Indianapolis Memorial Highway“, skrieja aplink Indianapolį ir yra duoklė tatuiruotėms tiek jo universitetui, tiek gimtajam miestui. Skaičius 317 padarytas kartu su „Indianapolis Motor Speedway“ logotipu.

9. Tatuiruotės rašymas

Tatuiruotė: Jo dilbio šone yra tatuiruoti žodžiai „INDIANA GEORGE“.

Reikšmė: Tai dar viena pagerbimo tatuiruotė miestui, kuriame jis užaugo, ir yra jo slapyvardis, kurį jis pats davė. Tai taip pat yra jo vartotojo vardas „Instagram“, po jo – marškinėlių numeris 3.

10. „Atminimo ir vardo“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Vidinėje kairiojo dilbio pusėje yra didelio memorialinio pastato tatuiruotė. Jo vidinėje riešo pusėje taip pat yra tatuiruotė. Pavadinimas yra „Zayden“, taip pat po juo tatuiruoti romėniški skaitmenys „I-XVI-MMXVI“.

Reikšmė: Paminklas ant kairės rankos taip pat yra iš jo gimtojo miesto. Tai karių tatuiruotė & Jūreivių paminklas Indianapolyje ir yra to paties pagerbimo tatuiruotė. Vardas ant rankos yra jo sūnaus Zaydeno Jaxono Hillo vardas, kurį jis labai dievina, o skaičiai reiškia jo sūnaus gimimo datą, kuri yra 2016 m..

11. Zoe Tattoo

Tatuiruotė: Dešiniojo riešo vidinėje pusėje yra vardas „Zoe“, tatuiruotas kartu su romėniškais skaitmenimis, „I-IV-MMXVIII“ po juo.

Reikšmė: Tatuiruotė simbolizuoja antrojo George’o vaiko, jo dukters Zoe Jessie Hill, vardą ir jos gimimo datą, 2018 m. Sausio 4 d. iš tikrųjų yra „MMXVI“, kuris skirtas 2016 m.

12. „Širdies ir kryžiaus“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešiniajame krepšininko petyje yra keletas japoniškų simbolių, tatuiruotų jo viršuje. Širdies tatuiruotė, uždengta reklaminiais antraščiais, ant kurios viršutinėje dešinėje rankoje užrašyti žodžiai, ir kryžius su pavadinimu „Vivian“. Kryžius yra pakabukas, jo grandinė eina aplink jo ranką ir yra pritvirtinta prie širdies virš jos.

13. „Deimantų“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešiniajame George’o bicepse yra citata, tatuiruota kartu su trimis deimantais po juo.

14. Šoninė tatuiruotė

Tatuiruotė: George’o dešinėje pusėje yra raidės „G“ tatuiruotė, padaryta Indianos žemėlapyje. Taip pat iš žemėlapio atsiranda žvaigždė, kuri užbaigia visą dizainą.

Reikšmė: Visas dizainas yra garsaus „Indiana“ žvaigždės logotipo perteikimas tik čia, jis padarytas su jo inicialu „G“. George’as turi tik meilę ir pagarbą vietai, kurioje gimė ir užaugo, ir tai yra dar viena jo duoklė toms toms pačioms tatuiruotėms.