Tatuiruotės

Gabrieliaus Jėzaus 16 tatuiruočių ir jų reikšmės

Gabrielis Fernando de Jesusas yra profesionalus brazilų futbolininkas, žaidžiantis kaip Brazilijos rinktinės ir „Premier“ lygos „Manchester City FC“ puolėjas. Savo karjerą jis pradėjo žaisdamas „Palmeiras“ komandoje ir padėjo jiems iškovoti pirmąjį nacionalinės lygos titulą po daugiau nei dviejų dešimtmečių, o 2017 metais persikėlė į „Manchester City“. Kartu su Brazilija jis laimėjo olimpinį auksą 2016 m. Olimpinėse žaidynėse ir 2019 m. „Copa America“. Gabrieliaus kūne yra daug tatuiruočių, kurių dauguma turi tikrai gilią prasmę jam ir jo gyvenimo žmonėms. Pažvelkime į juos ir jų reikšmes.

Gabrielius Jėzus

1. „Motinos portretas“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairysis petys ir viršutinė žaidėjo ranka padengta didele tatuiruote, kurioje pavaizduotas jo motina.

Reikšmė: Gabrielius šią tatuiruotę padarė kaip duoklę, norėdamas parodyti savo meilę ir svarbą savo motinai Verai Lúcia Diniz de Jesus, kuri taip pat yra vienas iš jo stabų..

2. „Rožės ir citatos“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Rožės gėlė tatuiruota tiesiai po motinos portretu ant kairės rankos. Gabrieliaus kairėje dilbio pusėje taip pat tatuiruota citata: „Em cada passo que eu der, em cada estrada que eu trilhar, todos os caminhos que eu escolher, tua mão me guiará, Vera Lúcia“

Reikšmė: Žodžiai ant jo rankos yra portugalų kalba ir verčiami taip: „Kiekvienas mano žingsnis, kiekvienas kelias, kurį aš einu, visi mano pasirinkti keliai, tavo ranka mane ves, Vera Lúcia“. Tai dar viena tatuiruotė motinai ir parodo, kiek jis ja tiki ir žiūri į ją kiekviename savo gyvenimo žingsnyje..

3. Kortelių tatuiruotė

Tatuiruotė: Viršutinėje kairiojo riešo pusėje yra keturių lošimo kortų tatuiruotė ir pora kauliukų tiesiai po jais.

4. Tatuiruotė „Kryžminės ir besimeldžiančios rankos“

Tatuiruotė: Ant dešiniojo Gabrielio peties yra kryžiaus tatuiruotė, o už jos tatuiruoti debesys. Taip pat yra rankų tatuiruotė, sujungta maldoje tiesiai po kryžiumi, dengianti jo viršutinę ranką.

Reikšmė: Kryžiaus tatuiruotė yra susieta su jo tikėjimu ir atspindi jo religines pažiūras. Kryžius simbolizuoja Jėzaus Kristaus auką žmonijai išgelbėti. Maldančių rankų tatuiruotė yra susijusi su kryžiaus tatuiruote, nes jos simbolizuoja maldos galią ir atsidavimą sau ir šeimai.

5. ’97’ Tatuiruotė

Tatuiruotė: Skaičius 97 yra ištatuiruotas ant dešinės alkūnės, o šalia numerio yra ištatuiruotas rankos gestas su užrašu „Alô Mãe“.

Reikšmė: 97 žymi jo gimimo metus, nes Gabrielius gimė 1997 m. Balandžio 3 d. Rankos gestas kartu su žodžiais atspindi jo parašo šventės stilių įmušti įvartį, o žodžiai verčiami į „Sveiki, mama“. Šventė yra įsivaizduojamas telefono skambutis, kurį jis skambina mamai.

6. Bicepso tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešiniajame futbolo bicepse yra jo paties tatuiruotė, kuri švenčiama kartu su žodžiais „Sonho de Criança“ po juo.

Reikšmė: Tatuiruotė atspindi jo sėkmę „Manchester City FC“ komandoje 2019 m., Kai jie laimėjo „Premier“ lygą, o portugalų kalbos žodžiai verčiami kaip „Vaiko svajonė“, kuri parodo, kaip jam visą gyvenimą svajoti žaisti futbolą ir laimėti pagrindinę lygą.

7. ’33’ Tatuiruotė

Tatuiruotė: Skaičius „33“ yra ištatuiruotas dešinėje rankos vidinėje pusėje kartu su dviem žvaigždėmis šalia jo.

Reikšmė: Tatuiruotė atspindi Jėzaus marškinėlių numerį, kurį jis gavo persikėlęs į „Manchester City FC“. Žaidėjas per 100 rungtynių įmušė 45 įvarčius ir tada buvo apdovanotas marškinėliais Nr.

8. Berniuko tatuiruotė

Tatuiruotė: Vidinėje žaidėjo dešinės dilbio pusėje yra mažo berniuko tatuiruotė, dėvima Brazilijos vėliavos kuprinė, stovinti priešais Brazilijos Favelas, laikanti futbolą. Taip pat yra debesų, rodančių, apie ką jis galvoja, kuriuose yra futbolo stadionas ir žodžiai: „Jd. Peri “

Reikšmė: Tatuiruotė vaizduoja jaunąjį Gabrielių Jėzų ir parodo jo vaikystę, užaugusią lūšnynuose, norinčią profesionaliai žaisti futbolą. „Jd. Peri “atstovauja rajonui, Jardimui Peri San Paulo lūšnynuose, kur jis gimė ir užaugo. Tai nėra unikali tatuiruotė, nes ji atitinka tą, kurią ant jo kojos puošia jo draugas ir komandos draugas Neymaras jaunesnysis..

9. Dilbio tatuiruotė

Tatuiruotė: Viršutinė dešiniojo dilbio pusė tęsia favelų gatvių tatuiruotę ir turi elektros stulpų tatuiruotę ir dar keletą vaikystės dalykų.

10. Olimpinių žaidynių tatuiruotė

Tatuiruotė: Viršutinėje dešiniojo riešo pusėje yra olimpinių žiedų tatuiruotė ir užrašai „Rio 2016“.

Reikšmė: Šią tatuiruotę Gabrielis pasidarė paminėdamas Brazilijos laimėtą aukso medalį 2016 m. Rio olimpinėse žaidynėse. Tai taip pat metai, kai jis debiutavo Brazilijos nacionalinėje komandoje.

11. Krūtinės tatuiruotė

Tatuiruotė: Visa Gabrieliaus krūtinė yra padengta tatuiruotais žodžiais kartu su blizgesio spinduliais ir futbolu dešinėje. Jo krūtinėje yra žodžiai: „Semper fui sonhador e isso que me mantem quando vivo pivete meu sonho de futebol era ser jogador vai vendo“

Reikšmė: Žodžiai ant jo krūtinės yra portugalų ir maždaug tokie: „Aš visada buvau svajotojas ir tai mane išlaiko.

Mano svajonė buvo futbolininkas “.

12. Vaizdo žaidimų personažų tatuiruotė

Tatuiruotė: Jo kairės kojos gale yra daugybė tatuiruočių, susijusių su klasikinių vaizdo žaidimų personažais. Tatuiruotėje yra „Super Mario“, jo grybai, kelios dėžutės ir „Donkey Kong“.

Reikšmė: Tatuiruotė ant jo kojos atspindi visus klasikinius žaidimus, kuriuos jis užaugo žaisdamas, ir jis juos taip mylėjo, kad nusprendė savo kūną tatuiruoti ant kūno.

13. „Azartinių lošimų“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Vidinėje kairės apatinės kojos pusėje yra daugybė azartinių lošimų tatuiruočių. Yra lošimo ratas, lošimo kortos, kauliukai. Kortelėse yra raidės „K, F, C ir E“, o kauliukuose – skaičius 33.

Reikšmė: Azartinių lošimų tatuiruotė ant jo kojos parodo, kaip jis myli nežinomybės jaudulį ir mėgsta žaisti futbolą taip pat, jaudindamasis ir jaudindamasis, ir būdamas nenuspėjamas prieš vartus. Skaičius 33 reiškia jo senąjį „Manchester City FC“ marškinėlių numerį.

14. Vilko tatuiruotė

Tatuiruotė: Išorinėje kairės apatinės kojos pusėje yra vilko veido tatuiruotė.

Reikšmė: Vilko tatuiruotė ant jo kojos reiškia jo meilę ir ištikimybę savo šeimai.

15. Šlaunies tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairėje žaidėjo šlaunyje yra sodo scenos tatuiruotė. Ant medinės statinės sėdi senukas, nešioja akinius ir skrybėlę. Už jo yra du berniukai, o jų fone yra langas.

16. Portreto tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant jo kūno ištatuiruotas dar vienas portretas. Jėzus turi draugo veido portretą, ištatuiruotą ant dešinės šlaunies. Žodžiai „Semper vivo na memória faz parte da minha história“ taip pat tatuiruoti po portretu.

Reikšmė: Gabrielius šią tatuiruotę pasidarė kaip duoklę savo draugui Tininho. Tininho buvo Gabrielio draugas ir komandos draugas vyresniame futbolo klube „Palmeiras“. Žodžiai ant jo kojos yra portugalų ir išversti į „Visada gyvas atmintyje mano istorijos dalyje“. Tatuiruotė yra duoklė Tininho, kuris buvo nušautas būdamas 16 metų. Kalbėdamas apie tatuiruotę, Jėzus pasakė: „Aš jį labai prisimenu. Tai siunčia šiurpulius per mane, kad tik pagalvočiau. Tai sunku. Bet aš žinau, kad Dievas jam ten išgelbėjo labai gerą vietą “.