Tatuiruotės

Franko Okeano 7 tatuiruotės ir jų reikšmės

Frankas Okeanas gimęs vardu Christopheris Edwinas Breaux yra amerikiečių dainininkas, reperis, dainų autorius, įrašų prodiuseris ir fotografas. „The Ocean“ yra žinomas dėl savo unikalaus muzikinio stiliaus, introspektyvaus dainų rašymo ir plataus vokalo diapazono. Jis išleido debiutinį studijinį albumą, Kanalas Oranžinė, 2012 m. liepos mėn., kuris sugebėjo laimėti „Grammy“ apdovanojimą, dėl Geriausias šiuolaikinis miesto albumas. Frankas ant savo kūno gavo įdomių rašalų. Panagrinėkime jo kūno tatuiruotes ir jų reikšmes.

Frankas Okeanas

1. „Pradedančios gėlės“ tatuiruotė

Frank Ocean kairės pusės krūtinės tatuiruotė.jpg

Franko vandenyno krūtinės tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairę Frank Okeano krūtinės pusę puošia gražus pumpuruojančios rožės žiedas.

2. Nežinomas

Franko vandenyno dešinės pusės krūtinės citatos tatuiruotė

3. „Liemens skulptūros“ tatuiruotė

Franko vandenyno skrandžio tatuiruotė

Franko vandenyno skrandžio tatuiruotė.jpg

Tatuiruotė: Kairę Frank Okeano skrandžio pusę puošia liemens skulptūra, pusnuogio kūno be galvos ir kojų atvaizdas. Tatuiruotę „Twitter“ atskleidė jo tatuiruočių meistras (Evan Tattoo). Tatuiruotę įkvėpė Franko muzika.

4. „TAIP NE“ tatuiruotė

Frank Ocean dešinės rankos delno tatuiruotė

Tatuiruotė: Frankas Oceanas dešinės rankos viduje rašė TAIP NE, kurioje yra du blokai prieš TAIP ir NE parinktį, o Frankas įterpė varnelę į langelį prieš TAIP, teigdamas, kad jis visada skatinamas tęsti kai visi sunkūs gyvenimo sprendimai mato šį rašalą, todėl nori pradėti viską TAIP.

Tačiau buvo nustatyta, kad tai nebuvo jo nuolatinė tatuiruotė. Jis tai pažymėjo rašikliu.

5. „Homo vs Hetro“ tatuiruotė

Frank Ocean kairės kojos tatuiruotė

Frank Ocean kairės kojos tatuiruotė

Frank Ocean kairės kojos tatuiruotė

Tatuiruotė: Frankas Oceanas padarė dviejų zuikių tatuiruotę, paimtą iš 1983 m. „Homo vs Hetero“ iliustracijos, kurią pateikė Mattas Groeningas, taip pat garsaus animacinio serialo „Simpsonai“ kūrėjas. Jo iliustracijoje buvo keistuolis (kurio tapatybė pagal visuomenės lyties normas nėra fiksuota) zuikių pora ir tiesi zuikių pora. Tuo tarpu Frankas rašė tik zuikių patinus, rodančius homo dalį.

Reikšmė: Bendra „Homo vs Hetero“ koncepcija, taigi ir ši tatuiruotė simbolizuoja, kad nėra skirtumo tarp homoseksualų ir heteroseksualų, kai kalbame apie jų laimę, širdgėlą ir pagarbą.

6. Nežinomas dizainas

Frank Ocean dešinės viršutinės kojos tatuiruotė

7. „Šuns vardas“ tatuiruotė

Peržiūrėkite šį įrašą „Instagram“

iki gyvos galvos

Įrašas, kurį bendrina Frankas (@blonded) 2017 m. birželio 2 d., 13:08 PDT

Tatuiruotė: Viršutinę Frank Okeano dešinės kojos dalį puošia jo mirusio augintinio vardas. Jis turėjo senbernarą, kuris jam buvo labai artimas. Taigi, jo atminimui, savo dešinės šlaunies tatuiruotę jis gavo EVEREST 2017 m. Birželio 3 d.