Tatuiruotės

Franko Miro 5 tatuiruotės ir jų reikšmės

Frankas Miras yra UFC kovotojas, pastaraisiais metais išpopuliarėjęs dėl savo pasirodymų aikštėje ir už jos ribų. Jis yra žvėris, kai žengia į aštuonkampį, bet kai jis išeina iš aštuonkampio, jis yra tatuiruočių keistuolis. Eikime į jo kūno rašalo kolekciją.

Frankas Mir

1. Tatuiruotė ant dešinės rankos

Frankas Mir BicepasFrank Mir dešinysis petys

Karjeros pradžioje jis turėjo savo vardą “PONAS“Rašė ant dešiniojo bicepso, bet vėliau padengė didžiulę tatuiruotę, panašią į ugningą gyvatę, apimančią visą bicepso sritį ir nešdamas ant peties.

2. Kinų užrašai ant tricepso

Frankas Mir TricepsasFrankas Mir Dešinysis tricepsas

Mir turi abipus tricepso identiškas tatuiruotes. Tatuiruotės reiškia „Vienas su begaline energija ir ištverme“. Vėliau jis apgaubė savo tatuiruotes liepsnos dizainu.

3. Šūkis ant jo abs

Frank Mir Front Ab Frank Mir Front

Franko Miro viršutinėje pilvo dalyje yra rašalu „Du kūnai, daug protų, viena dvasia“. Tai pirmiausia buvo vienintelė tatuiruotė, kurią jis turėjo kartu su savo vardu ant dešinio bicepso.

4. Portretas ant kairės rankos

Frankas Miras paliko bicepsą

Mir ant kairės rankos turi didžiulę moters tatuiruotę. Kol kas nežinome jo prasmės, nes Mir neatviravo savo asmeniniame gyvenime.

5. Samurajus ant nugaros

Frank Mir atgal

Galiausiai Mir padarė ant nugaros šią didžiulę tatuiruotę, kurios viršuje yra jo vardas kartu su Kanji simbolis ir tai, kas atrodo kaip dvikovos samurajus. Tatuiruotė dengia visą jo nugarą ir yra jo mėgstamiausia iš visų gautų rašalų.