Tatuiruotės

Federica Pellegrini 14 tatuiruočių ir jų reikšmės

The 2008 m. Vasaros olimpinių žaidynių aukso medalio laimėtojas Federica Pellegrini yra pirmoji moterų olimpinė čempionė istorijoje Italų plaukikas, kuriam priklauso vienintelio laimėtojo plaukiko rekordas aštuoni medaliai iš eilės tame pačiame renginyje (200 metrų laisvu stiliumi) ties Pasaulio čempionatai. Federica Pellegrini, „Veronos liūtė“ turi didelę aistrą ne tik plaukti, bet ir gauti kūno rašalo. Ji padarė keletą tatuiruočių ant skirtingų kūno dalių, kurios įgijo didelį populiarumą. Skaitykime toliau, kad sužinotume daugiau informacijos apie jos kūno dažus ir jų reikšmes. 

1. „Cukraus kaukolės“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Cukraus kaukolės“ tatuiruotė ant dešinio dilbio.

Reikšmė: Federica ant dešinio dilbio gavo rašalą „raudona rožėmis dekoruota cukraus kaukolė“. Cukraus kaukolės tatuiruotės turi skirtingas reikšmes. Paprastai Meksikos kultūroje ji laikoma mirusiųjų diena ir rašoma mirusiojo atminimui.

2. „Arabijos Pheonix“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Arabijos Pheonix“ tatuiruotė kairėje jos kaklo pusėje.

Reikšmė: Federica pasidarė „Arabijos Fenikso“ tatuiruotę, kai jai buvo 17 metų, kairėje kaklo pusėje. Tai reiškia atgimimą, transformacijas ir naują pradžią. Šią tatuiruotę ji gavo rašalu, kai persikėlė į Milaną iš Veronos.

3. „Roko„ N ’Roll“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Rock’n ‘Roll“ tatuiruotė ant pakaušio.

Reikšmė: Federikai ant kaklo užrašyta „Rock‘ N ’Roll“ tatuiruotė.

4. „Balu“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Balu“ tatuiruotė ant išorinės dešinės pėdos dalies.

Reikšmė: Šią „Balu“ tatuiruotę Federica gavo raštu, kai susipažino su Luca Marinu. Buvo gandai, kad išsiskyrusi su Luca Marinu Federica pašalino šią tatuiruotę. Tačiau aiškios informacijos apie tai nėra.

5. „Drakono“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Drakono“ tatuiruotė ant dešinės kojos.

Reikšmė: Federica ant dešinės kojos užrašė „drakoną“. Šią tatuiruotę ji nusidažė 14 -ojo gimtadienio proga.

6. „Katės Mafalda“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Katės Mafalda“ tatuiruotė dešinėje juosmens pusėje.

Reikšmė: Federica pasidarė savo „Katės Mafalda“ tatuiruotę rašalu dešinėje juosmens pusėje. Ji įkėlė savo tatuiruotės nuotrauką į savo „Instagram“ profilį.

Tai reiškia,

„Tu man davei tiek daug, kad sunku suprasti … Aš tave beprotiškai mylėjau ir toliau tai darysiu prisiminimuose … tu visada būsi su manimi … dabar labiau nei bet kada! 😻😻 #Mafalda “

7. „Akių“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Akies“ tatuiruotė ant kairės rankos.

Reikšmė: Šią „akių“ tatuiruotę Federica užrašė ant kairės rankos. Šią derančią tatuiruotę ji pasidarė su savo buvusiu draugu Flippo Magnini, susitikinėdama su juo beveik prieš 5 metus. Į savo „Instagram“ paskyrą ji įkėlė savo atitinkančios tatuiruotės nuotrauką su užrašu,

“Ti Vedo !!!”

Tai reiškia: „Aš tave matau“. Buvo spėliojama, kad ji galėjo pašalinti šią tatuiruotę išsiskyrusi su savo draugu, tačiau aiškios informacijos apie tai nėra.

8. „Rožių“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Rožių“ tatuiruotė kairėje jos juosmens pusėje.

Reikšmė: Federica gavo tris gražias „rožes“ rašalu kairėje juosmens pusėje. Iš trijų rožių dvi yra rašytos raudonai, o kita – bespalvė. Paprastai rožių tatuiruotė yra apsauga nuo pavydžios meilės.

9. „Olimpinių žiedų“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Olimpinių žiedų“ tatuiruotė kairėje jos apatinio juosmens pusėje.

Reikšmė: Būdama olimpinio aukso medalio laimėtoja, Federica ant apatinės juosmens kairės pusės pasidarė „Olimpinių žiedų“ tatuiruotę.

10. „Plunksnų“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Plunksnos“ tatuiruotė ant kairės kojos.

Reikšmė: Federica ant kairės kojos pasidarė „plunksnų“ tatuiruotę. Plunksnų tatuiruotė reiškia laisvę, naują pradžią ir keliones.

11. „Genčių dizaino“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Tribal Design“ tatuiruotė ant apatinės nugaros dalies.

Reikšmė: Ant apatinės nugaros dalies Federica pasidarė „gentinio dizaino“ tatuiruotę. Tokios tatuiruotės rašomos, kad būtų apsaugota nuo piktų jėgų.

12. „Fenikso“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Pheonix“ tatuiruotė ant dešinės kulkšnies.

Reikšmė: Ant jos kūno Federica pasidarė dar vieną „Pheonix“ tatuiruotę. Ši tatuiruotė rašoma ant dešinės kulkšnies. Tai reiškia atgimimą, naują pradžią ir gyvenimo pergalę prieš mirtį.

13. „Nenustatytos praeities“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Tatuiruotė „Nenustatytas pasažas“ dešinėje jos liemens pusėje.

Reikšmė: „Nenustatytas praėjimas“ rašomas dešinėje Federikos liemens pusėje. Informacijos apie tai nėra.

14. „Nenustatytos formuluotės“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Nenustatytų žodžių“ tatuiruotė ant apatinės nugaros dalies.

Reikšmė:  Ant apatinės nugaros dalies Federica pasidarė „nenustatytų žodžių“ tatuiruotę. Tai rašoma tiesiai po jos gentinio dizaino tatuiruote. Informacijos apie šią tatuiruotę nėra.