Tatuiruotės

Ezekielio Elioto 14 tatuiruočių ir jų reikšmės

Ezekielis Elijas Elliottas yra profesionalus amerikiečių futbolininkas. Jis žaidžia kaip Dalaso „Cowboys“ bėgikas NFL. Jis pirmą kartą žaidė futbolą kolegijos lygiu Ohajuje, o „Cowboys“ jį pasirinko ketvirtame bendrame 2016 m. NFL drafte. Ezekielio kūne yra įdomių rašalų, įkvėptų jo karjeros, šeimos ir kelių gyvūnų. Pažvelkime į jo rašalus ir jų reikšmes.

Ezekielis Eliotas

1. „O ir skaičiaus“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairiajame sportininko petyje yra milžiniška raidė „O“, tatuiruota raudonu rašalu. Taip pat yra „Buckeye“ lapas ir riešutas, ištatuiruotas prie pat O. Jo viršutinės kairės rankos šone taip pat yra numerio „15“ tatuiruotė

Reikšmė: Tatuiruotė atspindi jo kolegijos futbolo dienas kaip duoklę ten, kur jis pradėjo savo karjerą. „O“ tatuiruotė su „buckeye“ lapu reprezentuoja jo komandą „Ohio State Buckeyes“, o skaičius 15 yra marškinėlių numeris, kurį jis dėvėjo žaisdamas už juos.

2. „Portreto“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Viršutinės kairės rankos šone yra moters veido portreto tatuiruotė.

Reikšmė: Ši tatuiruotė buvo padengta tam, kad nuslėptų seną tatuiruotę, kurią jis turėjo su vaizdu į miestą, kartu su arka.

3. „Trophy“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Viršutinėje kairėje futbolininko rankoje taip pat yra tatuiruotė iš dviejų rankų, laikančių trofėjų.

Reikšmė: Jo tatuiruotės trofėjus yra kolegijos futbolo atkrintamųjų varžybų nacionalinio čempionato trofėjus, kurį jis laimėjo kartu su kolegijos futbolo komanda „Ohio State Buckeyes“.

4. Bicepso tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairiajame Ezekielio bicepse yra tatuiruoti žodžiai „Dievas stiprina“.

Reikšmė: Ezechielio tikėjimas suteikia jam motyvacijos ir galios, todėl jis turi šią tatuiruotę, kad visą laiką jį motyvuotų, žinodamas, kad Dievas yra su juo per viską. Ant kitos rankos taip pat yra kita panaši tatuiruotė, kaip jūs perskaitysite toliau.

5. „Žvėrių“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Vidinėje kairiojo dilbio pusėje yra tatuiruotė, įkvėpta džiunglių temos su dideliais medžiais ir tatuiruotu storu miško plotu. Ant jo taip pat tatuiruotos kelios didelės laukinės katės ir žvėrys.

Reikšmė: Ezekielis yra gyvūnų mylėtojas ir jį visiškai užburia laukiniai gyvūnai, todėl jis padarė šią tatuiruotę, uždengiančią dilbį. Ant jo kūno taip pat tatuiruoti daug kitų gyvūnų.

6. Moters tatuiruotė

Tatuiruotė: Išorinėje kairiojo dilbio pusėje yra tatuiruotė, ant kurios tatuiruotas moters portretas.

Reikšmė: Portreto moteris yra Ezekielio motina Dawn Elliott, kurią jis labai dievina.

7. „Cheetah“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Ezekielio dešinėje viršutinėje rankoje ir petyje yra didelė gepardo veido tatuiruotė.

Reikšmė: Gepardas yra žinomas dėl savo greičio ir yra judrumo simbolis. Ezekielis taip pat parodo tą kokybę ir padarė žvėries tatuiruotę, nes jis turi panašumų.

8. Kaukolės tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešiniajame futbolininko bicepse yra didelė kaukolės tatuiruotė, kurios fonas yra tamsiai rašalu.

Reikšmė: Kaukolės tatuiruotė yra drąsus ir paprastas pasirinkimas, kurį gauna daugelis žmonių. Ezekielis pasidarė kaukolės tatuiruotę, nes yra meilus kaukolėms, zombiams ir panašiai kultūrai. Ant jo kojos taip pat yra labai įdomi zombio tatuiruotė, kuri netrukus parodys, kaip jam patinka antgamtinis.

9. „Šuns“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Vidinėje dešiniojo dilbio pusėje yra didelė rotveilerio šuns tatuiruotė.

Reikšmė: Ezekielis padarė šią tatuiruotę kaip meilės ženklą, kurį turi vienam iš savo šunų Ace, kurį jis priėmė.

10. „Dievo duota“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Jo dešinės viršutinės rankos gale yra vertikaliai tatuiruoti žodžiai „DIEVAS DOVANAS“.

Reikšmė: Tai dar viena jo tatuiruotė, rodanti jo tikėjimą Dievu ir tai, kaip jis vertina visagalį už viską, ką pasiekė gyvenime.

11. Rožių tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairė jo krūtinės ir apykaklės pusė yra padengta dideliu rožių gėlių tatuiruotės dizainu.

12. Veido tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešinėje jo krūtinės pusėje yra tatuiruotas berniuko veidas.

Reikšmė: Dešinėje krūtinės pusėje esantis veidas yra portretinė jo paties veido tatuiruotė nuo vaikystės.

13. „Vilko“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairėje Ezekielio viršutinės nugaros pusėje yra didelė kaukiančio vilko veido tatuiruotė, mėnulis už galvos ir dideli medžiai, esantys po juo.

Reikšmė: Vilkas yra stiprybės ir pasitikėjimo simbolis. Tačiau žinoma, kad vilkas naktį liečiasi su savo kaime, kaukdamas. Taip tatuiruotė tarnauja dvejopam tikslui – būti stiprumo simboliui ir parodyti savo meilę savo šeimai.

14. „Zombie“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešinėje apatinės kojos pusėje yra jo paties tatuiruotė, ant kaktos uždėta juosta. Tačiau tatuiruotės posūkis yra tas, kad jo akys yra blyškios ir jis yra pasirengęs atstovauti zombuotam Ezekieliui. Taip pat virš galvos yra karūna.

Reikšmė: Ezekielis myli antgamtiškumą, dėl kurio jam buvo padaryta tatuiruotė ant bicepso. Naujausias jo rašalo priedas yra ši savoji zombių versija, vaizduojanti tą pačią meilę.