Tatuiruotės

Eugento Bushpepa 7 tatuiruotės ir jų reikšmės

Eugentas „Gentas“ Bushpepa yra albanų dainų autorius, dainininkas, gitaristas ir kompozitorius. Jis yra žinomas dėl savo ypatingos vokalinės galios ir diapazono ir yra vienas populiariausių šiuolaikinio roko atlikėjų. Eugentas turi keletą nuostabių tatuiruočių, dengiančių abi rankas. Pažvelkime į jo tatuiruotes ir išsiaiškinkime jų reikšmes.

Eugent Bushpepa

1. „Moters“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Muzikanto kairysis petys ir viršutinė ranka yra visiškai padengti dideliu tatuiruotės dizainu. Tatuiruotė prasideda nuo to, kad moteris rankoje laiko kardą. Žemiau moters yra bronzinis skydas su veidu. Likusi viršutinė rankos dalis padaryta tatuiruotėmis iš aukštų tamsių medžių naktį su žvaigždėtu dangumi.

2. „Dievų“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Graikų tema ant rankos nusileidžia ir į dilbį. Yra Dzeuso tatuiruotė, tatuiruotė prie kairės alkūnės su sparnais ir žaibo tatuiruotė ant bicepso. Ant kairiojo dilbio vidinės pusės tatuiruotas kitas graikų dievas. Likusi jo rankovės dalis turi šviesas ir debesis, kad padengtų tarpus tarp kitų tatuiruočių.

Reikšmė: Graikų dievų karaliaus Dzeuso tatuiruotė yra globėjas ir gynėjas bei apsaugo nešėją nuo bet kokios žalos.

3. „Apollo“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Iš kairės pusės Eugento dilbio išorinėje pusėje yra kito graikų Dievo tatuiruotė su lanku ir strėle.

Reikšmė: Dievo tatuiruotė su lanku ir strėle ant rankos yra Apolono, gydymo, muzikos, šaudymo iš lanko ir poezijos dievas. Tatuiruotė atspindi meną ir Eugento meilę muzikai.

4. „Piršto“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant kairiojo Eugent rožinio piršto ištatuiruotas mažas dizainas.

5. Portreto tatuiruotė

Tatuiruotė: Viršutinė ir apatinė jo dešinės dilbio pusės yra padengtos keturių veidų portretu.

Reikšmė: Portretai apima Bobo Marley, Elvio Presley ir kitų dviejų menininkų veidus ir atspindi muzikanto stabus.

6. „Bug“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešinėje dainininkės rankoje taip pat yra milžiniškos klaidos tatuiruotė. Taip pat yra geometrinių modelių, dengiančių viršutinę jo dešiniojo riešo pusę.

7. „Kaukolės“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Eugent dešiniojo dilbio viduje yra didelė kaukolės tatuiruotė, kurios fone taip pat tatuiruota deimanto forma.