Tatuiruotės

Eriko Rowano 15 tatuiruočių ir jų reikšmės

Juozapas Ruudas yra profesionalus amerikiečių imtynininkas, geriausiai žinomas savo žiediniu vardu Erikas Rowanas. Jis buvo WWE dalis. Jis pradėjo imtynes ​​Japonijoje ir yra koncertavęs profesionalių imtynių Nojui. Savo profesinę imtynių karjerą Ruudas pradėjo 2003 m. Erikas taip pat pasirodė keliuose filmuose ir buvo rodomas daugelyje imtynių žaidimų. Jis taip pat yra du kartus „SmackDown Tag Team“ čempionas ir taip pat laimėjo „NXT Tag Team“ čempionatą. Erikas yra apsėstas skandinavų mitologijos ir dauguma jo kūno tatuiruočių yra tos pačios. Pažvelkime į jo tatuiruotes ir jų reikšmes.

Erikas Rowanas

1. Dizaino tatuiruotė

Tatuiruotė: Imtynininko viršutinė kairioji ranka ir petys yra padengtos dideliu vynmedžių ir formų tatuiruotės dizainu, įkvėptam šiaurietiškų raštų, taip pat keli padarai, tatuiruoti kartu su dizainu.

2. Vikingų tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant jo kairiojo bicepso tatuiruota mažo vikingų kario tatuiruotė.

Reikšmė: Tai tik viena iš daugelio jo kūno tatuiruočių, kurias jis turi iš norvegų mitologijos.

3. Kario tatuiruotė

Tatuiruotė: Vidinėje kairiojo riešo pusėje yra ant jo tatuiruotas vikingų kario veidas. Karys turi tik vieną akį, o kita švyti. Tas pats modelis, kaip ir likusioje dilbio dalyje, turi tą patį dizainą kaip ir likusioji jo ranka.

Reikšmė: Kario veidas simbolizuoja skandinavų Dievą Odiną Visų Tėvą, kuris pavaizduotas tik viena akimi. Tai ne vienintelė tatuiruotė, kurią jis turi ant savo kūno.

4. Moters tatuiruotė

Tatuiruotė: Yra moters tatuiruotė, atsiklaupusi, surinkusi skystį į dubenį nuo medžio ant dešiniojo imtynininko bicepso.

Reikšmė: Jo tatuiruotėje pavaizduota moteris yra Sigyn, kuri buvo norvegų Dievo Loki žmona. Matoma, kad ji padeda Lokiui nelaisvėje, surenka lašinančius nuodus į dubenį ir išmeta, kad nepatektų ant Lokio, o tai priverstų jį išsisukti iš skausmo.

5. Medžio tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešinysis sportininko dilbis padengtas didele medžio tatuiruote, kilusia iš kaukolės, tatuiruotės ant dešinės rankos. Medžio šakos dengia didžiąją jo dešiniojo dilbio dalį. Kartu su medžiu taip pat tatuiruotas kirvis.

Reikšmė: Medis ant dešinio dilbio vėl yra iš skandinavų mitologijos. Tai Yggdrasil, Pasaulių medis, jungiantis visas devynias sritis.

6. „Runų“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant kiekvieno dešinės rankos piršto tatuiruoti vikingų runos.

7. „Moterys“ ant dilbio tatuiruotės

Tatuiruotė: Po medžiu, dešinėje dilbio vidinėje pusėje, sėdi dviejų moterų tatuiruotė.

8. „Laivo“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant didelio skydo padaryta didelė laivo tatuiruotė. Laive yra žmogus, rankoje laikantis plaktuką ir skydą. Tatuiruotės dizainas padarytas ant vieno iš jo blauzdų.

Reikšmė: Vyras laive yra skandinavų griaustinio dievas, Toras laiko savo plaktuką Mjolnirą. Scena yra iš vieno iš Thoro ieškojimų, kai jis išėjo žvejoti Jormungandro Gyvatės (dar žinomos kaip Midgardo gyvatė), o jauko galvą naudojo kaip masalą..

9. Plaktuko tatuiruotė

Tatuiruotė: Yra plaktuko tatuiruotė su dideliu gyvatės įvyniojimu, tatuiruota vidinėje dešinės šlaunies pusėje. Apatinėje dešinės šlaunies pusėje yra kito medžio tatuiruotė.

Reikšmė: Tatuiruotę „Instagram“ atskleidė imtynininkas, sakęs, kad tai yra Thoro ir Jormungandro vaizdavimas. Skandinavų mitologijoje Thoras kovojo su Midgardo gyvate.

10. Odino tatuiruotė

Tatuiruotė: Viršutinėje Eriko dešinės šlaunies pusėje yra kita Odino tatuiruotė.

Reikšmė: Tatuiruotė vaizduoja skandinavų Dievą Odiną kartu su viena akimi ir ant jo peties sėdinčiu varnu. Odinas dažnai vaizduojamas su savo „Ravens“, „Huginn“ ir „Muninn“, kurie skraidė aplink Midgardą ir atnešė jam informacijos.

11. „Sleipnir“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Eriko kojoje yra arklio tatuiruotė tarp medžio šakų. Žirgas taip pat turi aštuonias, o ne keturias kojas.

Reikšmė: Arklys taip pat kilęs iš skandinavų mitologijos, žinomos kaip Sleipnir. Sleipniras yra Odino žirgas, kuriuo jis dažnai važiuodavo į mūšį ar Helą.

12. „Freki“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Tarp medžio šakų, žemiau laivo Thoro tatuiruotės, yra vilko tatuiruotė.

Reikšmė: Vilko tatuiruotę „Instagram“ atskleidė Erikas, pasakęs, kad tai Freki tatuiruotė, kuri yra viena iš Odino vilkų.

13. „Vikingų kompaso“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant kitos blauzdos yra didelė vikingų kompaso tatuiruotė, apsupta piešinio.

Reikšmė: „Vegvisir“, dar žinomas kaip „Vikingų kompasas“, sudarytas iš aštuonių runų. Jis taip pat vadinamas „kelio ieškotoju“ ir yra orientavimo ir apsaugos simbolis.

14. Kojų tatuiruotės

Tatuiruotė: Eriko kairėje šlaunyje taip pat yra tatuiruočių. Taip pat ant jo kojų yra dar kelios tatuiruotės, kurios dar nėra visiškai atskleistos.

15. Krūtinės tatuiruotė

Tatuiruotė: Taip pat ant Rowano krūtinės yra tatuiruotės dizainas, kuris nebuvo visiškai matomas.