Tatuiruotės

Diego Maradonos 8 tatuiruotės ir jų reikšmės

Diego Armando Maradona Franco, Argentinos profesionalus futbolininkas buvo laikomas vienu iš gerai žinomų futbolininkų. Jis mirė 2020 m. Lapkričio 25 d. Dėl širdies sustojimo. Jis turėjo nepaprastų įgūdžių ir dėl savo talento jam buvo suteiktas slapyvardis „El Pibe de Oro„Diego du kartus buvo uždraustas dėl dalyvavimo narkotikuose. Jis buvo žinomas slapyvardžiais „Dievo ranka“ ir „Auksinis berniukas“. Diego buvo per arti savo šeimos, ypač dukros, ir tai buvo matyti iš jo kūno tatuiruočių. Pažiūrėkime, kokias tatuiruotes jis turėjo ir kokias reikšmes jis turėjo jam.

Diego Maradona

1. Bicepso tatuiruotė

Diego bicepso tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant dešiniojo Diego bicepso jis turėjo garsaus Argentinos marksistinio revoliucionieriaus ir karo teoretiko Che Guevara tatuiruotę. Reikšmė: Diego sakė, kad šią tatuiruotę gavo rašalu kaip savo meilės ir pagarbos Che šaltinį. Be to, jo susitikimo su Che patirtis buvo Diego svajonė. Interviu Diego sakė, kad ši tatuiruotė jam visada primena artumą ir tai, kaip gerai jis jaučiasi išlaikydamas Guevara arčiausiai širdies. Che buvo laikomas nekaltumo ir revoliucijos simboliu. „Aš jį nešiojuosi ant savęs ranka ir mano širdyje. aš išmokau jo istorija, aš išmokau jį mylėti. … Susitikimas su juo buvo tarsi rankomis paliesti dangų “.

2. Dukros vardo tatuiruotė

Diego dukters vardo tatuiruotė

Diego dukters vardo tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešinės dilbio vidinėje pusėje Diego turėjo savo dukters „Gianinna“ tatuiruotę. Maradona labai mylėjo savo žmoną ir abi dukras.

3. „Tiny Heart“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešiniojo Maradono riešo širdis buvo užrašyta maža širdimi. Širdis yra meilės ir romantikos simbolis.

4. „Fidel Castro“ tatuiruotė

Diego Fidelio Castro tatuiruotė

Tatuiruotė: Diego Fidelio portretas buvo užrašytas ant kairės kojos.

Reikšmė: Fidelis buvo buvęs Kubos ministras pirmininkas. Diego ir Fidelį siejo labai artimi ryšiai. Jų ryšį galima suprasti iš to, kad kai Fidelis tyrinėjo 2016 m., Buvo užfiksuota, kad Diego buvo sulaužytas ir taip pat laikė jį savo „antruoju tėvu“. Diego ir Fidelis pirmą kartą susitiko 1987 m., Po Argentinos 1986 m. FIFA pasaulio čempionato triumfo. Atsitiktinai Diego mirė tą pačią dieną po ketverių Fidelio mirties metų, t. Y. 2020 m. Lapkričio 24 d., O Castro mirė 2016 m. Lapkričio 25 d..

„Susitikimas su juo buvo tarsi rankomis paliesti dangų. Tai, ką jis padarė dėl manęs, neapsakoma. Kartu su Dievu jis yra priežastis, dėl kurios aš gyvas “.

5. „DALMA“ tatuiruotė

Diego DALMA tatuiruotė

Tatuiruotė: Vidinėje kairiojo dilbio pusėje Maradona rašė kitos dukters vardą „Dalma“. Dalma yra vyresnioji Diego dukra, tačiau Diego motinos vardas taip pat buvo Dalma.

6. „Rocio“ tatuiruotė

Diego Rocio tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant bicepso Diego turėjo tatuiruotę, kurią jis paslėpė. Tatuiruotėje buvo parašyta: „Rocio“. Rocio yra jo pirmosios merginos „Rocio Oliva“ vardas. Jie pateko į antraštes 2014 m.

7. „Drakono“ tatuiruotė

Diego drakono tatuiruotė

Tatuiruotė: A. ant rankos buvo užrašytas švelniai šešėlinis drakonas.

Reikšmė: Drakonas yra sėkmės, taip pat jėgos ir pasitikėjimo simbolis.

8. „Benjamin“ tatuiruotė

Diego rankos tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant dešiniojo Diego dilbio jis turėjo tatuiruotę „Benjaminas“.

Reikšmė: Benjaminas yra Diego Maradonos anūkas ir Diego dukters Gianinna sūnus, vedęs garsųjį futbolininką Sergio Aguero..