Tatuiruotės

Demetrious Johnsono 4 tatuiruotės ir jų reikšmės

Demetrious Khrisna Johnson yra amerikietis Mišrus kovos menininkas ir buvęs Laisvojo imtynininko. Jis turi daugiau nei 10 pašalinimų per tris skirtingas kovas rekordą. ESPN, „MMA Weekly“ ir įvairūs UFC darbuotojai jį tituluoja vienu didžiausių kovos menininkų. Džonsono kūne yra nedaug rašalo tatuiruočių. Panagrinėkime tas ir jų paslėptas reikšmes.

Demetris Džonsonas-

1. Kanji simbolis

Demetrious Johnsono nugaros simbolio tatuiruotė

Tatuiruotė: Demetrious Johnsono centre yra rašomas kanji simbolis, reiškiantis „svajonė“.

2. „Band“ tatuiruotė

Demetrious Johnson kairės rankos juostos tatuiruotė

Demetrious Johnsonas Kairė ranka Tattoo.jpg

Tatuiruotė: Demetriousas Johnsonas turi tatuiruotę su keturiomis gimdos kaklelio linijomis aplink jo kairę viršutinę ranką, todėl atrodo kaip juosta.

3. Rašymo simbolis

Demetrious Johnson skrandžio tatuiruotė

4. Citata ant jo rankos

Dimitrious Johnsono rankos tatuiruotė

Dimitrious Johnsono rankos tatuiruotė

Tatuiruotė: Išorinėje Demetrious Johnson dešinės rankos pusėje yra citatos tatuiruotė, kuri perskaityta iš garsaus August Wilson posakio, kuris skamba taip:Susidurkite su tamsiomis savo dalimis ir stenkitės jas nušviesti bei atleisti. Jūsų noras grumtis su savo demonais privers jūsų angelus dainuoti. Naudokite skausmą kaip kurą, kaip savo jėgos priminimą.„Johnsono rankoje yra suredaguota tos pačios versijos versija, kurioje sakoma:„ atsidavę kažkam, stenkitės į tamsą ir kovokite su savo demonais, mūšio skausmą naudokite kaip kurą … “.