Tatuiruotės

Daugiau nei 75 nuostabių „S“ raidžių tatuiruočių dizaino ir idėjų

Jei visada norėjote sukurti S raidės tatuiruotės dizainą, galbūt jau ieškote tam tikros motyvacijos visame internete. Nepaisant to, mes surinkome daugiau nei 75 nuostabių S raidžių tatuiruočių dizaino rinkinį, skirtą tik jums, kuris padės jums nuspręsti dėl kito dizaino be jokių sunkumų.

„S“ raidės tatuiruotė paprastai laikoma tokia tatuiruotė, kuri gali kalbėti net ir nebūdama pernelyg sudėtinga. Būtent dėl ​​šios priežasties daugelis žmonių gauna šią mažą raidę, užuot išsitatuiravę visą vardą ar bet kokią citatą, kuri geriau išreikš jų jausmus. Tai ne tik bus skausmingiau, bet pareikalaus daug kantrybės ir pinigų. Taigi, jei norite ką nors išreikšti, viena abėcėlė, tokia kaip abėcėlė S, yra geriausias būdas sukurti tatuiruotės dizainą.

Šis vienos raidės tatuiruotės dizainas, kaip ši S raidė, matyt, yra vienas geriausių, nes ne visai yra mažas ir išsamus, bet ir todėl, kad mano, kad tai labai svarbu. Abėcėlės tatuiruotė taip pat yra nuostabus pasiūlymas, kad jūs galite turėti ką nors ar ką nors labai mylimo ir susijusio su jumis, arba tiesiog jų vardus išgraviruoti ant jūsų odos kaip nuolatinį priminimą.

S raidžių tatuiruotės dizaino idėjos

Turinys (spustelėkite, jei norite pereiti)

 • S raidžių tatuiruotės dizaino idėjos
 • Kur yra geriausia vieta padaryti S raidės tatuiruotę ant savo kūno?
 • S raidės tatuiruotės dizaino sąrašas

Vienas iš populiariausių vietų, kurias žmonės sugalvoja dėl savo S raidės tatuiruotės dizaino, yra ant riešo. S raidė gali būti suprojektuota daugiau nei vienu būdu, pavyzdžiui, ji gali būti sujungta su kitais simboliais, kurie gali būti jūsų pavardė arba kita jūsų reikšmingo asmens pirmoji raidė. Taip pat galite tai susieti su kitais logotipais, tokiais kaip širdis, karūna, žvilganti aureolė, gražūs angelo sparnai, užtemdytas lotosas ar bet kokios kitos rūšies daugiamečiai augalai, velenai ar net kitos raidės ir kt..

Abėcėlės raidės tatuiruotės dizainas yra tas, kad jis gali būti gana specifinis pagal lytį. Tai reiškia, kad patinai ir patelės mėgsta kitus elementus. Pavyzdžiui, patelės renkasi sklandesnį ir kreivesnį šriftą, kuris taip pat atrodo madingai ir stilingai. Moteris taip pat mėgsta pridėti kai kuriuos moteriškus komponentus, tokius kaip drugeliai, gėlės ir tt. Vyrai, kita vertus, mėgsta, kad tai būtų gana paprasta ir drąsu. Jie pasirenka klasikinius šriftus ir kartu su jais išgraviruoja kai kuriuos vyriškus komponentus, jei yra gyvybės sparnų, kaukolių ar net karūnos.

Kai kurie elementai gali būti susieti su šiais S raidės tatuiruotės šriftais ir taip pat yra būdingi tiek vyrams, tiek moterims. Šiuos elementus gali pridėti tiek vyrai, tiek moterys, nes jie yra neutralūs lyčiai. Taigi, tai neabejotinai atrodo stulbinančiai.

Kur yra geriausia vieta padaryti S raidės tatuiruotę ant savo kūno?

Moterims

 • Kulkšnis
 • Riešas
 • Pirštų tarpai
 • Rankos
 • Mentė
 • Už ausies

Vyrams

 • Krūtinė
 • Bicepsas
 • Kojos
 • Kaklas
 • Atgal
 • Dilbiai

S raidės tatuiruotės dizaino sąrašas

 • Sart raidės tatuiruotės dizainas ant rankos

S raidžių tatuiruotės.

Šis S raidės tatuiruotės dizainas atrodo gana pasitenkinantis. Tai puikus dizainas ant riešo ar dilbio, ir man ypač patinka stilingas, bet aptakus šriftas, kuris atrodo gana puikiai. Tai puikus dizainas, kurį gali dėvėti merginos, o ne vaikinai, nes jis atrodo gana moteriškas.

 • Masyvus raidės S tatuiruotės dizainas ant nugaros

S raidžių tatuiruotės.

Šonkauliai ir nugara sudaro geriausias vietas, kad gautumėte didžiulį tatuiruotės dizainą. Paprastai abėcėlės raidžių tatuiruočių dizainas nėra toks didelis, tačiau šis dėvėtojas šonkaulių šone sukūrė didžiulį S raidės tatuiruotės dizainą. Visa tai daroma juodu rašalu su labai unikaliu ir karališku šriftu. Šriftas gana stilingas.

 • Nuostabus raidės S tatuiruotės dizainas ant rankos

S raidžių tatuiruotės.

Šis S raidės tatuiruotės dizainas atrodo gana unikalus. Šio dizaino šriftas yra nuostabus ir verta parodyti ant riešo ar dilbio. S raidės tatuiruotės dizainas taip pat pridedamas su ne per tamsiu, bet gana silpnu kontūru. Tai puikus dizainas, jei norite, kad būtų apibrėžta S raidės tatuiruotės dizainas.

 • Kūrybinis raidės S tatuiruotės dizainas ant rankos

S raidžių tatuiruotės.

Šis S raidės tatuiruotės dizainas yra sukurtas labai kūrybingai. Jis buvo sujungtas su begalybės ženklu, todėl atrodo labai kūrybingai ir dekoratyviai. Tai labai novatoriškas dizainas ir labai neįprastas iš kitų šiame sąraše. Dėvėtojas taip pat parašė du vardus, kurie apima begalybės ženklą.

 • Meninis raidės S tatuiruotės dizainas ant rankos

S raidžių tatuiruotės.

Šis S raidės tatuiruotės dizainas yra pagamintas ant naudotojo rankų. Naudotojas čia išlaikė tatuiruotės dydį iki vidutinio dydžio, o tai yra puikus pasirinkimas, nes šriftas yra aiškiai matomas. Jei tatuiruotė būtų šiek tiek mažesnė, šriftas nebūtų matomas labai aiškiai. Atrodo gana puikiai ir gerai matomas.

 • „Royal Letter S“ tatuiruotės dizainas žemiau riešo

S raidžių tatuiruotės.

Tatuiruočių menininkas sukūrė šį S raidės tatuiruotės dizainą, kuris atrodo gana tvarkingas ir sukomponuotas. Paprastai tokiam tatuiruočių meistrui sunku rasti, kas tokiu efektyvumu kuria S raidės tatuiruotės dizainą. S raidės tatuiruotės kreives ir posūkius kartais sunku gauti, ypač jei šriftas yra toks stilistas kaip šis.

 • Nuostabus raidės S tatuiruotės dizainas ant nugaros

S raidžių tatuiruotės.

Šis dvigubos S raidės tatuiruotės dizainas yra pagamintas viršutinėje dėvėtojo nugaroje. Nešiotojo stuburas buvo paryškintas, todėl tatuiruotė taip pat atrodo labiau matoma. Tai yra pliusas gauti S raidės tatuiruotės dizainą ant stuburo. Atrodo gana nuostabiai.

 • Puikus raidės S tatuiruotės dizainas ant krūtinės

S raidžių tatuiruotės.

Šis S raidės tatuiruotės dizainas yra pagamintas ant naudotojo krūtinės. Sakoma, kad krūtinės tatuiruotės yra labai ypatingos širdžiai, nes tai taip pat yra arčiausiai širdies esanti sritis. Taigi, jei kuriate šį dizainą kam nors, tai būtų puiki vieta. Dėvėtojas kartu su juo pridėjo daug mažesnio šrifto citatą, kurioje sakoma: „Tai svarbiausia tau pačiam“. kuris yra gana reikšmingas.

 • Gyvas raidės S tatuiruotės dizainas ant rankos

S raidžių tatuiruotės.

Šis S raidės tatuiruotės dizainas yra pagamintas ant naudotojo riešo. Šoninė riešo dalis yra gana puiki galimybė jums sukurti abėcėlės tatuiruotės dizainą, nes tai daro tatuiruotę gana matomą. Tai gražus dizainas su stilistiniu šriftu, kurį galite pasirinkti iš interneto.

 • Gausus raidės S tatuiruotės dizainas ant krūtinės

S raidžių tatuiruotės.

Šis S raidės tatuiruotės dizainas yra išraižytas ant vyro krūtinės. S raidės tatuiruotės dizainas čia yra labai drąsus ir pagamintas naudojant gražų šriftą. Tai atrodo gana nuostabiai, nes taip pat labai reikšminga ant krūtinės, kuri yra arčiau širdies. Tokius drąsius dizainus dažniausiai kuria vyrai, o ne moterys.

 • Įspūdingas raidės S tatuiruotės dizainas ant kojos

S raidžių tatuiruotės.

Jei norite, galite pažvelgti į apatinę kūno dalį, o ne sutelkti dėmesį į viršutinės kūno dalies raidės „S“ raidę. Šis dėvėtojas čia nusprendė padaryti gražų S raidės tatuiruotės dizainą su mažu širdies kontūru ant jo kojos tiesiai virš kulkšnies. Atrodo gana įspūdingai.

 • Įmantrus raidės S tatuiruotės dizainas ant rankos

S raidžių tatuiruotės.

Šis gražus S raidės tatuiruotės dizainas yra pagamintas ant dėvėtojo peties. Vyrams dažniausiai patinka tokie drąsūs piešiniai su karaliaus karūna. Šio S raidės tatuiruotės dizaino karūna pagaminta labai sudėtingai, o tai atrodo gana nuostabiai. Karūna taip pat buvo pridėta raudonos spalvos, kuri atrodo labai karališka ir pagerina bendrą vaizdą.

 • Puikus raidės S tatuiruotės dizainas žemiau riešo

S raidžių tatuiruotės.

Šis mažas S raidės tatuiruotės dizainas yra pagamintas ant naudotojo riešo. Šriftas yra gana paprastas, tačiau norėdamas tai kompensuoti, dėvėtojas nusprendė pridėti keletą elementų. Jo pasirinktas elementas yra ši gražiai ir labai tvarkingai pagaminta karūna, kuri atrodo gana nuostabiai. Tai puikus būdas sukurti S raidės tatuiruotės dizainą.

 • Kūrybinis raidės S tatuiruotės dizainas ant riešo

S raidžių tatuiruotės.

Šis S raidės tatuiruotės dizainas yra gana kūrybingas. Man patinka, kai abėcėlės raidžių tatuiruočių dizainas yra kūrybingas ir žmonės iš tikrųjų naudoja savo naujoves, kad jos atrodytų kitaip, nes tai taip pat rodo, kad jie daug laiko ir energijos praleido kurdami dizainą ir koks svarbus šis dizainas jiems, pradinis.

 • Gražus S raidės tatuiruotės dizainas ant nugaros

S raidžių tatuiruotės.

Šis gražus ir drąsus S raidės tatuiruotės dizainas yra pagamintas viršutinėje dėvėtojo nugaroje. Tokie vidutinio dydžio dizainai yra puiki galimybė būti viršutinėje nugaros dalyje ir, tiesą pasakius, šis S raidės tatuiruotės dizainas su B atrodo gana nuostabiai. Tikrai tinka ir atrodo nuostabiai.

 • Ryškus raidės S tatuiruotės dizainas ant nugaros

S raidžių tatuiruotės.

Šis S raidės tatuiruotės dizainas vėl nuostabiai pagamintas ant nugaros. Atrodo, kad abėcėlės raidžių tatuiruočių dizainas yra gana populiarus, kai pagamintas ant nugaros. Nugara taip pat yra viena iš populiariausių išdėstymo galimybių, kai kalbama apie bet kokį tatuiruotės dizainą. Čia dėvėtojas pridėjo įvairių elementų, kurie man atrodo gana moteriški.

 • Išgalvotas raidės S tatuiruotės dizainas ant riešo

S raidžių tatuiruotės.

Pridėti kitą raidę su „S“ raidės tatuiruotės dizainu yra gana puikus pasirinkimas, ypač kai tą raidę darote ant riešo. Tai puikus pasirinkimas, nes atrodo visiškai pasakiškai. S ir L raidės taip pat pridedamos su mažos širdies kontūru.

 • Madingas raidės S tatuiruotės dizainas ant piršto

S raidžių tatuiruotės.

Pirštų piešiniai yra labai populiarūs, nes jie atspindi mažus tatuiruočių dizainus, tokius kaip šis S raidės tatuiruotės dizainas, kuris gali būti mažas, tačiau vis tiek turi daug reikšmės. Skirtingi pirštai turi skirtingą reikšmę, tačiau kai kurie žmonės taip pat pasidaro visus pirštus. Taigi galų gale jūs nuspręsite pasirinkti, kurį pirštą pasirinksite.

 • Kursyvios raidės S tatuiruotės dizainas ant rankos

S raidžių tatuiruotės.

Šis S raidės tatuiruotės dizainas atrodo gana įmantrus. Jei ketinate parodyti savo tatuiruočių kolekciją, šis dizainas būtų gana nuostabus. Toks didžiulis dizainas su unikaliais šriftais nėra kiekvieno arbatos puodelis, todėl geriau apsispręskite, ar tokia tatuiruotė jums tiks, ar ne.

 • Paslaptingas raidės S tatuiruotės dizainas ant rankos

S raidžių tatuiruotės.

Šis S raidės tatuiruotės dizainas atrodo labai dieviškai su angelo sparnu ir aureole viršuje. Tai atrodo kaip labai abėcėlinė paties angelo versija, nes jame yra visi vieno komponentai. Man patinka šis dizainas ir dėvėtojas padarė jį toje vietoje, kur jis yra gerai matomas kitiems.

 • Nuostabus raidės S tatuiruotės dizainas ant rankos

S raidžių tatuiruotės.

Šis S raidės tatuiruotės dizainas yra kai kurių profesionalių tatuiruočių menininkų darbas, nes jis atrodo labai sukomponuotas, aiškus ir dailiai pagamintas. Sparnai taip pat labai dailiai padaryti, o šešėliavimo efektas atrodo nuostabiai. Man labai patinka šie dizainai, ir jūs taip pat galite padaryti dydį didesnį tiesiai ant plėvelių. Tai nuostabiai atrodytų ant šonkaulių.

 • Apgalvotas raidės S tatuiruotės dizainas ant kaklo

S raidžių tatuiruotės.

Šis S raidės tatuiruotės dizainas atrodo gana unikalus. Jame yra daug elementų, išskyrus tik S raidės tatuiruotės dizainą. Ant jo yra lotoso gėlė. Kai kurios šalys ar kultūros mano, kad ši gėlė yra labai unikali ir religiškai reikšminga. Apačioje taip pat yra maža širdelė ir begalybės ženklas. Visi šie elementai dėvėtojui atrodo labai įspūdingi, kartu reikšmingi ir unikalūs.

 • Švelnus raidės S tatuiruotės dizainas ant rankos

S raidžių tatuiruotės.

Šis S raidės tatuiruotės dizainas yra ypač unikalus, nes jis primena gyvatę, suvyniotą ant gražaus kryžiaus simbolio. Kryžiaus simbolis puikiai atrodo dėl savo šešėlinio efekto. Kryžius buvo sumažintas iki minimumo, o S raidės tatuiruotės dizainas suteikė drąsesnį efektą.

 • Gražus raidės S tatuiruotės dizainas ant riešo

S raidžių tatuiruotės.

Šis S raidės tatuiruotės dizainas atrodo gana mielas. Pati S raidė yra pagaminta labai saldžiu šriftu, derinant drąsius ir glotnius potėpius, S raidę taip pat lydi karūna, kurios širdis yra viduryje. Ant karūnos uždėti raudoni brangakmeniai atrodo gana nuostabiai ir žvilga!

 • „Royal Letter S“ tatuiruotės dizainas ant riešo

S raidžių tatuiruotės.

Šis S raidės tatuiruotės dizainas yra labai karališkas su sunkia karūna, kurią ji dėvi. Dažnai sakoma, kad kuo sunkesnė karūna yra ant abėcėlės raidės tatuiruotės, tuo labiau žmogus turi reikšmės kitam asmeniui, kurio inicialus jie rašė. Taigi, sakyčiau, kad ši karūna yra gana apkrauta.

 • Dovanotas raidės S tatuiruotės dizainas ant skrandžio

S raidžių tatuiruotės.

Viršutinė nugaros dalis yra puiki šaligatvio idėja daugumai žmonių, nes kai jie dėvi tinkamus drabužius, dėl kurių dizainas atrodo matomas, jis atrodo labai madingas ir madingas. Taigi viršutinė nugaros dalis taip pat yra vienas iš populiariausių žmonių pasirinkimų dėvėti tatuiruotės dizainą. Atrodo gana šauniai. Čia S raidės tatuiruotės dizainas taip pat pridedamas raudona širdimi.

 • Glamūrinis raidės S tatuiruotės dizainas ant rankos

S raidžių tatuiruotės.

Šios raidės S raidės tatuiruotės dizainas buvo gana išplėstas. Dėvėtojas raidę S parašė labai paryškintu šriftu, todėl tai yra pagrindinė jo dizaino abėcėlė. Jis tobulino dizainą, paversdamas S visą žodį „slipknot“. Taigi, jei norite, tai puikus būdas išplėsti savo tatuiruotės dizainą.

 • Šlovingas raidės S tatuiruotės dizainas ant rankos

S raidžių tatuiruotės.

Šis S raidės tatuiruotės dizainas yra gana paslaptingas, pagamintas juodu rašalu kartu su šiek tiek mėlynos spalvos rašalu. Tai atrodo gana grėsmingai, nes juoda ir mėlyna spalvos dažnai siejamos su žvaigždėmis. Tiesą sakant, šis dizainas taip pat atrodo taip, tarsi iš jo išsiveržtų mėlynos spalvos brangakmenis.

 • Mielas raidės S tatuiruotės dizainas ant riešo

S raidžių tatuiruotės.

Šis S raidės tatuiruotės dizainas gali būti labai mažas, tačiau tai yra labai novatoriškas dizainas, kurį sukūrė dėvėtojas. Šis dizainas atrodo gana mielas beprotiškas riešo pusėje. S raidė čia pritvirtinta prie pusės širdies, todėl dizainas atrodo užbaigtas. Tai yra S raidės tatuiruotės dizaino pranašumas; kreivės ant S raidės daro ją universalią.

 • Novatoriškas raidės S tatuiruotės dizainas ant rankos

S raidžių tatuiruotės.

Šis S raidės tatuiruotės dizainas yra unikalus, nes pridedamas su kita abėcėle N. Apatinė raidės S dalis yra sujungta su viršutine N raidės dalimi, todėl visas dizainas yra užbaigtas. S raidės tatuiruotės dizainas jai taip pat pridedamas su gražiu ir tvarkingai pagamintu drugeliu ir kai kuriomis širdimis, kurios papildo dizainą.

 • Suderinamas raidės S tatuiruotės dizainas ant riešo

S raidžių tatuiruotės.

Šis dizainas turi dvi raides, kurios buvo unikaliai sujungtos ir susietos viena su kita. Šis dizainas turi N raidę, padarytą horizontaliai, ir S raidę, padarytą vertikalia kryptimi. Taigi, tai yra labai nauja ir kūrybinga koncepcija, kurią taip pat galite pritaikyti kurdami savo S raidės tatuiruotės dizainą

 • „Royal Letter S“ tatuiruotės dizainas žemiau riešo

S raidžių tatuiruotės.

Galite paprašyti savo partnerio ar draugo išsitatuiruoti su jumis abėcėlės raidę. Jūs netgi galite paprašyti savo draugų su jumis pasidaryti panašų abėcėlės raidės dizainą. Tokiu būdu jūs, vaikinai, prie savo dizaino galite pridėti savo asmeninių elementų, kurie atrodytų labai nuostabiai.

 • Malonus raidės S tatuiruotės dizainas ant peties

S raidžių tatuiruotės.

Šis dizainas su karūna atrodo visiškai pasakiškai. Šis S raidės tatuiruotės dizainas yra pagamintas kartu su gražia karūna, kuri atrodo visiškai nuostabi. Tai puikus dizainas tiems, kurie nori didelės tatuiruotės. Tokias dideles tatuiruotes galima padaryti daugelyje vietų, įskaitant krūtinę, nugarą ir šlaunį.

 • Saldžios raidės S tatuiruotės dizainas ant nugaros

S raidžių tatuiruotės.

Šis S raidės tatuiruotės dizainas atrodo taip, tarsi jį nupieštų vaikas. Dėvėtoja tikriausiai gali būti mama, kurios vaikas turi nupiešti tokį piešinį su karūna ir pusmėnuliu, kuris atrodo gana šauniai. Mažų spalvų pridėjimas daro jį dar nuostabesnį ir patrauklesnį.

 • Aistringas raidės S tatuiruotės dizainas ant rankos

S raidžių tatuiruotės.

Jei norite, kad jūsų S raidės tatuiruotės dizainas būtų kuo nors ypatingas, geriausia pridėti jų inicialus prie jūsų. Taip pat galite sukurti keletą gražių elementų, kurie pagerins dizaino estetiką, jei jūsų šriftas yra labai paprastas. Riešas atrodo geriausia ir viena iš populiariausių vietų poroms.

 • Žavus raidės S tatuiruotės dizainas ant rankos

S raidžių tatuiruotės.

Šis S raidės tatuiruotės dizainas yra neapsakomai gražus. Tai puiku, jei norite kažko patrauklaus ir estetiško savo odai. Dizainas yra labai subtilus, todėl atrodo, kad jis labiau tinka mergaitėms. S raidės tatuiruotės dizainas taip pat papildytas nuostabiais vyšnių žiedais, kurie prideda spalvų ir estetinės vertės visam S raidės tatuiruotės dizainui.

 • Gražus S raidės tatuiruotės dizainas ant rankos

S raidžių tatuiruotės.

Šis S raidės tatuiruotės dizainas yra pagamintas iš juodos spalvos rašalo, kuris yra gana drąsus. Jis yra gėlių ir buvo pridėtas gražių gėlių ir lapų. Nešiotojas taip pat pridėjo dvi širdis, tačiau čia širdys yra kitų skirtingų spalvų, skirtingai nuo kitų S raidės tatuiruočių dizaino.

 • Romantiškas raidės S tatuiruotės dizainas ant rankos

S raidžių tatuiruotės.

Šis S raidės tatuiruotės dizainas atrodo labai karališkas. Ji turi gražią uodegą, kuri man primena gražias damas, princeses ir karalienes, kurios ankstesniais laikais perdėjo drabužių stilių. Labai gražiai atrodo ir su paryškinta karūna. Verta pabandyti, jei norite kažko prašmatnaus.

 • Išgalvotas raidės S tatuiruotės dizainas ant rankos

S raidžių tatuiruotės.

Šis S raidės dizainas yra gana ilgas, todėl jį reikia padaryti kažkur ilgoje vietoje, pavyzdžiui, rankose, šlaunyse ar net kojose. Mano nuomone, tai atrodytų nuostabiai ant kojos. S raidės tatuiruotės dizainas papildytas gražia povo plunksna. Povo plunksnų reikšmė kai kuriose kultūrose yra didelė. Tai dažnai laikoma gerovės ir turtų atnešimo į namus ženklu žmonėms, kurie jį saugo. Taigi daugelis žmonių taip pat mėgsta laikyti povo plunksną namuose arba kaip simbolį kažkur.

 • Kūrybinis raidės S tatuiruotės dizainas po kaklu

S raidžių tatuiruotės.

Šis S raidės tatuiruotės dizainas yra labai stilistiškai pagamintas viršutinėje nugaros dalyje, tiesiai po naudotojo kaklu. Tai puikus dizainas, jei norite kažko mažo ir subtilaus, tačiau prasmingo. S raidės tatuiruotės dizainas pridedamas su kai kuriomis gražiai nuspalvintomis širdimis ir begalybės simboliu, kuris atrodo visiškai gerai.

 • Blaivios raidės S tatuiruotės dizainas ant rankos

S raidžių tatuiruotės.

Šis S raidės tatuiruotės dizainas turi vieną iš paprasčiausių šriftų šiame sąraše. Tačiau kartais paprasti dalykai taip pat yra patraukliausi. Taigi, jei norite paprasto ir blaivaus dizaino, šis paprastas S raidės tatuiruotės dizainas puikiai atrodytų ant jūsų riešo, kaip ir čia.

 • Nuostabus raidės S tatuiruotės dizainas ant piršto

S raidžių tatuiruotės.

Šis S raidės tatuiruotės dizainas yra pagamintas ant vidurinio naudotojo piršto, kur jis atrodo nuostabiai. Šriftas labai skiriasi nuo kitų brolių, kuriuos matėme sąraše. Ant piršto atrodo gana prašmatniai ir elegantiškai. Tai paprastas dizainas be daugybės elementų ir todėl atrodo labai madingas.

 • Švelnios raidės S tatuiruotės dizainas ant riešo

S raidžių tatuiruotės.

Kas nemėgsta antžmogio, kai buvo mažas. Kai kuriems suaugusiesiems tai taip pat patinka, nes kasoje yra nuostabios lėšos. Taigi daugeliui žmonių, ypač vaikinams, patinka ant odos išsitatuiruoti supermeno logotipą. Šis supermeno logotipas turi didžiulį S ženklą, kuris atrodo kaip deimantas. Taigi šis dizainas yra labai išskirtinis. Šį superherojų dizainą gerbia ne tik vaikinai, bet ir daugelis merginų gauna tokį dizainą.

 • Muzikinės raidės S tatuiruotės dizainas ant rankos

S raidžių tatuiruotės.

Šis „S“ raidės tatuiruotės dizainas gali atrodyti kaip „ampersand“, bet iš tikrųjų tai yra muzikinė pastaba. Muzikos natos atrodo kaip S raidės tatuiruotės dizainas, kuris yra gana puikus, jei jūsų vardas prasideda S ir jums patinka muzika. Jūsų mėgstamiausias atlikėjas taip pat gali turėti vardą su S, kurį norite skirti čia. Muzikinė nata, kuri atrodo kaip S raidės tatuiruotės dizainas, taip pat papildyta širdies plakimu, todėl ji atrodo tokia ypatinga.

 • Spalvotas raidės S tatuiruotės dizainas ant rankos

S raidžių tatuiruotės.

Šis S raidės tatuiruotės dizainas atrodo labai mielas savo drąsiais ir aptakiais potėpiais. S raidė atrodo taip, tarsi ji būtų suteikta iš purpurinės spalvos juostelės. Galite pridėti bet kokių norimų spalvų, tačiau kai kurios spalvos turi daug reikšmės ir tokiu būdu galite savo dizainui suteikti šiek tiek prasmės ir padaryti jį asmeniškesnį. S raidės dizainas taip pat pridedamas su gražia karūna su kai kuriomis širdimis ir brangakmeniais, kurie atrodo gana nuostabiai.

 • Žavingas raidės S tatuiruotės dizainas ant rankos

S raidžių tatuiruotės.

Šis S raidės tatuiruotės dizainas atrodo kaip yin ir yang abėcėlės versija. Tai puikus dizainas, kurį galima parodyti, nes jis yra labai kūrybingas. S raidės forma ir kreivės leidžia jai turėti tokį universalumą ir atrodyti nuostabiai. Riešas yra puiki vieta šiam dizainui.

 • Plunksninės raidės S tatuiruotės dizainas ant rankos

S raidžių tatuiruotės.

Čia S raidės tatuiruotės dizainas papildytas gražia plunksna, padaryta raudonos spalvos atspalviais. Tai taip gražiai ir sudėtingai pagaminta, kad visa perspektyva atrodo labai patraukli. Tai akimirksniu paskatins jus būti patraukliam, todėl tai bus geriausias pasirinkimas, ypač mergaitėms.

 • Pergalingas raidės S tatuiruotės dizainas ant žiedo piršto

S raidžių tatuiruotės.

Tai gana mažas ir mažas S raidės tatuiruotės dizainas. Jei jums patinka smulkus S raidės tatuiruotės dizainas, tai yra puiki idėja. Pirštai yra puikus pasirinkimas, jei ieškote labai paprastos ir mažos tatuiruotės idėjos. Galite išlaikyti mažą tatuiruotės dydį ir pasirinkti gražų šriftą.

 • Nuostabus raidės S tatuiruotės dizainas ant rankos

S raidžių tatuiruotės.

Šis S raidės tatuiruotės dizainas šiek tiek skiriasi ir išsiskiria iš kito S raidės tatuiruotės dizaino čia esančiame sąraše. S čia yra paryškintas, kad užpildytų gražų gradiento spalvų stilių. Šešėlis buvo padarytas siekiant apsaugoti tatuiruotę nuo labai monotoniškos išvaizdos ir suteikti jai tam tikrą estetinį patrauklumą.

 • Gyvas raidės S tatuiruotės dizainas ant rankos

S raidžių tatuiruotės.

Šis S raidės tatuiruotės dizainas atrodo pusiau velnias ir pusė angelo. Šriftas čia yra gana įdomus. Tai nėra per daug drąsu ir padaryta juodu rašalu. Dizainas yra gana kūrybingas, vienoje S raidės pusėje yra sparnai, o aureole – kitoje pusėje velnio ginklas, todėl pažodžiui pažodžiui jis yra geriausias iš abiejų pasaulių.

 • Gražus S raidės tatuiruotės dizainas ant rankos

S raidžių tatuiruotės.

Šis S raidės tatuiruotės dizainas yra gana paprastas. Jis derinamas su didesniais ir drąsesniais potėpiais bei paprastesniais ir liesesniais potėpiais. Šis drąsių ir dailių potėpių derinys leidžia dizainui atrodyti labai patraukliai. Tai puikus pasirinkimas, jei ieškote to, kas akimirksniu patrauks žiūrovų dėmesį.

 • Suderinamas raidės S tatuiruotės dizainas ant rankos

S raidžių tatuiruotės.

Jei darote abėcėlės tatuiruotę, būtinai pasidarykite ją su kuo nors kitu. Tai gali būti jūsų draugas, sutuoktinis ar bet kuris jūsų šeimos narys. Tokiu būdu galite gauti panašių tatuiruočių, tokių kaip šis J ir S raidžių tatuiruotės dizainas, kuris taip pat bus suasmenintas, nes jūs, vaikinai, pridėsite tam tikrų panašių modelių.

 • „Ropelike Letter S“ tatuiruotės dizainas ant rankos

S raidžių tatuiruotės.

Apskritai S raidė yra toks lengvas dizainas, kurį galima padaryti su bet kuo kitu. Jis turi gražius išlinkimus ir yra labai lengvas, todėl jis yra lengvai iškirptas iš šios virvės, todėl jis atrodo stilingesnis. Taip pat galite ieškoti naujoviškų modelių, kuriuos galite naudoti kurdami S raidės tatuiruotę.

 • Reikalaujantis raidės S tatuiruotės dizainas ant nugaros

S raidžių tatuiruotės.

Laiškų tatuiruotės su karūnomis yra labai klasikinis dizaino modelis, kurio siekia dauguma žmonių. Tačiau šis S raidės tatuiruotės dizainas yra toks gražus, kad atrodo, kad jis buvo pagamintas iš pieštuko ir naudojant pieštuko šešėliavimo techniką. Jis yra labai tikslus, todėl dėvėtojui tai turėjo kainuoti puikų menininką ir daug kantrybės.

 • Dvigubos raidės S tatuiruotės dizainas su paukščiais

S raidžių tatuiruotės.

Šis S raidės tatuiruotės dizainas yra visiškai nuostabus ir, nors ir puikiai atrodo ant riešo, jis atrodytų dar geriau ant kojos, o tai yra mano asmeninė nuomonė. Ši S raidė turi gražų šriftą, todėl atrodo, kad dizainas turi dvi S raides. Šios raidės yra gražiai dekoruotos trimis paukščiais, rodykle ir širdies plakimo ženklu, kuris gali būti kažkas labai reikšmingo ir ypatingo pačiai dėvėtojai.

 • Išgalvotas raidės S tatuiruotės dizainas ant rankos

S raidžių tatuiruotės.

Šis gražiai sukurtas S raidės tatuiruotės dizainas atrodo gana nuostabus. Tai puikus dizainas, kurį galima parodyti tokioje matomoje vietoje. Prie jo taip pat pridedama įmantriai pagaminta karūna, kuri atrodo labai estetiškai. Taigi, jei ieškote įkvėpimo savo S raidės tatuiruotės dizainui, nepraleiskite to.

 • Modernus raidės S tatuiruotės dizainas ant rankos

S raidžių tatuiruotės.

Galiu aiškiai pasakyti, kad šis dizainas atrodo gana paprastas, tačiau yra vienas iš elegantiškiausių dizaino šiame sąraše. Kad dizainas būtų elegantiškas, jis neturi būti mažas. Jis yra gana vidutinio dydžio ir vis dėlto toks sudėtingas. Bet kokio tatuiruotės dizaino rafinuotumas, ypač šis S raidės tatuiruotės dizainas, atsiranda dėl drąsesnių ir liesesnių rašalo potėpių derinių ir pusiausvyros.

 • Gražus S raidės tatuiruotės dizainas ant peties

S raidžių tatuiruotės.

Šis S raidės tatuiruotės dizainas yra pagamintas dėvėtojo nugaros viršuje. Nors galite manyti, kad drąsesni dizainai skirti tik vaikinams, daugelis merginų taip pat renkasi tokį dizainą, o čia yra pavyzdys. Drąsus S raidės tatuiruotės dizainas atrodo gražiai su visomis šrifto kreivėmis.

 • Fantastiškas raidės S tatuiruotės dizainas ant rankos

S raidžių tatuiruotės.

Manau, kad puiki idėja išplėsti savo S raidės tatuiruotės dizainą kažkuo, pavyzdžiui, citata ar kokiu nors žodžiu, reiškiančiu jums kažką svarbaus. Pavyzdžiui, čia S raidės tatuiruotės dizainas yra paryškintas ir gražus, tačiau taip pat buvo pridėtas su kitomis abėcėlėmis paprastu šriftu ir kursyvu, kad būtų visas žodis „šypsena“.

 • Gražus S raidės tatuiruotės dizainas ant rankos

S raidžių tatuiruotės.

Vyrai dažniausiai mėgsta pasidaryti tatuiruotes ant bicepso ir pečių. Tai labai vyriška sritis socialiai pasidaryti tatuiruočių dizainą, jei turite labai šlifuotą ranką. Tai atrodytų visiškai šauniai ir galų gale paryškintų jūsų raumenis. Tai puikus dizainas, nes jis yra gana paprastas, tačiau gerai atlieka savo darbą.

 • Mažas raidės S tatuiruotės dizainas ant kulkšnies

S raidžių tatuiruotės.

Šis gražus S raidės tatuiruotės dizainas yra labai paprastas ir pagamintas tiesiai po kulkšnimi, šalia dėvėtojo kojų. Jūs ne visada turite parodyti savo tatuiruotės dizainą. Kartais kai kuriems žmonėms patinka tai laikyti labai asmeniškais, todėl jie arba sumažina dydį, arba gauna jį kažkur, kas nėra per daug matoma. Šiuo atveju tai yra abiejų derinys,

 • Gražus raidės S tatuiruotės dizainas ant rankos

S raidžių tatuiruotės.

Šis S raidės tatuiruotės dizainas yra labai paprastas ir puiki idėja, kurią reikia padaryti ant rankos, kur ji matoma. Jis yra vidutinio dydžio ir atrodo puikiai. S raidės tatuiruotės dizaino uodega suformuota į širdį. Tai sukuria gana mielą širdies kontūrą, kuris atrodo nuostabiai.

 • Kūrybinis raidės S tatuiruotės dizainas ant rankos

S raidžių tatuiruotės.

Ilgesni dizainai gerai atrodo ant riešo ar kojos. Čia dėvėtojas pridėjo S raidės tatuiruotės dizainą su A kartu su kai kuriais svarbiais elementais. Nešiotoja pasirinko gauti keletą įmantriai nupieštų paukščių ir raudonos spalvos širdies, kad užbaigtų savo dizainą.

 • Sąžiningos raidės S tatuiruotės dizainas ant riešo

S raidžių tatuiruotės.

Šis „S“ raidės tatuiruotės dizainas turi gana paprastą šriftą, tačiau atrodo daug nuostabiau su papildomais elementais, kurie buvo pridėti prie dizaino. Šis S raidės tatuiruotės dizainas pridedamas su širdimi ir širdies plakimu, todėl tai reiškia, kad jis skirtas kažkam ypatingam. Jis taip pat pridedamas trimis žodžiais: „tikėjimas“, „viltis“ ir „meilė“, kurie labai motyvuoja patį dėvėtoją arba nurodo į labai svarbų įvykį jų gyvenime.

 • Spalvotas raidės S tatuiruotės dizainas su drugeliu

S raidžių tatuiruotės.

Šis S raidės tatuiruotės dizainas turi visiškai raudonos spalvos temą, todėl dizainas atrodo labai šauniai. Raudona spalva derinama su juodos spalvos rašalu, kuris dažniausiai sudaro dizaino kontūrą, tam tikrą atspalvio efektą ir šiek tiek balto rašalo, kuris taip pat užpildo spragą ir suteikia šiam tatuiruotės dizainui labai išskirtinę išvaizdą.

 • S raidės tatuiruotės dizainas ant rankos

S raidžių tatuiruotės.

Šis S raidės tatuiruotės dizainas yra puikus ir turi daug didesnę reikšmę nei įprastas S raidės tatuiruotės dizainas su viena raide. Čia buvo apibrėžta S raidės reikšmė, kuri reiškia „stiprumas“. Dėvėtojas taip pat pridėjo gražų drugelį, kuris reiškia gyvumą ir sėkmę.

 • Elegantiškas raidės S tatuiruotės dizainas ant kulkšnies

S raidžių tatuiruotės.

Galite tiesiog gauti paryškintą S raidės tatuiruotės dizainą, kurį galima padaryti bet kurioje jums patinkančioje vietoje. Tačiau, jei jūsų S raidės tatuiruotės dizainas yra toks drąsus ir juodos spalvos, jis tikrai pritrauks daug dėmesio, net jei jis yra pagamintas ant kojų. Tai neabejotinai yra nugalėtojas.

 • „Snakey Letter S“ tatuiruotės dizainas ant rankos

S raidžių tatuiruotės.

Šis S raidės tatuiruotės dizainas turi labai išskirtinę vibraciją. Atrodo, kad S raidė suvyniota taip, kaip suvyniota gyvatė. Taigi šis dizainas atrodo labai unikalus. Jis taip pat turi rudos spalvos rašalą, užpildantį atviras erdves, o tai suteikia labai žemišką efektą. Tema yra žemė ir su ja susijęs gyvūnas.

 • Didžiosios raidės S tatuiruotės dizainas ant rankos

S raidžių tatuiruotės.

Šis S raidės tatuiruotės dizainas yra drąsus ir paprastas, tačiau viduje yra gražus spalvų derinys, kad jis atrodytų tarsi priklausantis galaktikai. Jis yra spalvingas ir labai patrauklus.

 • Tinkamas raidės S tatuiruotės dizainas ant riešo

S raidžių tatuiruotės.

Šis S raidės tatuiruotės dizainas yra gana mielas ir labai paprastas. Tai tikrai pagamino mergina, kuriai prie šio dizaino pridedami visi mergaitiški elementai.

 • Nuostabus raidės S tatuiruotės dizainas ant rankos

S raidžių tatuiruotės.

Šis S raidės tatuiruotės dizainas turi gražų raudoną ir oranžinį atspalvį, todėl jis atrodo kaip ugnies liepsna. Tai gražus, kurį galima padaryti ant kojos.

Buvo tik apie daugiau nei 70 nuostabių „S“ raidės tatuiruočių, kurias tikimės, kad sugebėjote motyvuoti ieškodami savo „S“ raidės tatuiruotės dizaino!