Tatuiruotės

Daugiau nei 50 nuostabių Adomo ir Ievos tatuiruočių dizaino ir idėjų

 Visi žinome Adomą ir Ievą kaip pirmąjį vyrą ir moterį, kada nors egzistavusį žemėje pagal Abraomo religijų sukurtą mitą. Jų reikšmė įprastame gyvenime yra ta, kad jie yra pagrindiniai brolijos tikėjimo esmė, nes jie yra kilę iš vienos šeimos, o visi turi vieną originalių protėvių porą. Kartu su Adomo ir Ievos kūrimu ateina ir svarbiausi krikščionybės įvykiai, tai yra žmogaus nuopuolis, padarius pradinę nuodėmę. Jie yra svarbūs krikščionybėje, tačiau nėra laikomi kitose religijose, tokiose kaip judaizmas ar islamas.

Daugėjant žmonių, darančių Kristano tatuiruotes savo religinei pusei pagerbti, galime pastebėti, kad padaugėjo ir žmonių, darančių tatuiruotes Adomui ir Ievai. Yra keletas priežasčių, kodėl žmonės renkasi Adomo ir Ievos tatuiruočių dizainą, ir čia yra keletas priežasčių, kodėl.

Adomo ir Ievos tatuiruotės reikšmė

Turinys (spustelėkite, jei norite pereiti)

 • Adomo ir Ievos tatuiruotės reikšmė
 • Adomo ir Ievos tatuiruočių sąrašas

Remiantis daug tradiciškesniais tekstais, Dievas arba Jahve sukūrė pirmąją būtybę, Adomą, tuo metu, kai žemė dar buvo niekinė. Adomas buvo sukurtas iš žemės dulkių ir įkvėpė „į jo šnerves gyvybės kvapą“. Tada jam buvo suteiktas Edeno sodas gyventi ir jis buvo linkęs mirties bausme nevalgyti draudžiamo vaisiaus: „gėrio ir blogio pažinimo medžio“ vaisiaus.

Kad Adomas nebūtų vienas, Dievas vėliau sukūrė kitus gyvūnus ir paukščius, tačiau, manydamas, kad to nepakanka, sukūrė kitą būtybę iš savo šonkaulio, vadinamo Ieva. Jiedu buvo nekaltumo įsikūnijimas, kol Ieva pasidavė piktosios gyvatės pagundai, o Adomas pasekė pavyzdžiu valgydamas draudžiamus vaisius.

Jie abu atpažino savo nuogumą ir apsidengė figų lapais. Netrukus Dievas paskelbė atitinkamas bausmes- už Ievą, skausmą gimdymo metu ir pavaldumą žmogui bei Adomui, nusileidusį į nelemtą vietą, su kuria jis turi prakaituoti ir vargti, kad išlaikytų save..

Todėl, norėdami tai pagerbti krikščionybėje ir prisiminti pirmines nuodėmes, daugelis žmonių nusprendžia padaryti Adomo ir Ievos tatuiruotę ant savo odos. Tai gali būti priminimas gyventi dorovingesnį gyvenimą arba gali būti rašalu estetiniais tikslais. Kita priežastis gauti Adomą ir Ievą galėtų būti brolystės esmės atsiminimas.

Čia yra 50 geriausių nuostabių Adomo ir Ievos tatuiruočių dizaino sąrašas!

Adomo ir Ievos tatuiruočių sąrašas

 • „Red Apple“ originalus „Sin Tattoo“ dizainas

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Ši Adomo ir Ievos įkvėpta tatuiruotė puikiai atrodo su daugybe naudojamų spalvų. Jis pagamintas ant naudotojo rankų ir rodo draudžiamo vaisiaus laikymą su gyvate, susukta aplink rankas. Visi žinome Adomo ir išvakarių kritimo iš dangaus istoriją ir tai puikiai parodo.

 • Ievos tatuiruotės dizainas

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Šis gražus išvakarių vaizdas žvelgia tiesiai į mus, akys gana veriančios, o tai rodo pagundą. Galite pastebėti gyvatę, kylančią iš įkąstos uždrausto vaisiaus dalies, per kurią Adomas ir Ieva turėjo nukristi iš dangaus. Man patinka, kaip ji apsupta daugybės kitų vaisių, kad primestų iš malonės kritimo idėją.

 • Gyvatės tatuiruotės dizainas

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Jei norite gauti Adomo ir Ievos tatuiruotės dizainą, visada galite ieškoti gyvatės ir uždrausto vaisiaus, nes jis yra gana ikoniškas ir svarbus jų ir žmonijos gyvenimo aspektas. Čia gyvatė kyla iš gražiai padarytų gėlių krūvos. Nugara yra puiki vieta tokiems dizainams.

 • Gyvatės Adomo ir Ievos tatuiruotės dizainas

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Šio Adomo ir Ievos tatuiruotės dizaino spalvos yra labai ryškios, todėl atrodo patraukliau. Spalvos gali pagyvinti bet kokį dizainą, tačiau pasirinktos spalvos gali padaryti didžiulį poveikį bendram vaizdui. Subtilios spalvos suteikia tikrovišką efektą, o ryškesni atspalviai suteikia daugiau animacinio filmo efekto.

 • Šaunus Adomo ir Ievos tatuiruotės dizainas

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Šis tatuiruotės dizainas puikiai tinka rankoms, nes jame matyti gyvatė, besisukanti riešo link. Tokie dizainai yra vertikalūs ir gali būti pagaminti tokiose vietose kaip rankos, kojos, šlaunys ar net kaklas. Tai nereikalauja tiek daug vietos. Čia gyvatė ir obuolys yra gana padorūs ir matomi jų žiūrovams.

 • Užburtas Adomo ir Ievos tatuiruotės dizainas

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Gyvatė čia atrodo gana žiauriai ir spalvos naudojamos pagal tai. Gyvatė yra gana apsunkinta savo iltimis tiesiai ant uždrausto vaisiaus. Dilema yra gana akivaizdi renkantis gražius ir ryškias spalvas draudžiamus vaisius, tačiau su kaina. Tokia buvo Adomo ir Ievos dilema.

 • Adomo ir Ievos tatuiruotės dizainas ant krūtinės

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Šis dizainas yra gana kūrybingas, nors jame nėra spalvų. Abi rankos, kylančios iš kiekvieno krūtinės galo, atrodo gana piktai. Jie stovi uždėję uždraustą vaisių, pagamintą pačiame širdies centre. Tai ženklas, kad pagunda visada atrodo gražiai, tačiau yra su kaina.

 • Realus Adomo ir Ievos tatuiruotės dizainas

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Tai itin tikroviškas gyvatės ir vaisių dizainas. Spalvos gražiai naudojamos su šešėliniu efektu, kad suteiktų 3D ir hiperrealistinį efektą. Šis dizainas puikiai atrodytų skrandžio šone, pradedant nuo krūtinės iki juosmens. Tačiau jūs netgi galite gauti viso dizaino Adomo ir Ievos tatuiruotę su tokiu dizainu.

 • Blogo uždrausto vaisių tatuiruotės dizainas

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Čia Ieva atrodo kaip pikta gundytoja su tiesiogine prasme atrodančiu obuoliu rankose. Matote, kad gyvatė taip pat yra pasirengusi judėti. Šiuolaikiniams žmonėms pagunda gali būti bet kokia. Pavyzdžiui, dėvėtojas čia taip pat rašė žodį „ekstazė“, todėl tikriausiai būtent narkotikai jam yra pagunda.

 • Blogio gyvatės tatuiruotės dizainas

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Ši tatuiruotė yra labai tikroviška ir geriausia yra tai, kad jos makiaže naudojamas tik juodas rašalas. Galima sakyti, kad blogas dizainas yra priminimas kovoti nuo savo pagundų ar bet ko, kas, jūsų manymu, yra bloga. Tai apima visų rūšių klastojimą ir sukčiavimą, kuris atveria mūsų kelią nuo tikro krikščioniško gyvenimo, kurį mes turime vadovauti.

 • Animacinis filmas kaip Adomo ir Ievos tatuiruotės dizainas

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Spalvų pridėjimas daro skirtumą. Tiesą sakant, viskas priklauso nuo spalvų, kurios sukuria ar sulaužo tatuiruotės dizainą. Jei ieškote tikroviškesnio dizaino, turėtumėte pasirinkti tikroviškesnes spalvas, tačiau galite pasirinkti netradicines spalvas, tokias kaip šis tatuiruotės vaizdas, jei jums tinka animacinio filmo išvaizda.

 • Adomo ir Ievos tatuiruotės dizainas po ranka

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Ranka yra puiki vieta idėjai, jei norite, kad jūsų tatuiruotė būtų maža, tačiau akivaizdi žiūrovams. Ranka taip pat yra pirmoji vieta, į kurią žmogus žiūri. Taigi, jei tikrai norite padaryti įtaką ir ką nors pasakyti per savo tatuiruotės dizainą, manau, kad ranka būtų gana puikus pasirinkimas.

 • Adomo ir Ievos tatuiruotės dizainas po ranka

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Čia matosi mėlynakis, o raudonų lūpų Ieva laiko blogus vaisius. Akys ir lūpos yra gundytojos požymiai. Jos gražios juodos kasos yra sudėtingai pagamintos, o jų viduje susukta žalia gyvatė. Tai man primena Medūzą, kuri taip pat buvo pikta ragana. Spalvingos gėlės suteikia gražų kontrastą.

 • Adomo ir Ievos tatuiruočių dizaino metmenys

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Paprastas uždrausto vaisiaus ir gyvatės dizainas atrodo puikiai. Spalvų ir juodo rašalo užpildymo jums gali prireikti visai. Dizaino kontūras atrodo gana nuostabus. Nešiotojas šią tatuiruotę rašė ant kojų, o tai yra gana tvirtas tokio dizaino išdėstymo variantas.

 • Klasikinis Adomo ir Ievos tatuiruotės dizainas

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Tai klasikinis Adomo ir Ievos tatuiruotės dizainas, kuriame matyti, kad Adomas ir Ieva stovi priešais draudžiamą medį ir laiko blogus vaisius, kurie atneštų jų pražūtį. Tiesą sakant, dėvėtojas taip pat parašė „pagundą“ paryškintomis raidėmis tiesiai po Adomo ir Ievos tatuiruotės dizainu. Tikriausiai tai jam priminimas.

 • Uždraustas vaisių tatuiruotės dizainas ant rankos

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Tokia tatuiruotė geriausiai tiktų jūsų žastui. Jūs galite pamatyti, kaip pikta šeimininkė sėdi susukta didžiulės ir žiauriai atrodančios gyvatės. Žalia gyvatės spalva simbolizuoja jos blogą prigimtį. Virš jos esančiame medyje yra skeletas, žiūrintis tiesiai į ją, o tai taip pat simbolizuoja blogį, laukiantį jos gėdos..

 • Spalvingas Adomo ir Ievos tatuiruotės dizainas

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Šis spalvingas Adomo ir Ievos tatuiruotės dizainas atrodo taip, tarsi jis būtų pašalintas iš kai kurių „Princess“ serijų. Jie atliekami animuotu stiliumi su gražiomis ir ryškiomis spalvomis. Adomo ir Ievos veido bruožai taip pat yra gana animaciniai, todėl jie toli nuo realybės. Tačiau tai puikus priminimas apie tikras šio pasaulio nuodėmes.

 • Nuostabus gyvatės tatuiruotės dizainas

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Juoda ar žalia pikta gyvatė, kabanti ant šakos ir susukta aplink draudžiamą, yra klasikinis Adomo ir Ievos nuodėmių atvaizdas. Ši tatuiruotė reiškia tą patį. Norėdami, kad jūsų tatuiruotė būtų unikali, galite pridėti keletą kitų elementų, kurie suteiktų kitokią jūsų Adomo ir Ievos tatuiruotės dizaino perspektyvą.

 • Visas nugaros Adomo ir Ievos tatuiruotės dizainas

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Šis visiškai nugaros Adomo ir Ievos tatuiruotės dizainas atrodo itin klasikinis. Visas darbas atliekamas juodu rašalu, bet atrodo nuostabiai. Viduryje yra Adomo ir Ievos nuodėmių paveikslas, kol į juos žiūri žiauri gyvatė. Gėlės ir lapai vaizduoja gražų Edeno sodą, kuriame stovi draudžiamas medis.

 • Auksinio obuolio tatuiruotės dizainas

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Šis obuolys atrodo šiek tiek kitaip nei visi kiti, kuriuos tikriausiai matėme. Ir yra kitaip, nes būtent blogiausias obuolys privertė Ievą pasiglemžti pagundą. Auksinės spalvos naudojimas šiuo atveju yra gana tinkamas. Juodos spalvos gyvatė sklinda iš pat jos vidaus. Juoda yra blogio ženklas.

 • Ievos ir gyvatės tatuiruočių dizainas

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Tai labai meniškas Adomo ir Ievos tatuiruotės dizaino atvaizdas, vaizduojantis Ievą ir blogąją gyvatę. Tačiau, jei pastebėjote, tatuiruotė nėra tokia spalvinga, kaip ir kitos Edeno sodo tatuiruotės, kurios turėtų atrodyti kaip pavasaris. Ši tatuiruotė atrodo visiškai priešingai. Tai suteikia rudens atmosferą geltonais lapais. Tikriausiai tai vaizduoja sceną po Adomo ir Ievos nuopuolio.

 • Originalus „Sin Tattoo“ dizainas

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Gyvatės ir obuolio tatuiruotė čia gana unikali, nes obuolys jau įkando, tikriausiai Adomas ir Ieva. Įdėjimo sritis yra gana puiki, kurią pasirinko dėvėtojas.

 • Eve tatuiruotės dizainas ant ginklų

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Čia Ieva atrodo labai pikta akimi. Pagrindinis tikslas gauti tokius Adomą ir Ievą yra tai, kad jie primintų, jog negalima kristi pagundoje, nes rezultatas nėra toks puikus.

 • Adomo ir Ievos tatuiruotės dizainas ant rankų

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Šis dizainas nėra unikalus, bet ir gana meniškas. Atrodo labai karikatūriškai, bet turi reikšmingą reikšmę. Jame pavaizduota piktoji gyvatė su iltimis aplink uždraustą vaisių, o kita vertus, tai išvakarių portretas su ašaromis, riedančiomis akimis, rodančias, kad ji padarė nusikaltimą. Naudojamos spalvos yra labai ryškios ir daro visą dizainą dar patrauklesnį.

 • Pilnos rankos Adomo ir Ievos tatuiruotės dizainas

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Tai ilgas Ievos dizainas, turintis draudžiamą vaisių. Tai puikus dizainas tokioms išdėstymo galimybėms kaip ranka ar kojos. Tiesą sakant, dizainas yra labai realistiškai atliktas ir buvo sukurtas labai sudėtingai, naudojant plonus potėpius.

 • Šoninės šonkaulio Adomo ir Ievos tatuiruotės dizainas

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Gana paprastas gyvatės ir uždrausto vaisiaus dizainas, tačiau jis yra labai mielas. Jis yra didžiulis ir tokios spalvos buvo naudojamos taip, kad jos sutaptų su natūralia odos spalva. Gana gražus požiūris, mano manymu. Šonkaulių pusė yra gana madinga vieta, jei manęs klausiate.

 • Originalus nuodėmės spalvos tatuiruotės dizainas

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Čia galite pamatyti, kad gyvatė jau uždėjo savo iltis tiesiai ant rankų, kurios laiko uždraustus vaisius. Bendras vaizdas yra labai gražus dėl natūralių ir ryškių spalvų. Atrodo, kad pagrindinis šio dizaino tikslas yra estetika, tačiau ji taip pat turi labai didelę reikšmę.

 • Adomo ir Ievos šedevro tatuiruotės dizainas

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Šis dizainas yra tikras šedevro dizainas, nes atrodo, kad jis kyla tiesiai iš paveikslo. Tokioms scenoms, kuriose pavaizduota visa Adomo ir Ievos istorija, nugara yra puiki vieta. Dizainą gražiai atlieka ploni ir įmantrūs potėpiai, dėl kurių jis atrodo gana nuostabiai.

 • Šaunus Adomo ir Ievos tatuiruotės dizainas

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Dar kartą labai šauniai vaizduojamas Adomas ir Ieva, krintantys iš malonės. Panašu, kad tokios tatuiruotės yra gana įprastos, tačiau visada galite pridėti naujų elementų prie dizaino, kad suteiktumėte jam visiškai naują išvaizdą arba netgi pakeistumėte išdėstymo sritį, kad ji taptų labiau unikali.

 • Gotikinis Adomo ir Ievos tatuiruotės dizainas

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Čia visa Adomo ir Ievos tatuiruotės aura yra gana gotikinė. Visas dizainas buvo atliktas sudėtingai, naudojant mažus smūgius. Ievos drožybos būdas yra gana abstraktus ir šiek tiek bauginantis. Tačiau atrodyti baisiai ir blogai yra visa dizaino tema, todėl atrodo, kad gotikinis požiūris yra gana geras.

 • Didžiulis gyvatės tatuiruotės dizainas

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Aštrios gyvatės akys nekaltai būtybei liepia gilintis į pagundą. Man patinka tai, kaip obuoliai buvo pradurti nagais, kad jie būtų blogi vaisiai, o jų vartojimas tik pražūtų. Visas dizainas yra labai patrauklus ir tikroviškas, o rankos yra geriausias tokio dizaino išdėstymo variantas.

 • Originalus nuodėmės tatuiruotės dizainas

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Tai visiškai nugaros tatuiruotė, kuri tikriausiai atspindi visą Adomo ir Ievos kritimo iš malonės istoriją, tai yra, iš dangaus, kad būtų įprasto pasaulio moralinės būtybės. Ši tatuiruotė yra puikus šios istorijos priminimas ir padėtų dėvėtojui nepakliūti į jokias pagundas, nes pabaiga yra pražūtinga.

 • Adomo ir Ievos visos nugaros tatuiruotės dizainas

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Dar vienas šedevro tatuiruotės dizainas, atspindintis visą istoriją apie tai, kaip Adomas ir Ieva pateko į gėdą vartodami draudžiamus vaisius. Čia dėvėtojas taip pat pridėjo prie dizaino keletą metų, kurie tikriausiai yra jo žavėjimosi ar jo šeimos narių gimimo metai. Taip pat galite pridėti tam tikrų skaičių ar datų, jei tai jums svarbu.

 • Adomo ir Ievos abiejų rankų tatuiruotės dizainas

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Nors viena ranka simbolizuoja Ievą, kuri valgo draudžiamus vaisius, o gyvatė sukasi aplink ją, kita ranka rodo Adomo ir visos žmonijos likimą. Tai gana kietas ir unikalus dizainas, nes jie nėra atstovaujami kartu, o tokiu būdu atskirai. Tačiau rankų sujungimas pasakoja visą istoriją.

 • Spalvingas Adomo ir Ievos tatuiruotės dizainas

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Gana graži Adomo ir Ievos istorijos perspektyva. Čia Adomas ir Ieva taip susisukę, kad patys sudaro vaisių vaisių medį. Jų kojos yra medžio šaknys ir tai yra labai reikšminga pastaba apie visos istorijos meninę perspektyvą. Taip pat galite pamatyti mažą gyvatę, kabančią nuo medžio šakų.

 • Karikatūrų Adomo ir Ievos tatuiruotės dizainas

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Tai labai juokinga Adomo ir Ievos tatuiruotė. Širdies viduje galite pamatyti įsivaizduojamą Adomą ir Ievą svetima forma. Bendras dizainas yra gana juokingas ir panašus į karikatūrą, tačiau žinia vis dar išlieka gana reikšminga.

 • Puikus Adomo ir Ievos tatuiruotės dizainas

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Pečiai visada yra vienas iš geriausių variantų, kai reikia gauti Adomo ir Ievos tatuiruotės dizainą. Šis dizainas atrodo gražiai su pusiau obuoliu ir gyvatė žiauriai žiūri į jį!

 • „Shaded Effect“ tatuiruotės dizainas

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Kitas šedevras, užrašytas rašikliu ant dėvėtojo šlaunies. Ši tatuiruotė rodo, kad Ieva veržiasi draudžiamo vaisiaus link, o Admas yra už jos. Tatuiruotėje yra abu jų portretai. Nors tai puiki vieta šiai tatuiruotei, taip pat galite pabandyti ją uždėti ant nugaros ar krūtinės.

 • Adomas ir Ieva ant pėdų tatuiruočių dizaino

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Šis Adomo ir Ievos tatuiruotės dizainas yra gana netradicinis. Forstas, nes jis pagamintas ant dėvėtojo kojų, ir antra, nes jame tikrai nėra jų portretų, o tik jų vardai, priskirti kiekvienai pėdai. Taigi, jei norite kažko unikalaus, tai gali būti atsakymas.

 • Gražus Ievos tatuiruotės dizainas

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Tai vaizduoja uždrausto vaisiaus grožį, kol Ieva jį laiko. Dizainas yra labai moteriškas ir atrodo tikroviškas. Tai gali būti priminimas, kaip gyventi dorą gyvenimą ir siekti atgailos, net jei per savo gyvenimą kritote į pagundą.

 • „Black Ink Eve“ tatuiruotės dizainas

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Tai tamsus garsaus „Uždrausto vaisiaus“ įvykio dizainas, keičiantis Adomo ir Ievos eigą ir visai žmonijai. Dizainas pagamintas gražiai, naudojant minimalias spalvas, kad būtų išsaugotas neapdorotas dizaino grožis. Kaip gyvatė susisuko aplink Ievą, atrodo gana klasikiškai.

 • Spalvotas blogio gyvatės tatuiruotės dizainas

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Ši graži gyvatė atrodo nuostabiai su ryškiai žaliais ir mėlynais atspalviais. Ryškios spalvos akimirksniu daro jūsų tatuiruotę patrauklią, todėl visiškai priklauso nuo jūsų, ar norite, kad tai būtų kažkas pašalinio ar šiek tiek diskretiškesnio. Kad ir kokį būdą pasirinksite, taip pat turėtumėte būti tikri, kad tatuiruotės reikšmė yra svarbiausia.

 • Pilnos krūtinės Adomo ir Ievos tatuiruotės dizainas

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Šio šedevro skirtumas yra tas, kad ši Adomo ir Ievos tatuiruotė yra padaryta ne iš nugaros, o iš priekinės pusės. Tai ne visas juodas rašalas, tačiau dėvėtojas nusprendė dizainui pridėti keletą spalvų, kad jis atrodytų patrauklesnis. Jis panaudojo visas savo kūno dalis, kad padengtų visą paveikslą, ir tai daro jį nepakartojamą.

 • Gražus Ievos tatuiruotės dizainas

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Šis tatuiruotės dizainas yra gana paprastas, kai Ieva valgo draudžiamus vaisius. Nešiotojas obuolį nuspalvino, o likusi tatuiruotė yra beveik juodos ir pilkos spalvos. Tai visiškai priklauso nuo jūsų, kokią spalvą norite pridėti prie savo dizaino, ir nuo to, kiek norite tatuiruotės spalvos.

 • Minimalistinis Adomo ir Ievos tatuiruotės dizainas

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Tai minimalistiškiausias Adomo ir Ievos tatuiruotės dizainas. Tai taip pat yra vienas iš sąrašo kartų. Tatuiruotę sudaro šešėlis Adomo ir Ievos atvaizdas. Jie apsidengė lapais, būtent tai atsitiko, kai jie valgė draudžiamus vaisius. Tai puikus ir mažas Adomo ir Ievos tatuiruotės atvaizdas.

 • Nuostabus Adomo ir Ievos tatuiruočių dizainas ant ginklų

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Šis tatuiruotės dizainas yra gana jausmingas ir atspindi meilę tarp Adomo ir Ievos. Jie gimsta vienas iš kito, ir tai yra tatuiruotė. Jų abiejų sujungimas į medį yra labai simboliškas.

 • Ievos tatuiruotės dizaino kontūrai

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Kaip ir kiti „Eve“ tatuiruočių dizainai ant peties, šis dizainas taip pat yra labai minimalistinis ir paprastas, tačiau perteikia tikslų jausmą, kurį dėvėtojas nori primesti.

 • Patrauklus Ievos tatuiruotės dizainas

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Gana patraukli tatuiruotė, ši. Ievos išvaizda buvo šiek tiek pakeista, tačiau visiškai priklauso nuo to, kaip norite, kad atrodytų jūsų tatuiruotės personažai!

 • Spalvotas gyvatės ir obuolių tatuiruotės dizainas

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Ši tatuiruotė yra ir bauginanti, ir miela, o tai tikriausiai dėl ryškių spalvų ir karikatūrinio vaizdavimo. Išskyrus tai, tai gana paprastas tatuiruotės dizainas, kurį galite gauti ant rankos.

 • Adomo ir Ievos tatuiruočių dizainas ant veršelių

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Šis tatuiruotės dizainas yra gana puikus, nes jis skiriasi. Visų pirma, tai daroma labai karikatūriškai, kai Ieva ant vieno blauzdos raumens kartu su obuoliu, o gyvatė ir Adomas – ant kitos kojos vaizduoja vampyro ar kažko blogo išvaizdą. Galite pasirinkti parašyti keletą reikšmingų žodžių kartu su savo tatuiruotės dizainu, kaip tai padarė šis dėvėtojas.

 • Adomo ir Ievos tatuiruotės dizainas pieštuku

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Atrodo, kad toks Ievos, valgančios nuodingą obuolį, dizainas padarytas tik pieštuku. Menininko įmantrumas yra pagirtinas. Tokias plonas linijas sunku pasiekti.

 • Pastelinio efekto tatuiruotės dizainas

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Liūdnai pagarsėjusio „žinių medžio“ lapai čia keičiami pinigais, kurie šiandien taip pat yra tam tikra pagunda daugeliui žmonių, dėl kurių jie taip pat prisiima daugybę kitų nuodėmių. Ši tatuiruotė gali būti nuostabus priminimas, kad negalima pakliūti į tokias pagundas, nes tai tik pražūtų. Šios tatuiruotės išdėstymo idėja taip pat puiki. Šonkaulių šonas labai gerai tinka tokioms tatuiruotėms.

 • „Eve Outline“ tatuiruotės dizainas

Adomo ir išvakarių tatuiruotės

Ši paprasta Ievos kontūro tatuiruotė yra gana prašmatni. Jūs galite jį gauti ant rankos, kaip tai padarė šis dėvėtojas. Tai gana moteriška, tačiau ją gali dėvėti ir vyrai.

Tai visi nuostabūs Adomo ir Ievos tatuiruočių dizainai jums. Tikiuosi, kad jų nuostabiame sąraše, kuriame yra daugiau nei 50 kūrybingų Adomo ir Ievos dizaino tatuiruočių, galite rasti tai, dėl ko verta rašyti.