Tatuiruotės

Danny Greeno 12 tatuiruočių ir jų reikšmės

Danielis Richardas Greenas jaunesnysis yra profesionalus amerikiečių krepšininkas. Šiuo metu jis žaidžia NBA Los Andželo „Lakers“ komandoje ir žaidė krepšinį Šiaurės Karolinos universitete. Jis yra vienintelis ACC žaidėjas, turintis mažiausiai 1000 taškų, 150 blokų, perimtų kamuolių ir tritaškių, 500 atkovotų kamuolių ir 250 rezultatyvių perdavimų. Jis taip pat žaidė Klivlando „Cavaliers“ ir „San Antonio Spurs“ bei Toronto „Raptors“ komandose. Danny turi keletą nuostabiausių tatuiruočių, kokias kada nors matysite ant krepšininko. Pažvelkime į juos ir jų reikšmes.

Danny Greenas

1. Pečių tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairiajame žaidėjo petyje yra raumeningo vyro tatuiruotė, apsupta ugnies. Žodžiai „Aš laikausi savo“ yra tatuiruoti virš tatuiruotės kartu su raidėmis „DG“ po ja.

Reikšmė: Tatuiruotė yra įkvepianti tatuiruotė, kuri jam taip pat daro teiginį. Apačioje esančios raidės simbolizuoja jo vardą, Daniel Green, o tatuiruotė rodo, kaip jis yra savadarbis.

2. Žvaigždžių tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairiajame sportininko bicepse yra tatuiruotės dizainas su sūkurinėmis linijomis, kuriose yra žvaigždžių, ir gėlė, tatuiruotė.

3. Riboto leidimo tatuiruotė

Tatuiruotė: Vidinėje kairiojo riešo pusėje yra tatuiruoti žodžiai „Ribotas leidimas“.

Reikšmė: Tatuiruotė yra dar viena jo kūno dalis, atspindinti jo asmenybę ir tai, kaip jis mato save. Tatuiruotė taip pat suteikia jam pasitikėjimo.

4. „Marvel“ ir „DC“ tatuiruotės

Tatuiruotė: Viršutinė dešinė žaidėjo ranka ir petys yra padengti vienu nuostabiausių tatuiruočių dizainų, matytų NBA. Tai jo mėgstamiausių „Marvel“ ir DC personažų kolekcija. Tatuiruotės dizainą sudaro:

Deadshot iš DC visatos viršuje.

„Bullseye“ iš „Marvel“ visatos į dešinę.

Žalia rodyklė viduryje.

Mirties smūgis nuo DC viršutinėje rankos pusėje.

ir „Gambit“ iš stebuklų visatos, apačioje laikydamas savo 5 parašo korteles.

Visame tatuiruotės dizaine yra tatuiruotės tarp tatuiruočių kartu su keliais ginklais, kad būtų užbaigtas visas dizainas.

Reikšmė: Jo mėgstamų personažų tatuiruočių piešiniai ant rankos jam yra labai svarbi tatuiruotė. Šiuos personažus vienija tai, kad jie nepraleidžia savo tikslo ir yra puikūs šauliai ar smogikai. Tatuiruotės dizainas atspindi Greeno tikslumą šaudant į kamuolį. Tatuiruotė jam taip pat suteikė slapyvardį „Deadshot“. Kalbėdamas apie savo tatuiruotės dizainą, Danny sakė: „Nenoriu sakyti, kad tai neoriginalu, bet nenorėjau daryti to, ką gavo daugelis kitų vaikinų, vieną ar du trofėjus, pagalvojau:„ Pažiūrėkime tai, kas jums, kaip krepšininkui, prekės ženklui, šauliui “. Paklaustas, ar nebijo dėl savito dizaino, jis atsakė: „Vienintelis dalykas, kurio tikėjausi, kad jis manęs neerzina, praėjusiais metais aš nufilmavau gana gerai. Dabar, kai ant rankos pasidariau tatuiruotę, kurioje rašoma, kad esu šaulys, tai šiek tiek papildomo spaudimo “.

5. Bicepso tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešiniajame Danny bicepse yra dar viena jam svarbi tatuiruotė. Ant jo bicepso yra angelų kūdikių tatuiruotė, kurioje yra ritinys. Ant ritinio yra pavadinimai „Rashad“, „Devonte“ ir „Dante“.

Reikšmė: Vardai ant jo rankos yra visų jo brolių, Rashado, Devonte ir Dante Green, vardai. Tatuiruotė simbolizuoja meilę, kuria dalijasi broliai.

6. „Tikslinė“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Viršutinės dešinės rankos gale yra tatuiruota didelė akis. Žaidėjo alkūnė taip pat padengta didele tikslinio ženklo tatuiruote.

Reikšmė: Tikslinė tatuiruotė atspindi taikinio vaizdą ir jo tikslumą. Dizainas puikiai dera su likusiais ant rankos tatuiruotais personažais.

7. „NY“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Vidinėje dešinės rankos pusėje yra tatuiruoti žodžiai „MADE IN NEW YORK“.

Reikšmė: Tatuiruotė atspindi vietą, kurioje jis gimė ir užaugo, tai yra Šiaurės Babilonas, Niujorkas.

8. Nugaros tatuiruotė

Tatuiruotė: Danny nugaroje yra didžiausia jo kūno tatuiruotė. Tai tatuiruotė su vyro ir jo sūnaus nuotrauka, padaryta skydelyje. Skydą supa dvi alyvmedžių šakos, o ant skydo taip pat tatuiruota karūna. Raidės „ASNJ“ yra ištatuiruotos virš dizaino, o žodžiai „A Coach A Friend A Father My Hero“ – po tatuiruotės dizainu.

Reikšmė: Visas dizainas ant nugaros yra jo nuotrauka kartu su treneriu. Dizainas yra duoklė, kurią jis padarė savo treneriui, kuriam jis yra skolingas.

9. Citata tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairėje žaidėjo krūtinės pusėje yra tatuiruotė su citata, tatuiruota ant jos. Citata skamba taip: „Galutinis žmogaus matas yra ne ten, kur jis yra patogumo ir patogumo akimirkomis, bet kur jis stovi iššūkių ir ginčų metu – MLK“

Reikšmė: Citata apie jo bicepsą yra viena iš Martino Lutherio Kingo citatų, kuri jam yra įkvepianti citata ir kuri verčia jį sunkiais laikais įveikti sunkumus tiek aikštėje, tiek už jos ribų.

10. „Pasaulio“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešinėje jo krūtinės pusėje yra žemės tatuiruotė. Žemėje yra linijų, kurios ją lygina su krepšinio kamuoliu. Žodžiai „$ GREEN $ MAKES THE WORLD“ ir „$ GO ROUND $“ yra tatuiruoti aukščiau ir žemiau pasaulio. Visas dizainas atliekamas genčių linijų fone, apimančiame likusią jo dalį.

Reikšmė: Tatuiruotė atspindi jo meilę krepšiniui ir tai, kaip jo pasaulis yra krepšinis. Žodžiai visame pasaulyje atspindi jo paties pasitikėjimą ir asmenybę.

11. Šoninė tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešinėje jo kūno pusėje yra šonai ištatuiruoti žodžiai „Visada alkanas“. Skaičius „XIV“ taip pat ištatuiruotas šalia žodžių. Kairėje jo kūno pusėje panašiai yra žodžiai „Niekada nepatenkintas“.

Reikšmė: Sudėti žodžiai sudaro sakinį „Visada alkanas, niekada nepatenkintas“, kuris yra dar viena įkvepianti citata, paaiškinanti jo principus, kaip jis vis sunkiau dirba, kad pasiektų geresnių rezultatų. Romėniškas skaičius XIV jo pusėje reiškia skaičių 14, kuris yra marškinėlių numeris, kurį Danny dėvi Los Andželo „Lakers“.

12. “Godzilos tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairėje žaidėjo šlaunyje yra dar vienas labai ypatingas ir savitas tatuiruotės dizainas, atitinkantis jo ranką. Dizaino vidinėje šlaunies pusėje yra Kingo Kongo tatuiruotė, priekyje-Godzilla ir kiti „Godzilla“ visatos personažai Ghidorah (trijų galvų slibinas), Mothra (skraidanti kandis) ir Rodanas. jo šlaunį taip pat. Monstrai matomi aukščiau degančio miesto, o oranžinis ir raudonas fonas lemia mirtiną vaizdą. Taip pat tatuiruotės fone matyti nedideli kapotojai ir laivai, kurie užbaigia visą kovą dėl išlikimo scenos.

Reikšmė:  Danny kūnas nėra išimtis kai kuriems skirtingiems tatuiruočių dizainams. Ši monstrų, puolančių miestą, scena taip pat yra ypatinga ir parodo, kaip jis myli „Godzilla“ visatą, lygiai taip pat, kaip jo superherojų komiksai ir filmai.

13. Tatuiruotė ant kairės rankos

Danny Green tatuiruotės

Reikšmė: 2021 m. Rugpjūčio mėn. Pabaigoje Danny tatuiruočių meistras kanadietis Steve’as Wiebe ant kairės rankos rašė tatuiruotę „CN Tower“, komandos nagų logotipą, „Rapton Dinosaur“ ir NBB čempiono taurę..