Tatuiruotės

Dani Alves 9 tatuiruotės ir jų reikšmės

Danielis Alvesas da Silva, žinomas kaip Dani Alvesas, yra Brazilijos futbolininkas, žaidžiantis Prancūzijos Paryžiaus „Saint Germain“ klubo ir Brazilijos nacionalinės komandos dešiniojo krašto gynėjo pozicijoje. Prieš įžengdamas į Barseloną 2008 m., Alvesas praleido sėkmės metus džiaugdamasis „Sevilla“, kur laimėjo dvi UEFA taures ir „Copa del Rey“ taurę su Andalūzijos komanda. Tam tikru metu jis tapo trečiu brangiausiu „Barcelona“ gynėju. Pradiniame sezone su klubu jis atnešė laurus, laimėdamas trečdalius, o vėliau kitą sezoną laimėjo Ispanijos super taurę, Europos super taurę ir FIFA klubų pasaulio taurę. Be to, jis padėjo klubui susiūti dar dvi Ispanijos super taures, penkis lygos titulus ir dvi UEFA Čempionų lygą. Jis prisijungė prie „Juventus“ 2016 m. Jis taip pat buvo tatuiruočių keistuolis. Pažvelkime į įvairius jo kūno dažus.

Dani-Alves

1. Ant krūtinės

Dani-Alves-krūtinės tatuiruotė

Ant Dani krūtinės matome jo vaikų rašalu rašytą vardą- Daniel Jr ir ant jo dubens Viktorija kartu su jų gimtadieniais romėniškais skaitmenimis.

2. Kairė ranka

Dani-Alves-Arm-tatuiruotė

Ant kairiosios Alve rankos, bicepso srityje, matome religinę tatuiruotę. Tikriausiai dievobaimingas žmogus.

3. Ant kulkšnies

dani-alves-pėdų tatuiruotė

Ant vienos kojų kulkšnių jis turi rašalinę Silvestre tatuiruotę. Tai savotiškos vaikystės tatuiruotės, tikriausiai primena jam gražias vaikystės dienas.

4. Ant peties
DaniAlves-Pečių tatuiruotė

Alvesas ant peties užrašė motinos figūrą. Tiesa, šeimos žmogus.

 5. Kaklo pusėje

Dani-Alves

Šioje kaklo pusėje jis pasidarė rašalą, „smile-l0ve-live“ tatuiruotę. Taigi jis paskelbė, kad turi labai aistringą požiūrį į gyvenimą. Be to, jis atrodo labai gyvas, kad galėtų gyventi visavertį gyvenimą.

6. Ant rankų

Dani-alves-rankų tatuiruotė

Kairėje rankoje Dani Alves rašė „Meilė“, o dešinėje – „Vida“. Vida reiškia gyvenimą. Tokie yra jo gyvenimo prioritetai.

7. Koi žuvis

Dani-Alves

Ant kito riešo Dani Alvesas padarė koi žuvies tatuiruotę. Koi žuvis kilusi iš kinų mitologijos. Tai reiškia, kad reikia plaukti atgal, kad pasiektumėte savo svajones. Jis turi pažodinę reikšmę, o tai reiškia karpį. Tokie dizainai naudojami kaip kultūrinis simbolis kliūtims įveikti. Girdėjome, kad apie koi žuvis pasakojama, kaip jos kopia į krioklius, turinčius stiprią srovę.

8. Tėvo vardas

dani-alves

Kairėje pusėje, žemiau Alveso krūtinės, vertikaliai žemiau yra rašalu „Domingos“. Tai jo tėvo vardas.

9. Apie skrandžio sritis

dani-alves

Jis turi keturis tūzus, karūną ir strėlę. Visi žinome, kad tūzas yra aukščiausia žaidimo korta visame denyje. Jis taip pat vadinamas mirties kortele. Karūna apskritai yra simbolinis vaizdas, kuris gali turėti daug skirtingų reikšmių daugeliui skirtingų žmonių. Labiausiai imli simbolio reikšmė, be abejo, yra honoraras. Paprastai dėvi sudėtinga šeima, yra gana aišku, kad ji simbolizuoja valdžią, turtus, klestėjimą ir viršenybę. Standartinis etaloninis rodyklės dizainas vaizduoja gynybą ir apsaugą nuo žalos. Tatuiruotės dizainas su rodykle, nukreipta priešingomis kryptimis, reiškia karą ar konfliktą.

Be to, jis ant rankų turi mažai datulių ir, deja, negalėjome suprasti jų prasmės.