Tatuiruotės

Christinos Novelli 5 tatuiruotės ir jų reikšmės

Christina Novelli yra britų dainų autorė, vokalistė ir didžėja. Savo muzikinę karjerą ji pradėjo būdama 17 metų ir 2011 m. Vaidino „Candy Bar Girls“. Tada ji bendradarbiavo su didžėjumi Garethu Emery ir išleido kūrinį „Concrete Angel“, kuris Billboard pasiekė 15 -ą vietą. Nuo to laiko ji dirbo prie kelių dainų ir taip pat yra didžėja.

Christina turi keletą nuostabių tatuiruočių, dengiančių jos kūną. Pažvelkime į jos rašalus ir jų reikšmes.

1. „Karūnos ir rožių“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Christinos dešinėje rankoje ir petyje tatuiruota karūna. Taip pat yra dvi rožių gėlės, tatuiruotės virš ir po karūna.

Reikšmė: Karūnos ir rožės tatuiruotės dizainas kartu atspindi dieviškojo autoriteto, karališkojo statuso ir meilės idėją.

2. „Mic“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Viršutinėje dešiniojo dilbio dalyje yra mikrofono tatuiruotė, o po juo – rožė. Likusi dilbio dalis yra tatuiruota lapais, supančiais jos mikrofono tatuiruotę.

Reikšmė: Mikrofono tatuiruotė ant rankos atspindi jos meilę muzikai.

3. „Žvaigždžių ir užrašų“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Lapai ant dilbio dengia didžiąją dalį, tačiau dešinėje dilbio vidinėje pusėje yra tatuiruočių žvaigždės ir muzikos natos.

4. „Širdies“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairės Christinos dilbio viduje yra tatuiruotė širdyje. Aplink širdį taip pat yra sukama linija, o viršuje – pora sparnų. Aplink visą dizainą taip pat tatuiruotos kelios žvaigždės.

Reikšmė: Širdies tatuiruotė su sparnais yra populiarus dizainas, atspindintis jūsų meilę kam nors, be to, parodantis jūsų desperaciją dėl laisvės ir nepriklausomybės. Christina tai turėjo gauti už savo sutuoktinę Tara Sirrell.

5. „Liūto“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant kairiojo didžėjaus peties yra liūto veido tatuiruotė.

Reikšmė: Liūto tatuiruotė ant peties reiškia jėgą ir drąsą.