Tatuiruotės

Christiano Kirksey 12 tatuiruočių ir jų reikšmės

Christianas Paulas Kirksey yra Amerikos futbolo gynėjas Nacionalinės futbolo lygos „Green Bay Packers“. Jis yra žinomas puikiam žaidėjui aikštėje. Kristianas, kaip ir kiti futbolininkai, ant savo kūno turi daugybę tatuiruočių. Dauguma jų reiškia jo meilę tėvams. Pažiūrėkime jo tatuiruotes kartu.

Christianas Kirksey

1. Angelo sparnų tatuiruotė

Krikščionių angelų sparnų tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant kairiojo Kristiano peties ir bicepso mes matome angelo sparnų tatuiruotę.

Reikšmė: Angelo sparnai simbolizuoja krikščionių santykius su Dievu ir jis nori būti arčiausiai jo, nes angelai ir angelų sparnai yra sėkmės simboliai. Jie laikomi vilties, tikėjimo ir apsaugos simboliais.

2. „Tėvo portreto“ tatuiruotė

Krikščionio tėčio portreto tatuiruotė

Tatuiruotė: Krikščionio dešinysis bicepsas yra padengtas jo tėvo Elmerio Kirksey portretu.

Reikšmė: Kristiano tėvas mirė, kai jam buvo vos 17 metų. Anksčiau jis su ponu Kirksey dalinosi labai artimais santykiais. Ši tatuiruotė yra jo krikščionio duoklė savo tėvui, taip pat prisiminimas, kad jis galėtų pamatyti savo tėčio paveikslą ir motyvuoti save tęsti savo gyvenimą.

„Mano tėtis Elmeris Kirksey vyresnysis praėjo, kai man buvo 17. Aš pasidariau šią tatuiruotę, išvykau į Ajovą studijuoti, tai buvo mano pirmakursių vasara. Vien pasidaryti tatuiruotę tėčiui reiškia daug. Jis padėjo man visą gyvenimą augti kaip vyrui. Kad aš palikčiau mane, kai man bus 17 metų, išgyvenu vyriškumą ir panašius dalykus, branginu akimirkas, kai buvau su juo “. „Kolegijoje žaidimų metu dėvėdavau rankovę ant dešinės rankos, mano draugas man sakydavo:„ Ei, broli, neuždenk tėčio veido. Tu padarei tą tatuiruotę. Jis ten dėl priežasties “. Taigi dabar aš dėviu rankovę ant kairės rankos ir lengvai pažvelgiu žemyn į savo tėtį ir bučiuoju, kad pripažintų jį prieš kiekvieną žaidimą.

3. „Tikėjimo“ tatuiruotė

Krikščionių tikėjimo tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant vidinės dilbio yra žodžio „Tikėjimas“ tatuiruotė.

Reikšmė: Ši tatuiruotė yra visiškai pateisinama remiantis Kristiano įsitikinimais, kad jis yra stiprus ir visiškai tiki Dievu ir Dievo valia. Christainas yra labai religingas žmogus ir sako, kad visiškai tiki tėčio pamokomis ir pamokslais, todėl jis pasiekė tokį savo gyvenimo lygį.

4. „Skraidančio erelio“ tatuiruotė

Krikščionių skraidančio erelio tatuiruotė

Tatuiruotė: Jo dešinėje bicepso pusėje matome erelį, rašytą skraidančioje padėtyje.

Reikšmė: Erelis ne tik naudojamas kaip vyriškos stiprybės simbolis, bet ir laikomas drąsos, ryžto ir galios simboliu..

5. „Mamos vardas, portretas, rožė“ tatuiruotė

Kristianas paliko bicepso tatuiruotę

Tatuiruotė: Kairysis Christiano bicepsas yra dažytas daugybe tatuiruočių, kurios yra jo meilės duoklė jo motinai Patrice Kirksey. Jo motinos vardas rašomas kryžiaus viduryje. Jo motinos portretą galime pamatyti kairėje kryžiaus pusėje. Ant kryžminės tatuiruotės viršuje yra rašalo raudonos rožės tatuiruotė.

Reikšmė: Kristianą visada siejo nepakartojami ryšiai su mama, ji labai rūpinosi juo po tėvo mirties, nes jam buvo vos 17 metų, kai tėvas mirė nuo širdies smūgio. Kryžius su rože yra prisikėlimo ir gyvenimo atnaujinimo simbolis. Jo motinos vardas ir portretas rodo, kokie meilūs buvo jo santykiai su motina.

6. „Tribal Sun“ tatuiruotė

Krikščionių bicepso spindulių tatuiruotė

Tatuiruotė: Išorinėje jo dešiniojo bicepso pusėje yra genčių saulė.

Reikšmė: Genties saulės tatuiruotė skirta parodyti gyvenimo ir saulės santykį. Jis naudojamas kaip lyderystės, gydymo, kūrybiškumo ir šviesos simbolis.

7. „Meldžiančių rankų“ tatuiruotė

Krikščionių maldos rankų tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešinėje jo tėvo portreto pusėje matome porą besimeldžiančių rankų.

Reikšmė: Maldos rankos turi religinę reikšmę. Tai reiškia žmogaus valią siekti nuolatinių Dievo palaiminimų. Be to, maldos rankos yra būdas parodyti pagarbą ir pasveikinti: „Ačiū“.

8. „Biblijos eilutės“ tatuiruotė

Krikščionių citata apie bicepso tatuiruotę

Tatuiruotė: Po jo erelio tatuiruote yra keletas raštų. Eilutės paimtos iš Izaijo 40:35 kuris sako: „Būkite stiprūs ir geros drąsos“; nebijok ir nenusimink, nes VIEŠPATS, tavo Dievas, yra su tavimi visur, kur eini “. Tai yra dar vienas paskatinimo šaltinis sau, norint prisiminti, kad sunkumai yra gyvenimo dalis ir mes turime būti stiprūs.

9. Dešinės rankos užrašo tatuiruotė

Krikščionis Dešinės rankos vaizdavimas Krikščionių dešinės dilbio tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešiniajame Kristiano dilbyje yra raštas su didžiuliu užrašu, kuriame iš tikrųjų pavaizduotas Dovydas ir Galijotas.

 Reikšmė: Vaikystėje Christiano mama jam papasakojo Dovydo ir Galijoto istoriją. Istorija sukurta remiantis moraline drąsos, pasitikėjimo ir tikėjimo pamoka. Tai taip pat yra svarbi Biblijos nuorodų dalis. Istorija buvo skirta Galijotui, kuris buvo laikomas per dideliu ir didžiuliu kovai, ir niekas nedrįso jo pulti, tačiau, kai Dovydas buvo išsiųstas į aikštę, jis panaudojo savo intelektą, paėmė į virvę suvyniotą akmenį ir taip pakilo aukštai. devynių pėdų aukščio, kur atsitrenkė į Galijoto galvą ir jis nukrito.

„Sakau, tai buvo mano istorija visą gyvenimą, nesėkminga, visada per maža tam, per maža tam ir kad galėčiau būti mažas žmogus Maddene – ir tai niekada nebuvo nutikę vaizdo žaidimo istorijoje – vis dar ten kuriu spektaklius aikštelėje, o maži vaikai muša mane į socialinę žiniasklaidą, pavyzdžiui, ei, žmogau, tu buvai mažasis titanas, šis ir tas, aš tiesiog jaučiu, kad tai viską sujungė “.

10. Raštas ant dešinės rankos 

Krikščionio dešinysis dilbis

11. „Laikrodžio ir rožės“ tatuiruotė

Christian Rose ir laikrodžio tatuiruotė Krikščionių rožių tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant kairiojo Christiano dilbio yra rašalu pažymėtas didžiulis laikrodis, kurį iš viršaus ir šonų supa rožės.

Reikšmė: Laikrodis su rožėmis naudojamas amžinai meilei simbolizuoti. Kadangi rožės yra meilės ir romantikos simbolis, laikrodis, rodantis ypatingą laiką, gali būti rašomas kartu su rožėmis, kad amžinai ant jūsų kūno būtų pažymėta ypatinga atmintis, susijusi su mylimu žmogumi.

12. „Išminties“ tatuiruotė

Christian WISDOM Tattoo

Tatuiruotė: Ant dešiniojo Christiano dilbio yra užrašas „Išmintis“. Tatuiruotė rašoma tiesiai po jo tėvo portretu.

Reikšmė: Christainą siejo labai glaudus ryšys su tėvu. Jis tvirtina, kad jo tėvas išmokė jį daug išminties, ir visa tai, kas jis yra šiandien, jis skolingas tėčiui, nes visa tai dėl jo mokymų. Jis taip pat sakė, kad nusprendė uždėti šią tatuiruotę ir savo tėvo portretą ant dešiniojo bicepso, kad galėtų lengvai pakelti ranką ir pabučiuoti savo tėtį ir prisiminti jį visais sunkiais gyvenimo laikais. Tai jam primena tėvo mokymus ir jis tampa motyvuotas.

„Jis mane išmokė išminties, kaip užaugti ir tapti vyru, kad galėčiau tapti tokiu žmogumi, koks esu šiandien. Uždėjau jį ant bicepso, nes jį lengva pamatyti, todėl, kai ką nors išgyvenu, išgyvenu išbandymus ar sunkumus, tai tiesiog primena mano auklėjimą su tėčiu “.