Tatuiruotės

Cheryl Cole 9 tatuiruotės ir jų reikšmės

Graži ir žavinga pop žvaigždė Cheryl Cole yra anglų dainininkė ir televizijos asmenybė, populiariai žinoma dėl savo meilės tatuiruotėms. Ji turi keletą tatuiruočių, dažytų įvairiomis kūno dalimis. Pereikite toliau, kad sužinotumėte išsamią informaciją apie jos tatuiruotes ir jų reikšmes. cheryl-cole tatuiruotės

1. „Ponia C“ tatuiruotė

Cheryl Cole - ponia C tatuiruotė

Tatuiruotė: „Ponia C“ tatuiruotė ant pakaušio.

Reikšmė: 2006 metais Cheryl pasidarė tatuiruotę „Mrs C“, užrašytą ant pakaušio, susituokusi su futbolininke Ashley Cole ir paėmusi jo pavardę Cole. Nors pora išsiskyrė 2010 m., Ji nepašalino tatuiruotės, apie kurią ji sakė,

nėra ko gėdytis, ir ji nenorėjo to trinti “.

2. „Tribal Pattern“ tatuiruotė

Cheryl Cole - rankų tatuiruotė

Tatuiruotė: „Tribal Pattern“ tatuiruotė ant dešinės rankos.

Reikšmė: Dešinė Cheryl ranka turi Polinezijos maorių stiliaus genties tatuiruotę, ir tai yra viena iš jos mėgstamiausių tatuiruočių. Nors ši tatuiruotė neturi jokios ypatingos reikšmės ir atrodo kaip abstraktus, žvaigždė sako, kad ji jai nustato naują pradžią ir reiškia raidę „C“. Paprastai genčių tatuiruotės yra socialinės padėties ir šeimos tapatybės simboliai.

3. „Rožės“ tatuiruotė

Cheryl Cole - šlaunų rožių tatuiruotė

Tatuiruotė: „Rožės“ tatuiruotė ant kairės šlaunies.

Reikšmė: Cheryl ant šlaunies turi gana įdomią tatuiruotę, kurioje yra rožė, vynmedžiai, spygliuotos vielos ir trigubas raktas, apvyniotas aplink šlaunį. Rožės yra jos mėgstamiausios gėlės, o tatuiruotės aukštas raištis reiškia jos muzikinę karjerą. Ši tatuiruotė Cheryl pasidarė netrukus po šlovės iš „Girls Aloud“ muzikiniame realybės šou „Popstars- The Rivals“.

4. „Rožių rašto“ tatuiruotė

gėlių-užpakalio tatuiruotė

Tatuiruotė: „Rožių raštas“ apatinėje nugaros dalyje, kuris tęsiasi iki klubo srities.

Reikšmė: Žvaigždė turi didžiulę gėlių tatuiruotę, apimančią apatinę nugaros dalį ir klubo sritį. Šią tatuiruotę ji rašė 2013 metais iš tatuiruočių meistrės Nikko Hurtado per kelias sesijas. Cheryl sako, kad tatuiruotė jai turi didelę reikšmę, o angliškos rožės yra jos mėgstamiausios. Be to, ji pasidarė šią tatuiruotę, kad nuslėptų įvairias kitas tatuiruotes, ir sumanė ją pasidaryti po to, kai 2010 metais susirgo maliarija. Ji sako, kad

Gyvenimas per trumpas ir aš norėjau didelės tatuiruotės “.

senos cheryl tatuiruotės

Senoji Cheryl tatuiruotė dabar padengta „rožių rašto“ tatuiruote

5. Rožių užpakalio skruosto tatuiruotė

Cheryl Cole - „Butt Rose“ tatuiruotė

2007 metais Cheryl taip pat pasidarė rožinę tatuiruotę ant kairiojo užpakalio skruosto, kuri vėliau buvo padengta didžiulėmis tatuiruotėmis. Vis dėlto ji tikrai mėgsta rožes!

6. „Tweety Bird“ tatuiruotė

Cheryl Cole - „Tweety Bird Butt“ tatuiruotė

Pirmoji Cheryl tatuiruotė buvo „Tweety“ animacinio filmo paukščio tatuiruotė ant jos užpakalio, kurią ji padarė būdama 16 metų. Ši tatuiruotė buvo skirta pirmajam jos sesers vaikui, ir visi gavo jam mažą simbolį. Ji pasirinko šį konkretų dėl jo panašumo į jų šeimos vardą Tweedy.

7. Raudonos širdies tatuiruotė ant piršto

mažos širdies tatuiruotė

Cheryl ant kairiojo vidurinio piršto išsitatuiravo mažytę raudoną širdelę. Tatuiruotė yra šiek tiek žemiau nago pagrindo. Po didžiulės užpakalinės gėlių tatuiruotės ji sumanė pasidaryti ir mažytę.

8. Skilimo tatuiruotė

Cheryl Cole - skilimo tatuiruotė

Paskutiniame Cheryl tatuiruočių priede žvaigždė tarp dekoltė padarė gana sudėtingą ir subtilią tatuiruotę. Tatuiruotė yra budistinis Unalome simbolis, vaizduojantis kelią į nušvitimą.

9. Genčių drugelio tatuiruotė

Cheryl Cole - drugelio tatuiruotė

Viena iš seniausių Cheryl tatuiruočių yra 2002 m., Tai yra genties drugelio tatuiruotė apatinėje nugaros dalyje, kurią dabar dengia didžiulė gėlių tatuiruotė.