Tatuiruotės

Broko Lesnaro 5 tatuiruotės ir jų reikšmės

Žvėris įsikūnijęs, Brockas Lesnar yra imtynių pramonės monstras, sportuojantis įspūdinga rašalo kolekcija. Jo tatuiruotės labai gerai apibūdina jo asmenybę. Brockas Lesnar turi daug tatuiruočių, kurios jam sukuria gilias ir asmenines prasmes. Pažvelkime į jo tatuiruotes ir jų reikšmes.

Broko Lesnaro tatuiruotės

1. „Demoniškos kaukolės“ tatuiruotė

Broko Lesnaro demoniška kaukolės tatuiruotė

Tatuiruotė: „Demoniškos kaukolės“ tatuiruotė ant nugaros.

Reikšmė: Brockas Lesnarui ant nugaros yra tatuiruotė su didele demoniška kaukole ir stipri žinia “Nužudyk juos visus.” Kūno rašalas atrodo kaip monstriška demono kaukolė su kardu viduryje, šalia rankos be rankų kiekvienoje pusėje. Paprastai kaukolės tatuiruotė reiškia apsaugą, jėgą, galias ir mirties įveikimą. Jis galėjo pasidaryti šią tatuiruotę, kad motyvuotų save. Žinutė “Nužudyk juos visus” rašoma apie grupę „Metallica“ pirmasis albumas „Kill‘ Em All “buvo išleistas 1983 m.„ Metallica “daina„ Enter Sandman “taip pat buvo grojama kaip Brocko įėjimas į UFC.

2. „Kardo“ tatuiruotė

Broko Lesnaro kardo tatuiruotė

Tatuiruotė: „Kardo“ tatuiruotė ant krūtinės, nukreipta į gerklę.

Reikšmė: Niujorko tatuiruočių meistras Jimmy DiResta padarė unikalią tatuiruotę ant Lesnaro krūtinės, kuri nukreipta aukštyn link jo gerklės. Jo autobiografijoje pavadinimu „Mirties sankaba: mano apsisprendimo, viešpatavimo ir išgyvenimo istorija“ jis paaiškino šią tatuiruotę. Jis pasakė,

Jaučiau, kad gyvenimas laiko kalaviją prieš gerklę, todėl nusileidau po rašalo pistoletu, nes niekada nenorėjau pamiršti, kaip tuo metu jaučiausi. Tatuiruotė ant krūtinės man yra labai svarbi. Tam tikra prasme tai juokinga, nes mano gyvenimo laikotarpis, apie kurį aš kalbu, yra laikas, kurį aš labai noriu pamiršti, bet žinau, kad galiu šią atmintį panaudoti kaip motyvaciją “.

3. „Yautja iš plėšrūno filmo“ tatuiruotė

Brock Lesnar kairiojo peties tatuiruotė

Tatuiruotė: „Yautja iš plėšrūno filmo“ Tatuiruotė ant kairiojo peties.

Reikšmė: „Yautja“ yra išgalvota nežemiška rūšis, įtraukta į mokslinės fantastikos franšizę „Predator“. „Predator“ buvo įvairių romanų, komiksų ir vaizdo žaidimų tema. Neseniai tęsinys „The Predator“ buvo išleistas 2018 m. Rugsėjo 14 d.

4. „Kaukolės“ tatuiruotė

Brock Lesnar dešiniojo peties tatuiruotė

Tatuiruotė: „Kaukolės“ tatuiruotė ant dešiniojo peties.

Reikšmė: Kaukolės tatuiruotė simbolizuoja apsaugą, jėgą, galias ir mirties įveikimą. Tai taip pat tikriausiai simbolizuoja visų imtynininkų, kurie susitinka „The Beast Incarnate“, pabaigą.

5. „Punches“ tatuiruotė

brock lesnar-punches tatuiruotė

Tatuiruotė: „Punches“ tatuiruotė ant nugaros.

Reikšmė: Jis pasidarė šias tatuiruotes kaip motyvacijos šaltinį, padedantį jam atkakliai kovoti priešininkui. Paprastai štampavimo tatuiruotės yra universalus stiprybės ir solidarumo simbolis.