Tatuiruotės

Briana Evigan 5 tatuiruotės ir jų reikšmės

Briana Barbara-Jane Evigan yra amerikiečių aktorė, šokėja, dainininkė, dainų kūrėja ir choreografė. Jaunystėje ji pradėjo šokti ir vaidinti. Ji pradėjo šokti į profesines aukštumas 2003 m. Ir pasirodė daugybėje muzikinių vaizdo įrašų, iš kurių garsiausias yra „Tyliai“Pagal Linkino parkas. Briana atėjo į vaidybinį vaidmenį šioje srityje atlikdama savo vaidmenis „Žingsnis aukštyn “ serialas ir jai “rėkia karalienė “ vaidmenis daugelyje siaubo filmų. Leiskite mums sužinoti apie keletą jos kūno tatuiruočių ir ištirti jų reikšmes.

Briana Evigan

1. „Lotynų rašto“ tatuiruotė

Briana lotynų rašymo tatuiruotė

Tatuiruotė: Briana Evigan’s kairėje viršutinėje nugaros pusėje yra lotyniškas užrašas „Zaniness I na semper“.

Reikšmė: Eilė reiškia „Visada ir amžinai“, kurios dalys parašytos ir lenkiškai, ir lotyniškai. Žodžiai „Zawsze I na“ reiškia „visada ir už“ yra parašyti lenkiškai, o žodis „Semper“, reiškiantis „amžinai“, rašomas lotynų kalba.

2. „Trys taškai“ tatuiruotė

Briana Evigan riešo tatuiruotė

Tatuiruotė: 2011 m. Rugsėjo 21 d. Briana Evigan prie kairės rankos riešo pasidarė trijų taškų tatuiruotę.

Reikšmė: Norėdama parodyti savo draugystę su savo draugais Rumer Willis ir Samantha, ji gavo šiuos tris mažus taškelius rašalu didėjančiais dydžiais.

3. „Drugelio, gynėjo, jėgos“ tatuiruotė

Briana nugaros tatuiruotėbriana evigan šonkaulių tatuiruotė

Tatuiruotė: Tatuiruotė „Drugelis, gynėjas, stiprybė“ rašoma dešinėje jos šonkaulio ląstelės pusėje. Ji gavo rašalą 2013 m. Balandžio 2 d.

Reikšmė: Trijų žodžių rašalas „Drugelis, gynėjas, stiprybė“ reiškia jos meilę ir meilę savo broliams ir seserims Vanessa Lee ir Jasonui. Atitinkamai, Drugelis yra vardo Vanessa reikšmė; Gynėjas yra vardo Jason reikšmė, o Briana vardas reiškia stiprybę.

4. Citata tatuiruotė

briana evigan dešinės rankos tatuiruotė

briana evigan dešinės rankos tatuiruotė

Tatuiruotė: Rašalas, kuriame rašoma „ir pasaulis beprotiškai sukasi …“, yra išsitatuiravęs aktorės dešinės rankos vidinėje pusėje, netoli alkūnės..

Reikšmė: Briana savo rašalą atskleidė per „Vertical Entertainments“ premjerą 2016 m. Liepos 11 d. Holivude, Kalifornijoje. Rašalas įkvėptas 2006 metais pristatyto atlikėjo „The Weepies“ muzikinio vaizdo įrašo.

5. „Pradžios BJ“ tatuiruotė

briana evigan kairės rankos riešo tatuiruotė briana evigan riešo tatuiruotė

Tatuiruotė: Vidinėje kairiojo riešo pusėje Briana turi tatuiruotę su gražiu scenarijaus inicialu B ir J.

Reikšmė: Inicialai B ir J iš viso reiškia jos vardą ir antrąjį vardą Briana Jane.