Tatuiruotės

Brauno Strowmano 5 tatuiruotės ir jų reikšmės

Adomas Scherris, populiariai žinomas žiediniu vardu, Braunas Strowmanas yra profesionalus imtynininkas iš Amerikos ir buvęs stipruolis. „Strowman“ šiuo metu yra pasirašęs sutartį su „SmackDown“ WWE ir yra dabartinis WWE visuotinis čempionas. Jis taip pat laimėjo WWE tarpkontinentinį čempionatą, WWE „Raw Tag Team“ čempionatą (du kartus), „Greatest Royal Rumble Event“ ir daugelį kitų. Brauno kūne yra keletas įdomių tatuiruočių. Pažvelkime į juos ir jų reikšmes.

Braunas Strowmanas

1. Bicepso tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant kairiojo imtynininko bicepso yra ištatuiruotas dizainas, kurio viduje tatuiruoti žodžiai „ŠALIS TIPUS“.

2. Drakono tatuiruotė

Tatuiruotė: Viršutinėje imtynininko nugaroje, tiesiai viduryje, yra drakono tatuiruotė.

3. Cituoti tatuiruotę

Tatuiruotė: Iš dešinės dilbio išorinės pusės ištatuiruota citata: „Niekas nežino, niekas nemato, niekas, išskyrus mane“, taip pat apskritas ašmenys ir kaktusas prie jo riešo.

4. „Supermeno“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant sportininko viršutinės dešinės rankos yra „Superman“ logotipo tatuiruotė ir gentinis dizainas. Vėliau Braunas padarė tatuiruotes aplink Supermeno tatuiruotę, kad užbaigtų viršutinės rankos tatuiruotes.

Reikšmė: Tai viena iš atsitiktinių tatuiruočių, kurias jis padarė ant savo kūno. Aiškindamas tatuiruotę jis pasakė: „Už jos tikrai nėra jokios prasmės. Tai pirmoji mano tatuiruotė. Man buvo 17 metų, buvo lygiai 9 valanda nakties, mes nuėjome į eskizų tatuiruočių saloną, kuris netikrino mūsų asmens tapatybės dokumentų, o aš parodžiau į paveikslėlį ant sienos ir pasakiau, kad noriu to ant rankos “

5. „Kardas ir kryžius“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Brauno dešiniojo riešo vidinėje pusėje yra ilgo kardo tatuiruotė ir du raudoni kryžiai. Taip pat šalia kardo yra tatuiruotas raudonas kirvis, o už viso tatuiruotės dizaino – raudoni kruvini brūkšniai.

6. Žodžių tatuiruotė

Tatuiruotė: Viršutinės kairės rankos gale yra tatuiruotas žodis „SCHERR“.

Reikšmė: Šis žodis reiškia jo tikrąjį vardą Adomas Scherris.