Tatuiruotės

Brandy Norwood 5 tatuiruotės ir jų reikšmės

Brandy Rayana Norwood yra amerikiečių dainininkė, dainų autorė, prodiuserė, aktorė ir verslininkė. Muzikos karjerą ji pradėjo 1993 metais ir atliko pagrindinį vaidmenį komedijoje „Moesha“. Antrasis jos albumas pelnė „Grammy“ apdovanojimą. Ji vaidino daugelyje filmų ir taip pat pasirodė daugelyje realybės televizijos laidų. Ji taip pat laimėjo Amerikos muzikos apdovanojimą ir septynis „Billboard“ muzikos apdovanojimus.

Brandy ant kūno turi keletą tatuiruočių. Pažvelkime į jos rašalus ir jų reikšmes.

1. Drugelio tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairėje jos nugaros pusėje yra dviejų drugelių tatuiruotė.

Reikšmė: Drugelis yra populiarus tatuiruotės dizainas, simbolizuojantis pokyčius, viltį ir grožį. Brandy tatuiruotė atspindi šiuos dalykus ir taip pat buvo padaryta kaip priedanga, padengianti jos buvusio sužadėtinio portretą.

2. Gėlių tatuiruotė

Tatuiruotė: Yra gėlė, apsupta žiedlapių, tatuiruotų apatinėje dainininkės nugaroje.

Reikšmė: Gėlės tatuiruotė ant nugaros simbolizuoja natūralų grožį ir gyvenimą.

3. Ganešos tatuiruotė

Tatuiruotė: Jos kairiojo dilbio viduje yra dievybės Ganešos veido tatuiruotė.

Reikšmė: Ganeša yra vienas iš populiariausių dievų iš induizmo mitologijos. Jis yra induistų dievas su dramblio galva ir žmogaus kūnu. Jis atstovauja išmintį, dvasingumą ir supratimą.

4. Mikro tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant jos dešinės kojos yra tatuiruotės dizainas, sudarytas iš mikrofono, apsuptas gėlių vynmedžių ir muzikos natų.

Reikšmė: Tatuiruotė simbolizuoja meilę ir pagarbą muzikai.

5. Kinų tatuiruotė

Tatuiruotė: Jos kairės kojos viduryje, tiesiai virš kulkšnies, yra nedidelis dizainas, ant kurio tatuiruoti kiniški rašmenys.