Tatuiruotės

Bjaurios C tatuiruotės 9 ir jų reikšmės

Nsikayesizwe David Junior Ngcobo, paprastai žinomas kaip „Nasty C“, yra Pietų Afrikos reperis, dainų autorius ir įrašų prodiuseris. Pirmąjį albumą jis išleido 2016 m., O antrąjį – 2018 m., Kartu su savo „Ivyson Tour“. Jis taip pat yra jauniausias, kuris kada nors laimėjo geriausio pirmakursio apdovanojimą Pietų Afrikos hiphopo apdovanojimuose, kuriuos laimėjo 2015 m., Išleidęs savo mixtapes. Nasty ant kūno turi keletą įdomių tatuiruočių. Pažvelkime į jo tatuiruotes ir jų reikšmes.

Bjaurus C.

1. „Akių ir vynmedžių“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Viršutinėje kairiojo dilbio dalyje yra akies tatuiruotė. Virš akies skraido keli paukščiai ir yra didžiulis vynmedis, apimantis plotą po akimi, apimantis likusį jo meistrą..

Reikšmė: Jo dilbio vynmedis yra „Ivy Vine“, o tatuiruotė reiškia jo pirmojo turo „Ivyson Tour“ pavadinimą.

2. „Kaukolės“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Viršutinėje kairėje reperio rankoje yra didelis kaukolės formos tatuiruotės dizainas, kuriame yra mažai tatuiruočių, kuriose yra citata, laikrodis ir metalinis vamzdis.

3. Rankų tatuiruotė

Tatuiruotė: Viršutinėje kairės rankos pusėje yra akies tatuiruotė, raidė „V“ ir šiek tiek saulės.

Reikšmė: Tatuiruotės dizainas kartu nurodo Ivysoną („Eye-V-Sun“), kuris reiškia jo pirmojo turo pavadinimą. Daugelis žmonių nežino, kad tatuiruotė taip pat reiškia jo mylimos motinos Ivy, kuri mirė prieš kurį laiką, vardą.

4. „Ivyson“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešinėje reperio rankoje yra tatuiruotas žodis „IVYSON“.

Reikšmė: Ši tatuiruotė taip pat atspindi jo turo ir jo motinos, Ivy, kaip ir kitų jo, pavadinimą.

5. „Kuro“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairėje krūtinės pusėje yra degalų matuoklio tatuiruotė, o adata nukreipta šalia tuščios pusės. Taip pat yra šiek tiek širdies kartu su venomis, kurias galima pamatyti žemiau kuro matuoklio konstrukcijos prieš tatuiruotės pertraukas.

6. „Skėčio“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Vidinėje dešiniojo dilbio pusėje yra tatuiruotas skėtis su dviem rankenomis ir lietaus lašai.

7. Grandinės tatuiruotė

Tatuiruotė: Aplink jo dešinįjį riešą padaryta grandininė tatuiruotė, kurioje yra virvelė, kuri pasiekia dešinę ranką ir ten baigiasi kartu su pakabuku.

Reikšmė: Tatuiruotė yra nuoroda į jo Zulu paveldą ir yra pakabuko dizainas iš to paties.

8. „DNR“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Kairėje jo skrandžio pusėje yra DNR grandinės, sujungtos su medžio šaknimis, tatuiruotė. Žemiau esančioje DNR grandinėje yra tatuiruotės dizainas, įkvėptas skydo.

Reikšmė: DNR tatuiruotė yra duoklė jo šaknims, parodanti, kaip jis didžiuojasi savo Zulu paveldu. Skydo dizainą taip pat įkvėpė „Zulu“ ginklai.

9. „Ieties ir rašiklio“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Dešinėje jo skrandžio pusėje yra ieties tatuiruotė kartu su rašikliu. Ant pilvo taip pat yra sekli kūdikio pėdsako tatuiruotė.

Reikšmė: Ietis yra dar vienas ginklas ant jo kūno, atspindintis jo meilę jo Zulu kultūrai, o plunksna parodo, kaip jam patinka rašyti muziką. Buvo gandai, kad dešinėje jo kūno pusėje yra jo albumo pavadinimas „Zulu Man with some power“, bet tatuiruotės jis dar neatskleidė.