Tatuiruotės

Bella Hadid 4 tatuiruotės ir jų reikšmės

„Metų modelio apdovanojimo 2016“ laimėtoja Isabella Khair Hadid yra amerikiečių modelis. Ant jos kūno yra rašytos 2 tatuiruotės. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte apie jos tatuiruotes, nes šios tatuiruotės užima ypatingą vietą jos širdyje.

Bella Hadid tatuiruotės

1. Rožių pumpuras ant alkūnės

Bella Hadid Rosebud tatuiruotė

Bella rašė mažą rožių pumpurą kairėje alkūnės pusėje. Kadangi tatuiruotė yra tik pumpuras, tai reiškia naują pradžią ar jaunystę.

2. Angelo sparnai ant kulkšnies

„Bella Hadid“ angelų sparnų tatuiruotė

Modelis užpakalinę dešinės kulkšnies dalį buvo nudažytas angelo sparnų pora. Ji neatskleidė šios tatuiruotės aktualumo, tačiau yra tam tikrų spėlionių dėl tatuiruotės. Kadangi angelo sparnai naudojami kaip mylimo žmogaus pavyzdys kaip angelas, todėl ji galėjo gauti rašalą savo motinai, nes ji savo motiną vadina angelu.

3. أحببك Tattoo

Bella Hadid-Aš tave myliu-tatuiruotė

Tatuiruotė: أحببك tatuiruotė ant kairės rankos.

Reikšmė: Tai arabų kalbos tatuiruotė, kuri anglų kalba reiškia „Aš tave myliu“. Šią tatuiruotę rašė tatuiruočių meistras daktaras Woo 2020 m. Lapkričio 23 d. Tą pačią dieną jis įkėlė šios tatuiruotės nuotrauką ant savo „Instagram“ rankenos su užrašu,

Kai kurie raštai ✍🏼 už visada malonų ir mielą @bellahadid “

4. حبيبي tatuiruotė

mano meilė-bella hadid-tatuiruotė

Tatuiruotė: Tattooبيبي tatuiruotė ant dešinės rankos.

Reikšmė: Tai arabiška tatuiruotė, kurią rašė dr. Woo 2020 m. Lapkričio mėn. Ši tatuiruotė anglų kalba reiškia „mano meilė“.