Tatuiruotės

Bani J 26 tatuiruotės ir jų reikšmės

Gurbani Judge, populiariai žinoma kaip Bani J ir VJ Bani, yra gerai žinomas veidas ne tik kaip realybės šou žvaigždė, bet ir dėl fitneso gyvenimo būdo bei meilės rašalui. Būdama kūno rengybos maniaka ir tatuiruočių mylėtoja, ji savo skirtinguose socialinės žiniasklaidos profiliuose paskelbia daugybę nuotraukų ir vaizdo įrašų, susijusių su treniruotėmis sporto salėje ir istorijas už savo tatuiruočių. Maža to, ji yra fitneso programos „Mobiefit BODY“ prekės ženklo ambasadorė. Kalbėdama apie savo meilę tatuiruotėms, ji sakė: „Mane visiškai įkvepia tatuiruočių karalienė,„ LA Ink “Kat Von De, jos tatuiruotės ir tos mėlynos juostelės. Be to, man patinka paveikslai ir tai yra mano ryšys su menu “. Slinkite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie jos meilę tatuiruotėms ir jų reikšmes.

1. „Rise“ ir „Shine“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Rise“ ir „Shine“ ant abiejų jos riešų.

Reikšmė: Bani J yra labai pozityvus žmogus. Tiek žodžiai „kilti“, tiek „spindėti“ jai yra pozityvumo simboliai.

Kalbėdama apie savo „Rise and Shine“ tatuiruotę, ji sakė,

„Esu labai pozityvus žmogus. Man patinka geros nuotaikos aplink mane. Kiekvieno žmogaus gyvenime yra rūpesčių ir problemų, bet man nepatinka, kad jie mane nuolat veikia. Taigi, pirmas dalykas, apie kurį noriu pagalvoti ryte, yra „blizgesys“. Taigi aš du žodžius rašiau ant riešų. Aš ištiesiu rankas, kai atsikeliu ryte, kaip ir visi kiti, ir pirmas dalykas, į kurį krinta mano akys, yra žodžiai „kilti“ ir „spindėti“. Tai mane džiugina ir mano diena yra padaryta “.

2. „KARMA“ ir „TRUTH“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „KARMA“ ir „TRUTH“ tatuiruotė ant abiejų rankų.

Reikšmė: Bani J yra labai tikintis Karma. Ji tiki, kad viskas šiame gyvenime vyksta dėl mūsų karmos ciklų.

Ji pademonstravo svarią priežastį pasidaryti šias tatuiruotes. Ji pasakė,

„Visi žino apie mano karmą ir tiesos tatuiruotes. Būdamas Tailande, jas gavau rašalu. Mano mama seka budizmą ir tiki karmos sąvoka. Ji tiki, kad viskas, ką mes padarėme praėjusiame gyvenime, grįš pas mus šiame gyvenime. Jai du kartus buvo diagnozuotas vėžys ir ji man pasakė, kad tai įvyko dėl jos karmos. Išgirdus visa tai iš jos, ji kažkur manyje palietė akordą ir aš taip pat pradėjau tuo tikėti. Ir tada aš nuėjau į priekį ir padariau šias tatuiruotes “.

3. „Žvaigždžių“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Žvaigždės“ tatuiruotė abiejose nugaros pusėse.

Reikšmė: Žvaigždžių tatuiruotės turi skirtingas reikšmes. Ir tai iš esmės priklauso nuo to, kaip žmogus suvokia rašalą. Taigi, priklausomai nuo Bani J asmenybės, žvaigždės tatuiruotės tikriausiai simbolizuoja apsaugą, nurodymus, intuiciją ir sėkmę.

4. „Rožės“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Rožės“ tatuiruotė ant dešinės rankos.

Reikšmė: Raudona rožė yra žinoma kaip gilios meilės ir romantikos simbolis. Tai ne tik graži gėlė, bet ir labai populiarus tatuiruočių pasirinkimas tarp žmonių.

Bani J netgi paminėjo savo oficialiame „Instagram“ profilyje apie šią tatuiruotę. Ji pasakė,

„Paskutinė 2017 m. Tatuiruotė„ A rose “yra rožė. Man patinka mąstyti kaip jiems, aš visada žydi “.

5. „Didžiulio paukščio“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Didžiulė paukščio“ tatuiruotė dešinio peties pusėje, kuri tęsiasi iki dešinės rankos.

Reikšmė: Paukščiai paprastai yra laisvės simboliai. Asmuo, turintis paukščio tatuiruotę, paprastai laikomas laisva dvasia. Bani J niekada apie ją nekalbėjo apie šią žalsvai mėlynos spalvos paukščio tatuiruotę, tačiau kaip ir jos asmenybė, ši paukščio tatuiruotė yra labai graži.

6. „Illuminati Rose“ tatuiruotė 

Tatuiruotė: „Illuminati Rose“ tatuiruotė ant dešinės rankos.

Reikšmė: Iliuminatai gali būti vadinami žmonių grupe, turinčia specialių žinių apie kažką. „Illuminati“ tatuiruotę dažo daugybė įžymybių visame pasaulyje. Tai akies pavidalo, kurią galima paryškinti naudojant daugybę aplinkinių raštų, tokių kaip gėlės, gyvūnai, paukščiai, piešiniai ir daugelis kitų skirtingų modelių. Bani J tam naudojo rožę.

Tokios tatuiruotės yra apsaugos, minčių aiškumo ir visažinystės simboliai.

7. „Mažų paukščių“ tatuiruotės

Tatuiruotė: „Mažo paukščio“ tatuiruotė ant abiejų rankų.

Reikšmė: Paukščiai paprastai simbolizuoja laisvę, kelių aiškumą, dvasinį savęs nukreipimą, laisvę ir savarankiškumą. Kaip jau skaitėme, kad Bani J yra bebaimis žmogus. Kiekviena jos tatuiruotė turi gilią prasmę. Taigi ši jos tatuiruotė tikrai tinka jos asmenybei.

8. „Trikampio iliuminatų“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Trikampio iliuminatų“ tatuiruotė ant dešinio dilbio tarp rožių tatuiruočių.

Reikšmė: Jis apibūdinamas kaip grupė žmonių, turinčių ekstremalių žinių. Tai visažinio simbolis. Bani J jau turi vieną „Illuminati Rose“ tatuiruotę ant dešinės rankos, o dabar ši trikampio forma yra ant dešiniojo dilbio.

9. „Žmogaus širdies“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Žmogaus širdies“ tatuiruotė ant žaidimo kortos ant kairiojo dilbio.

Reikšmė: Širdies tatuiruotė turi skirtingas reikšmes. Kaip ir tai yra meilės, aistros, meninės prigimties, dvasingumo ir kūno galios simbolis. Bani J net savo oficialiame „Instagram“ profilyje sakė,

„Aš visada linkęs eiti širdimi (taip, kaip jaučiuosi), o ne tai, kas, mano manymu, yra geriausias būdas. Intuicija, emocinis vadovavimas, mums tai buvo suteikta dėl priežasties. Lik gerai. Prisitaikęs prie jo. Visada “.

Jame teigiama, kad Bani J seka jos širdį kiekviename savo gyvenimo žingsnyje.

10. „Gyvatės“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Gyvatės“ tatuiruotė ant rankos.

Reikšmė: Gyvatės tatuiruotės visada buvo labai populiarios tarp jaunimo. Senovės mitologijose gyvatės yra žinių, išminties, vaisingumo, atgimimo ir kantrybės simbolis. Būdama pozityvi asmenybė, Bani J ant savo kūno turi tokias unikalias tatuiruotes.

11. „Kaukiančio vilko“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Kaukiantis vilkas“ ant kairės rankos tiesiai virš žmogaus širdies tatuiruotės.

Reikšmė: Vilkai yra protingi ir sumanūs medžiotojai, retai medžiojantys vieni. Jie buvo siejami su šeima, nes gyvena ir medžioja būryje. Bani J visada buvo labai artima savo motinai, iš kurios ji įkvėpė gauti kūno rašalą.

Dvasiniu požiūriu buvo vadinama, kad pas mus buvo atsiųsti vilkai, kurie mus lydės visą gyvenimą.

12. „Dizainerio“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Dizainerės“ tatuiruotė ant apatinės nugaros dalies.

Reikšmė: Apatinės nugaros tatuiruotės buvo gana populiarios tarp moterų. Siekdamos pabrėžti savo grožį, moterys dažniausiai apatinę nugaros dalį dažo skirtingais raštais. Tas pats pasakytina ir apie Bani J, nors ji niekada oficialiai nepaskelbė apie savo apatinės nugaros dalies tatuiruotę, daugelis jos socialinės žiniasklaidos profilių yra pilni jos nuotraukų, atskleidžiančios jos seksualią tatuiruotę apatinėje nugaros dalyje.

13. „Sparno“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Sparno“ tatuiruotė ant kairės rankos, kuri tęsiasi iki kairės alkūnės.

Reikšmė: Bani J yra dvasingas žmogus, tai matyti iš jos tatuiruočių kolekcijos. Sparnų tatuiruotė yra angelų sargų, Dievo pasiuntinio simboliai. Tai reiškia, kad angelai sargai visada vadovavo. Taigi, tikriausiai Bani rašė sparno tatuiruotę už tai, kad suteikė jai stiprybės ir patarimų visose gyvenimo srityse. Iš tikrųjų graikų kalba meilę ir pergalę nurodo sparnai.

14. „Ryklio žuvies“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Ryklio žuvies“ tatuiruotė ant dešinės rankos.

Reikšmė: Ryklio tatuiruotė simbolizuoja galią. Apsaugos forma, skirta atlaikyti bet kokius pavojus gyvenime. Susiejant šią tatuiruotę su Bani J, ši tatuiruotės forma suteikia jai didžiulę galią atsispirti visiems jos gyvenimo sunkumams. Kaip ir jos bebaimė prigimtis ir teigiamas požiūris.

15. „Gėlių dizaino“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Gėlių dizaino“ raudonos spalvos tatuiruotė ant kairiojo dilbio.

Reikšmė: Visi matėme Bani meilę gėlėms. Ne tik šis gėlių dizainas, bet ir jos kairė ranka pilna rožių dizaino tatuiruočių. Gėlių tatuiruotės reiškia skirtingą reikšmių skaičių, pavyzdžiui, augimą, gausą, laimę, turtą ir daug daugiau. Tačiau pamatę oficialų Bani įrašą savo socialinės žiniasklaidos paskyroje dėl jos gėlių tatuiruotės, manome, kad ji gavo rašalą, kad aplink ją sukurtų laimės aurą.

16. „Lapų dizaino“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Leaves Design“ tatuiruotė ant visos dešinės rankos.

Reikšmė: Paprastai lapai atspindi žmogaus gyvenimo ciklus, tokius kaip gimimas, augimas, branda ir mirtis. Bani J padengė rašalu lapus visoje dešinėje rankoje – tai augimas, pozityvumas, jauna ir nauja pradžia.

17. „Skeleto“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Skeleto“ tatuiruotė su atviromis rankomis ant dešinės rankos kartu su „Rose Illuminati“ tatuiruote.

Reikšmė: Skeleto tatuiruotės ar kaukolės tatuiruotės buvo labai paplitusios tarp žmonių. Tokios tatuiruotės yra ne tik dizaino, bet ir gilios prasmės. Skeleto tatuiruotė paprastai simbolizuoja tai, kad vieną dieną visi mirs. Taigi pagrindinis mūsų tikslas turėtų būti gyventi visavertį gyvenimą. Tikriausiai Bani J pasidarė šią tatuiruotę, laikydamasi šios minties.

18. „Kareivio“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Kareivio“ tatuiruotė dešinėje apatinėje juosmens pusėje.

Reikšmė: Kareivio tatuiruotė reiškia karį, gynėją, kovojantį vyrą ar moterį. Bani J yra realaus gyvenimo kovotojas. Ji susidūrė su visais savo gyvenimo pakilimais ir nuosmukiais su didele kovine dvasia. Galbūt ši kareivio tatuiruotė jai yra tam tikra motyvacija.

19. „Simbolių“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Simboliai Tatuiruotės kaip žaibas, inkaras, deimantas ir žvaigždės ant abiejų rankų pirštų. Žaibas, inkaras, deimantas ir viena žvaigždė yra kairėje rankoje, o kitas žvaigždės simbolis yra ant dešinės rankos bevardžio piršto.

Reikšmė: Simbolių tatuiruotės buvo labai paplitusios. Daugelis įžymybių, tokių kaip Jesy Nelson, Lottie Tomlinson, Ruby Rose ir daugelis kitų, ant kūno kvepia tatuiruotėmis.

Bani J ant kairės rankos rodomojo piršto turi deimantinę tatuiruotę, reiškiančią jėgą, jėgą ir turtus. Inkaro tatuiruotė ant vidurinio dešinės rankos piršto reiškia viltį, išsigelbėjimą ir išlikti stipriam ir niekada nepasiduoti. Žvaigždės tatuiruotė ant abiejų rankų žiedinių pirštų reiškia spindėti ryškiai kaip žvaigždė visais gyvenimo sunkumais. O žaibo tatuiruotė ant mažosios dešinės rankos piršto reiškia Dievo galias.

20. „Masyvus mandalų dizaino“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Masyvios mandalos dizaino“ tatuiruotė ant abiejų jos kojų.

Reikšmė: Mandala gali būti apibūdinta kaip apskritas dizainas, vaizduojantis visatą budizme ir induizmo religijoje. Tai galima pavadinti dvasine žmogaus kelione. Tai labai paplitęs žodis, naudojamas meditacijoje. Tai iš esmės yra šventas dizainas, dažniausiai naudojamas religiniais tikslais. Bani J yra dvasingas žmogus, o jos motina yra stipri budizmo pasekėja, įkvėpusi ją padaryti karmos tatuiruotę.

21. „Pegaso“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Pegaso“ tatuiruotė ant dešinės kojos šalia jos mandalos tatuiruotės.

Reikšmė: Pegasas yra sparnuotas arklys, kuris yra laisvės ir laisvės simbolis. Tai figūra iš graikų mitologijos. Remiantis tuo, buvo pasakyta, kad Pegasas gimė iš Medūzos kaklo.

„Pegasus“ tatuiruotė mums primena, kad kad ir kas nutiktų mūsų gyvenime, niekada neturėtume leisti neigiamoms vibracijoms užgožti mūsų kelių savo tikslų link. Mes jau matėme, kaip Bani J ant savo kūno pasidarė rašalu tatuiruotes angelų sparnus ir paukščius. Tai apibrėžia jos nesustabdomą gyvenimo požiūrį.

22. „Mandala Design“ tatuiruotė

Tatuiruotė: Bani ant savo dešinio kelio turi dar vieną Mandala dizaino tatuiruotę.

Reikšmė: Bani J ant abiejų kojų jau turi dvi masyvias mandalos tatuiruotes. Ši mandala tatuiruotė yra paprasto dizaino, palyginti su kitomis. Mandala yra labai svarbus budizmo terminas, apibūdinantis dvasinį augimą šioje visatoje.

23. „Džokerio“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Džokerio kortos“ tatuiruotė ant kairiojo dilbio.

Reikšmė: „Joker“ tatuiruotės yra labai unikalios ir stilingos. Bani Jon dešinėje dilbio pusėje yra žaidimo kortelė su žmogaus širdimi, o ant dešinio dilbio – juokdario žaidimo kortos tatuiruotė. Džokerio tatuiruotė yra sėkmės simbolis. Jis taip pat gali būti vadinamas žmogumi, mėgstančiu gudrauti su kitais.

24. „Gimimo data“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Gimimo data romėniškais skaičiais“ tatuiruotė ant kairės rankos.

Reikšmė: Bani J savo gimimo datą romėniškais skaičiais gavo ant kairės rankos, esančios žemiau jos karmos tatuiruotės. Jos gimimo data yra 1987 m. Lapkričio 29 d. Daugelio įžymybių, tokių kaip Rihanna, svarbios datos ant jų kūnų užrašytos lotyniškais skaičiais.

25. „Meilės“ tatuiruotė

Tatuiruotė: „Meilės“ tatuiruotė ant kairės rankos pirštų.

Reikšmė: Tatuiruotė paryškintomis raidėmis, nurodančia meilę, rašoma ant kairės rankos pirštų. Pasak Bani, ši tatuiruotė nurodo, kad jos širdyje yra meilė ir meilė. Jokių neapykantos jausmų niekam. Tatuiruotės, tokios kaip žmogaus širdis ir meilė, rodo, kad Bani yra labai emocingas žmogus.

26. „Demoniško veido“ tatuiruotė

Tatuiruotė: ‘Demoniško veido tatuiruotė ant dešinės šlaunies.

Reikšmė: Demoniška veido tatuiruotė su rože virš jos reiškia, kad pasaulis pilnas piktų žmonių. Tiesą sakant, kiekvienas žmogus turi savo paslėptų neigiamų pusių. Šis negatyvumas gali išnykti tik tuo atveju, jei eisime meilės keliu ir niekam nepadarysime pykčio. Tikriausiai, Bani J šią tatuiruotę užrašė ant savo kūno, kad suteiktų sau vis daugiau motyvacijos išlikti pozityviai nusiteikusi prieš bet kokią negatyvą.